Opinie o hotelu Blue Sea San Anton
Malta / wyspa Malta

Blue Sea San Anton

Krzysiek
    Pobyt: Maj 2007

Na prawde jestem mało wymagajacym gościem ale hotel slaby - ma juz kilkanascie lat . Wszedzie brud przez 2 tygodnie ani razu, pomimo zwracania uwagi, nie zamiatano podłogi - piekna hodowla "kotków" Wanna brudna i zardzewiała. Osoby sprzątające zajmowały sie testowaniem perfum a nie sprzataniem. Ale człowiek tylko tam nocował. Jedzenie nie najgorsze ale angielskie (terrible). Obsługa zwłasza Alfredo bardzo dobra. Ogolnie - tani jak na Malte hotel - wiec nie mozna narzekac tylko jechac i zwiedzać

Krysia
    Pobyt: Sierpień 2006

Dobry hotel w dobrej cenie.Jestem włascicielem Biura Podrózy i z mojej perspektywy patrzac- nie przywiazuję zanadto uwagi do zakwaterowania z
    racji swojej profesji-Malta jest piekna,ale siedzac w Hotelu takim czy innym nie ma co liczyc,ze się nam spodoba.Istotnie tak jak piszą przewodniki,to muzeum pod gołym niebem. Polecam wszystkim którzy chca spedzic wakacje z nastawieniem na zwiedzanie-na leżenie nie polecam,marne plaże,przeważnie kamieniste a raczej okreslę kamulcowate.Pozdrawiam i polecam goraco Biuro Podróży Reinbow Tours-wszystko dokładnie tak jak opisane w katalogu.

Pobyt: Maj 2006

Tak naprawdę The New San Anton Complex leży nie w Bugibbie, lecz St.Paul's Bay - cichszym, spokojniejszym i ładniejszym miasteczki niż zatłoczona i gwarna Bugibba. Hotel jest całkiem dobry, przewidziano dużo atrakcji dla dzieci (zajęcia na basenie, konkursy, sala gier) i emerytów z Wielkiej Brytanii (bingo). ;) Atutem są bardzo smaczne kolacje, czego nie można powiedzieć o śniadaniach (wyłącznie brytyjskie: parówki, pieczywo, pomidory, jajecznica, fasolka lub płatki mleczne). Codziennie do 23.30 bardzo głośny koncert jakiegoś wykonawcy, wiec do tej godziny spać się nie da. Natomiast zachwycona jestem managerem restauracji, który wita i żegna po polsku, pomaga gościom (i kelnerom) jak może. Pokoje dość miłe, choć brak klimatyzacji (przysufitowe wiatraki). W basenie w ciągu dnia duzo dzieci, ale po południu (do 18.00 - ponoć taka obstrykcja jest wszędzie) można spokojnie pływać. Z resztą goście San Anton mogą korzystac z basenu i innych rozrywek sąsiedniego hotelu Santa Maria (ten sam właściciel), który generalnie wydaje się być ciut gorszy. Dla osób chcących zwiedzać wyspę, hotel ma bardzio dobre połączenie (lepsze niż Bugibba), gdyż lezy na przecięciu się szlaków komunikacyjnych. Generalnie polecam.