Beachclub Serenity Bay
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Beachclub Serenity Bay: basen, plaża

• Tuż przy pięknej, piaszczystej plaży, znajdującej się w malowniczej zatoce.
  • Wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, m.in. siłownia, aerobik, siatkówka plażowa.
  • Basen zewnętrzny ze słodką wodą.
  • Program rozrywkowy dla gości w każdym wieku.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety spokojny hotel na uboczu
    • Wady w łazience brudne fugi , kurz wokól łozek ,

Nie otrzymalismy apartamentu z widokiem na morze , a taki zamawialismy , po interwencji zamiana pokoju po dwoch dniach. Uwaga na rotawirus , ktory tam panuje , brak higieny co do wody w sokach , drinkach , barman podaje lod do drinkow rekami , sok nalewa sie z kranu. prawie caly hotel chorował. Jak na 4 gwiazdki - to kpina . Poza hotelem , nie ma co robic , brud na ulicach , nie polecam wogóle Bułgarii w Carewie. Przewodnik bułgarski z TUI na wycieczce fakultatywnej - był antypolski.

• Zalety szeroka plaża dużo wolnych leżaków o każdej porze - nie trzeba rano zajmować różnorodne jedzenie - było nawet sushi w recepcji bardzo pomocna obsługa duże pokoje odnowione w maju 2018 r.
    • Wady średniej jakości animacje wieczorne

Wspaniały tydzień w odnowionym w maju 2018 r. hotelu, meble w pokoju pachniały nowością. Duże łóżko małżeńskie i osobny narożnik wypoczynkowy ze stolikiem kawowym oraz meble balkonowe. Szeroka plaża z dużą ilością leżaków, nie trzeba wstawać o 8, żeby je rezerwować. Urozmaicone jedzenie, było nawet sushi, lody od śniadania do kolacji, duży wybór słodkości. Pomocna obsługa w recepcji mówiąca po angielsku, rosyjsku i niemiecku. W lobby wielka plazma z zakrzywionym ekranem. Jedyny minus to niski poziom animacji wieczorami. Hotel położony na uboczu, wszystkie zakupy i pamiątki można kupić a markecie na przeciwko, ceny te same co w Carewie. Hotel zdala od zgiełku miasta i życia nocnego.

• Zalety kameralny
    • Wady brak atrakcji, życia w okolicy hotelu

Zaleta może być wadą dla innych tzn, (hotel kameralny, brak atrakcji w okolicy hotelu) dla jednych jest to wada dla innych zaletą DLA MNIE BYŁA TO ZALETA, ŻE NA ODLUDZIU. Osobiście polecam hotel dla osób, które chcą wypocząć w spokoju i w godziwych warunkach.

• Zalety Odnowiony, czysty, dobrze zarządzany.
    • Wady Jedzenie robione głównie pod Anglików - dużo potraw smażonych i tłustych.

Czysty i zadbany hotel, ładna plaża. Jeśli ktoś chce pozwiedzać to polecam wynająć samochód nawet od razu na lotnisku bo podróż autobusem to 2 h a dzieci nie zawsze dobrze znoszą taka podróż autobusem. Najlepsze ceny pamiątek i w kawiarniach w Achtopolu. Nesebar ładny ale na maksa zawalony straganami. W Tsaervie na przeciwko wiekszego supermarketu babuszki sprzedają dobre domowe przetwory. Polecam trochę popytać i wysunąć nos poza hotel. Droga na pieszo z hotelu do Tsareva częściowo prowadzi piękna promenadą - świetna sprawa dla choć trochę aktywnych.

• Zalety Super jakość za dobrą cenę
    • Wady Animacje

Bardzo dobry hotel z dobrym serwisem, urozmaicone posiłki, ładna plaża, czyste pokoje.

• Zalety Hotel położony przy samej plaży Bardzo duży wybór jedzenia Bardzo miła obsługa Dużo rozrywek dla dzieci
    • Wady Słaba kanalizacja

Hotel położony około 1,5h jazdy autokarem z Burgas nad samym morzem. Posiada własną plaże i darmowe leżaki dla swoich gości. Na zewnątrz basen dla dorosłych, brodzik dla maluchów i basenik dla trochę starszych dzieci (80cm)- woda nieco chłodna. Stołówka duża, klimatyzowana z dużym wyborem jedzenia i napoi. Obsługa hotelu zarówno w recepcji jak i na stołowce BARDZO MIŁA. Noce spokojne, bez zgiełku, bez gwaru! Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, młodzi imprezowicze zanudzą się. Pokoje czyste, regularnie, codziennie sprzątane, z wymianą ręczników. Apatramenty klimatyzowane, sejf w pokoju, balkon z widokiem na morze. W tej cenie uważam, że jak najbardziej warto!

• Zalety Duży wybór jedzenia, animacje, czysta prywatna plaża i baseny, leżaki i parasole w cenie
    • Wady Nudna okolica

Wybraliśmy ten hotel kierując się opiniami w internecie. Nie zawiedliśmy się. Nasz pobyt trwał od 31.08.2018r. do 08.08.2018r. Po przyjeździe o 8 rano zameldowaliśmy się i od razu dostaliśmy opaski ALLIN od miłego Pana w recepcji. Pokoje są gotowe od godziny 14, także trzeba być przygotowanym na czekanie. Jednak mając pod ręką stroje kąpielowe można od razu po śniadaniu iść na plażę czy baseny :) Pokoje ładne, przestronne, z telewizorami i klimatyzacją. Nie mamy zastrzeżeń. Baseny i plaża również na plus - czysto i schludnie. Bliskie położenie prywatnej plaży z ratownikiem to kolejna zaleta. Animacje na basenie odbywają się od rana do wieczora w języku angielskim, polskim i niemieckim. Panie świetnie łapią kontakt z gośćmi, więc jeśli ma się tylko ochotę to rozrywka się znajdzie dla każdego. Z obsługą najlepiej porozumiewać się po angielsku, chociaż barmani na basenie doskonale rozumieją po polsku. Co do samej obsługi - nie mamy żadnych zastrzeżeń. Pokoje aż za często sprzątane (jeśli ktoś liczy na łabędzie z ręczników, itp., to trzeba dać około 5e napiwku). W recepcji poznaliśmy dwóch Panów i menagerkę. Wszyscy bardzo uśmiechnięci i pomocni. Barmani na basenie sprawnie serwują drinki i shoty. Również zawsze wesołe chłopaki! Kucharz ciągle dokłada przekąski typu frytki, pizzę, hamburgery, i wszystko jest smaczne. Posiłki odbywają się w formie samoobsługowego bufetu, jest ogromny wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Świeże bułki na śniadania i kolacje są ogromnym plusem! Samoobsługa jest również jeśli chodzi o wino i piwo. Wino białe całkiem ok, piwo jak każde bułgarskie... Krótko mówiąc - my stęskniliśmy się za smakiem polskiego piwa ;) W ofercie All inclusive jest kolacja "All carta", która odbywa się w restauracji na plaży. Sam pomysł jest dobry, jednak jeśli chodzi o wybór dań to bardzo przeciętnie. Bardziej polecamy zjedzenie kolacji na stołówce. Jeśli ktoś chce się wybrać na większe zakupy to za 1lew dojedzie busem do miasteczka, gdzie są supermarkety i pamiątki. Ogólnie podsumowując to jesteśmy zadowoleni z wyjazdu. Hotel zdecydowanie zasługuje na 4 gwiazdki. Jedynym minusem jest okolica, nie ma żadnych atrakcji dla młodych. Miejsce raczej na pobyt typowo relaksacyjny, bardzo polecamy dla rodzin z dziećmi i seniorów oraz osób, które chcą uciec od miejskiego tłoku.

• Zalety Położony tuż przy plazy. Z dala od zatłoczonych kurortów. O każdej porze dnia można znaleźć wolne leżaki. Pokoje są komfortowe, dwupokojowe.
    • Wady Jedyne do czego można się przyczepić to jedzenie. Było smaczne, ale dość monotonne pod na Anglików.

Podsumowując hotel przyjemny. Wszędzie bardzo blisko na basen, na plaże. Zawsze znajda się wolne leżaki zwłaszcza na plaży. Czyściutko. Plaża duża, czysta. Morze idealne dla dzieci pieczyste dno i płytko przy brzegu. Chociaż w niektóre dni pływało w nim sporo glonów. Animacje w trzech językach, głównie dla Anglików, których poprostu jest najwiecej w hotelu. Jakiś aerobik, piłka wodna, siatkówka na plazy, bingo, karaoke itp. Nie ma takiego klubu w którym dziecko mogłoby być pod opieka przez jakiś moment. Jedzenie smaczne, ale jeśli chodzi o wybór to szału nie ma. Napoje, woda, kawa z dystrybutorów. Hotel położony na uboczu co dla nas było zaleta, ale nie ma co liczyć na jakieś większe atrakcje, czy wieczorne spacery. Na koniec muszę napisac o biurze podróży tui. Najpierw nam zmienili lot z 4 w nocy na 9 rano, z której zrobiła się 10 bo samolot miał godzinę opoznienia. A na koniec pobytu o 21 godzinie, przyslali po nas starego małego busa, który już dawno powinien zostać zezłomowany. Który po drodze miał postój bo spod maski szły dymy. Coś okropnego!!!! Takie biuro podróży nie powinno sobie na coś takiego pozwolić. Zwłaszcza, ze transfer na lotnisko zajmuje prawie 2 godz. Dobrze, ze była noc bo w tym małym busie przy wysokiej temperaturze..... nigdy więcej tui.

• Zalety Piękny hotel, pokoje czyste i przestronne. Obsługa bardzo miła i zawsze pomocna. Bardzo blisko do plaży. Bezpłatne leżaki to duży plus. Jeśli chodzi o posiłki to zawsze ogromny wybór dań, każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu!
    • Wady Ciężko doszukać się wad... Jeśli ktoś lubi imprezy na mieście to okolica jest bardzo spokojna. Do najbliższego miasteczka jakieś 2 km

Bardzo zadowoleni z pobytu! Polecamy wszystkim chcącym odpocząć zdala od miejskiego zgiełku!

Wakacje udane mimo faktu, że w Bułgarii sezon zaczyna się dopiero od czerwca. Dzięki temu jednak był spokój i cisza.