Opinie o hotelu Blue Wave

Blue Wave: obiekt

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: animacje i zajęcia w miniklubie, 2 place zabaw, brodzik, menu i krzesełka w restauracji.
  • Tylko 350 m do wydzielonej części publicznej, piaszczysto-żwirowej plaży.
  • Dla amatorów aktywnego wypoczynku: siłownia, łaźnia turecka, szachy, siatkówka plażowa, centrum SPA, dyskoteka.
  • Atrakcyjna lokalizacja: w centrum miasteczka Obagol, blisko restauracji i barów, ok. 3 km od Alanyi.

• Zalety Położenie blisko centrum, plaży,czystość...Nie ma się do czego przyczepić:)
    • Wady Naprawdę nie znaleźliśmy...no może ruscy turyści nie znający pojęcia silent pool i walący po uszach ruskim disco. Ale to nie wina hotelu, że goście są granatem od pługa oderwani:)

Last minut kupione 29/05/2019...9 dni ...cudowne 9 dni. Jak cena jest atrakcyjna proszę się nie zastanawiać.Czekają Was wspaniałe wakacje.

Stan

• Zalety Obsługa,czystość,do plaży blisko,,a wokół sklepy i gastronomia.
    • Wady Nie ma

Byliśmy tydzień,koniec września,początek pażdziernika.Całość dobre 4*.Uznanie dla obsługi na każdym miejscu.Bardzo dobra opieka rezydentów biura Wezyr od lotniska po wykwaterowanie.Bardzo dobra praca animatorów.Ciekawe wieczorne pokazy zaproszonych zespołów .Opinie poprzednie zgodne z rzeczywistością.Polecam.

• Zalety Czysty, dobre położenie

Ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne. W tym hotelu spędziliśmy prawie 2 tyg. Byliśmy zakwaterowani w części hotelowej i nie możemy powiedzieć złego słowa. Pokoje ładne, sprzątanie codziennie. Posiłki, smaczne i dużo, ale przy pobycie 2 tyg monotonne. Do plaży dość blisko Max 10 minut spacerkiem. Do Alanyi można dostać się taksówka oraz autobusami które jeżdżą bardzo często, koszt to jedynie 3TRY. Dla dorosłych i dzieci codziennie są anamiacje. Z czystym sercem polecam ten hotel;)

• Zalety Hotel idealnie połozony. Blisko plazy i centrum. Obsługa bardzo fajna,nie narzucająca się.Hotel bardzo czysty.

jak dla mnie wszystko na plus.Jestem zachwycona. Super jedzenie,urozmaicone,nigdy niczego nie brakowało. Niezbyt duży basen ale w żaden sposób się tego nie odczuwało.Animacje na plus,animatorzy nie byli zbyt namolni i nie meczyli żeby brać we wszystkim udziała. Ogólnie obsługa miła,nie narzucająca się,robią swoje i tyle. Pokoje sprzatane codziennie. Ręczniki wymieniane codziennie.Druga częśc hotelu lekko wymarła,cisza spokój,wszystko dzieje się przy głównym basenie. Do plazy nie daleko,spacerem 10 minut. Troszke zajechane materace na leżakach ale i tak przeciez kładzie się na nie ręcznik. Na plaży bar i dostępne wifi. Plaża szeroka,czysta,uwaga na kamienie w wodzie.

Sławomir Harz

• Zalety Bardzo dobra obsługa czystość i bardzo dobre jedzenie

Bardzo polecam dla rodzin z dziećmi ,super zabawa z animatorami

Dorota

Sam hotel jak najbardziej godny 4 gwiazdek!!! a w dodatku położony w bardzo urokliwej miejscowości. Spełnił moje oczekiwania w 1000%. Czyste przestronne pokoje, z pięknym widokiem na basen , przemiła obsługa, urozmaicone i smaczne jedzenie. Zorganizowany czas przez animatorów: aerobik, zabawy dla dzieci, animacje dla dorosłych, dyskoteka. Czysta, bajeczna, wydzielona plaża należąca do Blue Wave z serwowanymi przekąskami i napojami oraz z świetnie działającym wifi. Zagwarantowana super pogoda, ciepłe morze i niezapomniane cudowne chwile !!! Wokół mnóstwo sklepików. W poniedziałek - targ. Fantastycznie spędzony czas z rodziną!!! Szczerze polecam to miejsce i hotel!!! Mam nadzieję, że uda nam się tu jeszcze niejednokrotnie wrócić!!!

Justyna

• Zalety Hotel w bardzo dobrej lokalizacji, zróżnicowane jedzenie, bardzo miła obsługa, śmieszne animacje, piękna plaża
    • Wady pokoje nie są wyciszone słychać ludzi z pokoju obok, kiepska dyskoteka

Byłam w tym hotelu z przyjaciółką w terminie 15.06-22.06; hotel w świetnej lokalizacji, 3 km do Alanya - pieszo ok 40 min, piękna alejka wzdłuż plaży Kleopatra można pooglądać pobliskie hotele :> do plaży Blue Wave ok 5 min, wifi działało prawie wszędzie na plaży i w pokojach najlepiej :> jedzenie zróżnicowane, każdy znajdzie coś dla siebie; świetny bar na plaży i sama plaża bardzo miła obsługa; alkohol na plaży płatny < piwko -zawsze piłyśmy millera 15 lir - więc można przeżyć>; dyskoteka w hotelu słaba ale tak na prawdę najlepsze imprezy są w Alanya gdzie dojedziecie autobusem za 2,5 lira z głównej ulicy (autobus 1 lub 101) - na prawdę trzeba zobaczyć Havana Club i Robin Hood, extra miejsca! Taxówka z Alanya ok 25 lir :) animacje ciekawe (świetni animatorzy :P); na prawdę za te pieniądze nie ma się czego przyczepić, bardzo polecamy i chętnie tam wrócimy :) w hotelu najwięcej Rosjan ale w Turcji to chyba norma :D pozdrawiamy serdecznie wszystkich poznanych ludzi: Justyna i Basia :)

Faaar
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety Rozsądnie blisko plaży, sklepy obok, dobra kuchnia.
    • Wady Beznadziejne animacje (dwie piosenki na krzyż), brak disco, brak miejsca, gdzie można posiedzieć grupą i pośpiewać, śladowa ilość alkoholu w drinkach.

Hotel dla emeryta, ja nie pojadę tam następnym razem.

TRAWEL

• Zalety MIŁA PRZYJEMNA OBSŁUGA.CZYSTOŚĆ I HIGIENA ZNAKOMITA.

BYŁĄ W SIERPNIU ZESZŁEGO ROKU.BYŁO FANTASTYCZNIE WSZYSTKO NA POZIOMIE.ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ PRZEMIŁE PANIE ,KTÓRE DBAŁY O PORZĄDEK POKOI,POZDRAWIAM SERDECZNIE.POSIŁKI WYŚMIENITE WRĘCZ MOŻNA OKREŚLIĆ BAJECZNE ,SZCZEGÓLNIE CIASTA ,NIE DA SIĘ TEGO TAK OPISAĆ .TAM TRZEBA BYĆ.

Miszel

• Zalety bardzo miła obsługa dobre jedzenie blisko do plaży w drugiej części hotelu cisza i spokój
    • Wady brak wody butelkowanej, posiłki w niedopasowanych godzinach druga część hotelu w ogóle nie używana i nie obsługiwana zaniedbana plaża bardzo mało animacji żadnych atrakcji wieczorami

Byłam na wakacjach z mamą. Chciałyśmy raczej odpocząć i się wyluzować, więc nie interesowały nas żadne wycieczki, których było od groma. Na zdjęciach nie ma drugiej części hotelu, która jest po przeciwnej stronie ulicy - w tej części dostałyśmy pokoje. Pokój ogólnie zadbany, aczkolwiek na pewno niewyglądający jak ten ze zdjęcia. Lodówka pusta. Przy budynku mały basenik. To co nas ogromnie zaskoczyło to fakt, że ta część hotelu nie była w ogóle obsługiwana. Było wiele pustostanów po barach (niedaleko basenu), było też miejsce na stołówkę. Nikt z nich nie korzystał, a po drinki bądź cole i inne tego typu napoje trzeba było przejść do tej części hotelu, która jest na zdjęciach. Od czasu do czasu przeszedł ktoś z obsługi tylko po to, żeby zgarnąć puste kubki i szklanki. Nie było wody butelkowanej, więc trzeba było najpierw kupić swoją wodę, a potem można ją było uzupełniać. W wadach umieściłam również informacje o tym, że posiłki były w niedopasowanych godzinach. Mam tutaj na myśli to, że od śniadania do obiadu (7-15) można było jeść cały czas, natomiast później robił się przestój i trzeba było czekać do 19. Wiadomo jak to jest, ludzie chodzą na plażę bądź jeżdżą na wycieczki. Czasem chciałoby się przyjść i zjeść coś na szybko przed kolacją, ale niestety nie było takiej opcji. Nie było też lodów, które były umieszczone w ofercie. Jeżeli chodzi o plażę, to odległość bardzo przyjemna, w sam raz na spacerek. Szkoda, że to tyle z jej zalet. O plażę dbało 2 młodych chłopców i jeden chłopak około 30. Leżaki i parasolki stare i zaniedbane. Było ich dość mało, więc jeżeli było więcej osób na plaży to nie ma co liczyć na wolny sprzęt. Trochę szkoda, bo plaża to główna atrakcja nad morzem :) Najważniejszą zaletą była obsługa. Chłopaków nie było za dużo, więc musieli ogarniać. Panowie bardzo pracowici i przeuprzejmi. Zawsze pomocni, wszystko dało się z nimi załatwić. Obsługa naprawdę na meda