Opinie o hotelu Blue Wave

Blue Wave: obiekt

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: animacje i zajęcia w miniklubie, 2 place zabaw, brodzik, menu i krzesełka w restauracji.
  • Tylko 350 m do wydzielonej części publicznej, piaszczysto-żwirowej plaży.
  • Dla amatorów aktywnego wypoczynku: siłownia, łaźnia turecka, szachy, siatkówka plażowa, centrum SPA, dyskoteka.
  • Atrakcyjna lokalizacja: w centrum miasteczka Obagol, blisko restauracji i barów, ok. 3 km od Alanyi.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

Arek
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety położenie ,obsługa, posiłki, czystość

Hotel super obsługa mówi po angielsku, niemiecku, rosyjsku a po kilku dniach nawet kilka zdań po polsku. Wszyscy mili uśmiechnięci i pomocni. Jedzenie smaczne i dużo do wyboru, owoce, ciasta. Mały basen ale nie po to jadę nad ciepłe morze żeby siedzieć w hotelowym basenie . Plaża hotelowa jak i wszystkie obok kamienista wiec przydają się buty do pływania. Lepsza kilka minut autobusem ale płatna bo publiczna. Wakacje bardzo fajne na pewno nie ostatnie w tej okolicy a może i ten sam hotel.

Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety Bardzo ładny i przyjazny.

Bardzo ładny hotel. Sympatyczna droga do plaży, o ile ktoś lubi iść na nią spacerkiem. Bardzo ciekawe animacje.

Magdalena
    Pobyt: Maj 2016

• Zalety Korzystne położenie - boczna uliczka, niedaleko do morza i deptaku ciągnącego się wzdłuż plaży. Hotel czysty, kameralny i nowocześnie urządzony.
    • Wady Nieduży basen (raczej norma w tej okolicy).

Hotel dogodnie położony, boczna uliczka, niedaleko morza i deptaku ciągnącego się wzdłuż plaży. W okolicy sporo barów, restauracji. Hotel czysty, kameralny i nowocześnie urządzony. Obsługa sympatyczna. Dobra oferta w dogodnej cenie.

Hotwell
    Pobyt: Maj 2016

• Zalety Blisko bazaru (zaraz przy wejściu), Blisko do strategicznych punktów, Byłem kiedyś w 5 gwiazdkowym jakieś 500 metrów dalej i nie dorasta Blue wavowi do pięt...
    • Wady Do plaży trzeba iść spacerkiem (jak dla mnie to nawet zaleta) Ciężko na siłę wymyślać kolejne wady...

Hotel polecam osobom młodym i aktywnym, którym nie przeszkadzają pierdoły typu "daleko do plaży" "mało gwiazdek" itp... Animacje prowadzone profesjonalnie zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Jedzenie w 5 gwiazdkowych hotelach jest bardziej różnorodne, ale nasz kucharz mimo to dawał rade i zasługuje na 9,5/10 pktów.

Dawid Wakacje siepień 2015
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety Porządek w pokoju oraz posiłki lecz monotonne
    • Wady obsługa, warunki w pokojach

Uwaga Wielka Porażka ! HOTEL WART MAX 3 *** Obsługa (recepcja bardzo niemiła ) zamawiałem pokój z balkonem dostałem zwykły z oknem całkiem inny blok niż na zdjęciach pod moim oknem był lokal na parterze gdzie wyglądało jakby wybuchła bomba 2 dni wcześniej. w łazience ciekł kran po mimo zgłoszenia nic z tym nie zrobiono suszarka nie działała. Hotel nastawiony bardziej przyjaźnie na Obywateli Rosji. Bar oceniam na 1 !! drinki smakowały jak by miały 2 % . Cena kosmiczna i nie adekwatna do warunków. Na pewno nikomu nie polecam tego Hotelu!! Jedyne co to pochwalę Panie które sprzątają no i kuchnia jedyne plusy.

Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety Blisko bazaru, niedaleko do plaży, cisza, spokój, dwa baseny - strefa cicha i głośna,
    • Wady Pokoje w bocznych budynkach o niższym standardzie niż w budynku głównym.

Polecam każdemu! Hotel bardzo ładny, niedlaeko plaży - jedyny mankament daleko od lotniska. Jakieś 2:30 godziny jazdy autobusem

singiel
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety blisko centrum
    • Wady w pokoju głosno od ulicy

miejsce w pobliżu bazarku dosłownie na przeciw,animacje ,dyskoteka,jedzenie trochę nudne,oczekiwałam wiecej urozmaicenia.

Aleksandra
    Pobyt: Kwiecień 2014

Najwiekszym minusiem tego hotelu jest nieświeże jedzenie i obsługa. Mały basen, bardzo słabe drinki w opcji alinclusive trzeba płacić za whisky. Z alkoholi tylko raki, wódka i gin. Barman bardzo niemiły. Brak jakichkolwiek animacji w ciągu dnia, jedynie wieczorami animacje dla ROSJAN!!! Wszystko w tym hotelu jest dla rosjan, bo stanowią oni 99% gości:( Napewno nie wrócę już do tego hotelu. Bród w restauracji, klejące stoły, brudne sztućce, jedzenie przygotowywane na oczach gości na patelni która chyba nigdy nie była myta - poprzypalany brud i tłuszcz z kilku lat!!

Jurek
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Caly po remoncie, bardzo ladne pokoje
    • Wady Restauracja, bar, kelnerzy i barmani, komunikatywnosc

Standard i wyglad pokoju bardzo dobryg Obsluga... banda nadasanych i pokracznych ludzi, ktorzy nie maja pojecia o pracy w tej branzy. Kelnerzy w bialych koszulach i brudnych prywatnych jeansach??? Co to mialo byc to nie wiem... poza tym barmani lali bardzo slabe drinki, kolejki do baru i faworyzowanie ruskich. Malo kto z obslugi rozumial po angielsku, ogolnie wrazenie slabe. Basen maly, a lezaki pozajmowane recznikami juz w nocy... ??? Nie polecam wypoczynku w tym obiekcie.

Bartek
    Pobyt: Maj 2014

słaby hotel jak na tak wysoką cenę. Niesmaczne jedzenie, brak animacji, brud w restauracji. Niesympatyczna obsługa