Opinie o hotelu Blue Wave

Blue Wave: obiekt

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: animacje i zajęcia w miniklubie, 2 place zabaw, brodzik, menu i krzesełka w restauracji.
  • Tylko 350 m do wydzielonej części publicznej, piaszczysto-żwirowej plaży.
  • Dla amatorów aktywnego wypoczynku: siłownia, łaźnia turecka, szachy, siatkówka plażowa, centrum SPA, dyskoteka.
  • Atrakcyjna lokalizacja: w centrum miasteczka Obagol, blisko restauracji i barów, ok. 3 km od Alanyi.

madzia
    Pobyt: Maj 2010

Hotel b.przyjemny i czysty.Jedzenie pyszne.Do plaży ok 350m .Plaża piękna lecz kamienisto żwirowa.Dno i brzeg kamieniste. Nie można do hotelu wnieść nic z poza,doczepiono sie nawet słonecznika kupionego w sklepie,znajomi musieli go zostawić w recepcji. czy .Masakrą są drinki i piwo.Alkoholu w tym drinku jest śladowa ilość że wogóle go nie czuć i podobna ilość coli.Piwo lane , sama piana i trzeba odczekać kilka minut żeby piana osiadła i zrobiło sie z tego 1/3 kubka piwa.Wszystko podawane w plastikowych kubkach.Porażka.B. niemiły kierownik hotelu.Gdy poszliśmy na zawody w lotkach , pozrzucał nasze ubrania z leżaka przy basenie aby dać ten leżak innym .

tomek
    Pobyt: Maj 2010

ciekawy hotel z dużymi pokojami,fajne animacje szczególnie dla dzieci, jedzenie smaczne lecz mało urozmaicone w tym roku w szczególności owoce 2tyg.arbuz ,obsługa miła,okolica super dużo knajpek sklepików w poniedziałki bazar pod hotelem,łatwy dojazd do alanji z minusów kolejki do baru i wydzielanie np. jedna osoba jedno piwo żona musi się pofatygować sama jak ma na coś się napić co nie ma wiele wspólnego z all inn clusive .no i ładniejsza plaża niż w zeszłym roku choć trochę dalej . a na wycieczki warto jechać z polsko-tureckim biurem dużo taniej poziom taki sam jak nie lepszy .a tak wygląda whisky: http://www.fotka.pl/albumy/bluewaveall/2,Fotki_z_2010-07-15/53022173,turcja_2010_047,?authkey=9b41b6000623ce6a4afd805b363c2748 .ogólnie ok!

Betty
    Pobyt: Maj 2010

W Blue Wave spędziliśmy cudowne wakacje (wczasy), pomimo drobnych niedociągnięć typu: faworyzowanie Rosjan(nie ma się co przejmować),niesprawnej na Dzień Dobry klimy w pokoju(na drugi dzień naprawili),wydzielanie porcji na stołówce(można było iść spokojnie po dokładkę), kolejki w barze(mało korzystałam, poza tym nie aż takie duże) itp itd - ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni,wieczorne animacje super Alanya przepiękna, widoki z gór niesamowite, wycieczki konieczne - Kapadocja, rafting,rejs statkiem - BAJKA...... POLECAM i jeśli tylko będzie to możliwe wracam tu za rok :-)

Margerita
    Pobyt: Maj 2010

Hotel adekwatny do ceny,my byliśmy bardzo zadowoleni.Znajomi(waga ciężka) narzekali na małe ilości mięsa i małą ilość alkoholi w drinkach.Jeżeli ktoś lubi warzywka to będzie zadowolony.Z owoców był właściwie tylko pyszny arbuz,raz na tydzień pomarańcze i jeszcze jeden owoc ale mam sklerozę he he. Hotel odnowiony tzn część główna z recepcią klatki schodowe.Pokoje w części głównej nie odnowione ale w miarę. w bocznych budynkach pokoje ładniejsze ale trzeba dochodzić do głównego budynku na jedzenie picie i atrakcje bo basen tam jest ale mniejszy.

wiki
    Pobyt: Maj 2010

Dobry hotel w przystępnej cenie. Czysty z dobrą kuchnią. Spełnia wszystkie kryteria hotelu 3*. Nawet w Europie. Malkontentom radzę wyjazd do hoteli 5* za odpowiednio wyższą cenę.

Ewa Kosek

Właśnie wróciłam. Goście hotelowi to Rosjanie, Polacy, Skandynawowie i paru Niemców. To dobry i bardzo czysty hotel w niewygórowanej cenie. Wyżywienie urozmaicone i bardzo smaczne. Brawa dla kucharzy.Obsługa miła i uczynna. Baseny czyste.Plaża piaszczysta ale w morzu są kamienie, warto zabrać obuwie do wody. Leżaki na plaży i parasole bezpłatne. Właściwie temu hotelowi nie można nic zarzucić, może poza klimatyzacją.Oczywiście działa i to dobrze ale "schładza" tylko jeden pokój. Po prostu klima jest źle rozplanowana. Polecam wycieczkę do Kapadocji oraz do Pamukkale ale nie z Wezyra. Skorzystajcie z miejscowych biur prowadzonych przez Polaków (sprawdźcie w internecie: Mariolka i Wujek ) Są o wiele tańsze. Kapadocja -40 euro, Pamukkale - 24 euro. U Wezyra : Kapadocja - 116 euro, Pamukkale - 60 euro. Warto pojechać szczególnie do Pamukkale, robi ogromne wrażenie, jest się na " ciepłym lodowcu".Polecam ten hotel, nie zawiedziecie się.

przemek
    Pobyt: Maj 2010

ogólnie tragedia jestem zniesmaczony plaza dno kompletne i nie 200m a ponad 500 obsługa ok ale kierownictwo... więcej zakazów jak praw no chyba ze zachowujesz się jak cham mówisz po rosyjsku i za każdego drinka dajesz dolara napiwku mówiąc innym językiem jak rosyjski jesteś traktowany jak pod człowiek

irena z rodzinką
    Pobyt: Maj 2010

Hotel Blue Wave to kompleks oddzielnych 8 budynków, ale tylko tylko w głównym jest bar, jadalnia,mały basen i animacje. W związku z czym panuje tam tłok. Leżaki na basenie trzeba zajmować bardzo wcześnie,bo potem nie ma miejsc. W barze kolejki,a drinki trzeba odbierać osobiście.Nie można zabrać dla drugiej osoby. W jadalni kolejki po jedzonko. Nie polecam tego hotelu ze względu na bardzo wielki tłok. Pokoje w tym hotelu są czyste i przestronne,przynajmniej ja takie widziałam Alanya to bardzo piękna miejscowość.Polecam miejscowość nie hotel

tygrys
    Pobyt: Kwiecień 2010

trzeba brać pod uwagę możliwość tego ,że będą próbowali cię oszukać,naciągnąć mieliśmy wykupiony allinclusive w ,którym łaźnia turecka jest w tej opcji darmowa (beze zabiegów sam wstęp do łaźni)natomiast pracownicy tej łaźni chcieli za sam wstęp 15 dolarów dopiero po interwencji u rezydent zmienili okazało się ,że to tylko ich własna inicjatywa tak poza tym obsługa bardzo miła z małymi wyjątkami ale to jak wszędzie ogólnie hotel godny polecenia dobry w swej kategorii .

Dorota Sobolewska

W Turcji bylam poraz IV za kazdym razem do 4 gwiazdek i zawsze w okresie przedjesiennym tzn.pazdziernik-listopad chotele jak chotele ten zaslugiwal na pochwale czysto schludnie obsluga mila. Polozenie rowniez moze byc ,lecz nigdy nie spotkalam sie z jedzeniem takim jak tutaj niby wszysko w cenie szwedzki stol rowniez. Tylko dlaczego nad konsumentami stoi straz i wydziela porcje, dlaczego czasami z porcji glownych czyli obiadu, tylko jedno danie, dlaczego soki jesli tak to mozna nazwac maja smak wody,a wino to poprostu woda,I dlaczego dla tego kraju owocem plynacym bylo ich brak ?Spotkalam sie tylko ze spadami jablek obgryzionych przez robaka oraz od czasu do czasu sliwka z wkladka.Gdzie banan ktory rosnie nawet przy ulicach, gdzie arbuz gdzie melon bo to na niego sezon i mandarynka ktora dojrzewa w tym okresie, tego niestety nie wiem.Chyba to poprostu turecka oszczednosc wlasciciela, aby wyjsc na turyscie jak najkorzystniej a nie ze smakiem dla turysty,ktory badz nie badz za to wszystko zaplacil !!!!