Opinie o hotelu Canarios Park
Hiszpania / Majorka

Canarios Park

• Dla dzieci: basen typu splash, miniklub, animacje, minidyskoteka, pokój i plac zabaw.
  • Bogaty program rozrywkowy: sportowe animacje, pokazy, muzyka na żywo, karaoke.
  • Jedynie 400 m do piaszczystej plaży Cala Antena.

Magdalena

• Zalety Blisko plaży, świetne animacje, czyściutko , miły personel, pomocni pracownicy recepcji.
    • Wady Za dużo dzieci, ale to hotel rodzinny.

Hotel rodzinny, bardzo czysty, położony na uboczu. Miły i pomocny personel. Dużo animacji dla dzieci i dorosłych. Jedzenia dużo, dobre i urozmaicone. Szczególne pozdrowienia dla Antonia z baru przy basenie.

marta

• Zalety baseny dla dzieci dojazd do plaży hotelowym busem położenie
    • Wady ciasne pokoje brak możliwości jedzenia poza restauracją

Cały pobyt bez zastrzeżeń. Byłam z małymi dziećmi, więc specjalnie wybrałam ten hotel. W ofercie wycieczki podane są animacje, wręcz ich bogata oferta. Animacje i animatorki to najsłabszy punkt tej wycieczki. Animacji dla dzieci, mini klubu praktycznie nie było tego. Na przykład miał być dzień Harrego Potera, na który wszystkie dzieci czekały, nic się tego dnia nie wydarzyło oprócz tego, że wieczorem animatorka pokazała sowę, z którą można sobie było zrobić zdjęcie, oczywiście za opłatą. W hotelu większość Anglików, Polaków też była spora grupa, jednak animatorki (Polki) jakby wstydziły się swojej polskości. Do polskich dzieci nie mówiły ani słowa po polsku, dzieci nie rozumiały. Jak powiedzieliśmy im, żeby chociaż kilka zdań powiedziały po polsku to efekt był odwrotny. Potrafiły tłumaczyć po niemiecku do małej grupki Niemców, natomiast Polaków zupełnie ignorowały. Te osoby z którymi nawiązaliśmy kontakt były bardzo zawiedzione animacjami, zwłaszcza, że były one w ofercie. Postawa animatorek - karygodna, jakby za karę tam pracowały. Na Majorkę wrócę na pewno, bo ją uwielbiam, ale nie do tego hotelu.

Bartek J

• Zalety Bogaty pakiet animacji, dogodne położenie niedaleko plaży, przestronne pokoje, bogata oferta all inclusive

Jako cel naszej podróży (w tym przypadku poślubnej) wybraliśmy Majorkę ? Perłę Balearów. Oferta na którą się zdecydowaliśmy była jedną z pierwszych, które przeglądaliśmy. Przed wyjazdem zawsze staramy się odbyć ?wirtualny spacer? po miejscu do którego się udajemy, zadając sobie pytanie jak będzie w rzeczywistości. Co zastaliśmy na miejscu? Hotel usytuowany nad niewielką doliną ciągnącą się aż do malowniczej plaży. Prosto z hotelu przez ową dolinę prowadzi zejście bezpośrednio do plaży. Widok na morze z pokoju usytuowanego na 6-tym piętrze kapitalny. Personel w hotelu bardzo uczynny i pomocny. Jedzenie smaczne i duży wybór. Na wielki plus snack bar czynny do północy. Wieczorami bogaty program animacyjny - można było przyjemnie spędzić czas korzystając z bogatej oferty drinków. W samej miejscowości 3 zatokowe piaszczyste plaże z lazurową wodą. Do najpiękniejszej z nich ? Cala Domingos z hotelu kursuje bezpłatny bus. Rezydentka biura Net Holiday ? Pani Sylwia to osoba o dużej wiedzy - przekazała nam cenne porady i wskazówki dotyczące wyspy. Majorka słynie z niesamowitych wschodów słońca ? co też uwieczniliśmy udając się w jednym z dni na mini sesję poślubna. Cały pobyt jak i biuro podróży można oceniać jedynie w samych superlatywach.

Bartek J

Jako cel naszej podróży (w tym przypadku poślubnej) wybraliśmy Majorkę ? Perłę Balearów. Oferta na którą się zdecydowaliśmy była jedną z pierwszych, które przeglądaliśmy. Przed wyjazdem zawsze staramy się odbyć ?wirtualny spacer? po miejscu do którego się udajemy, zadając sobie pytanie jak będzie w rzeczywistości. Co zastaliśmy na miejscu? Hotel usytuowany nad niewielką doliną ciągnącą się aż do malowniczej plaży. Prosto z hotelu przez ową dolinę prowadzi zejście bezpośrednio do plaży. Widok na morze z pokoju usytuowanego na 6-tym piętrze kapitalny. Personel w hotelu bardzo uczynny i pomocny. Jedzenie smaczne i duży wybór. Na wielki plus snack bar czynny do północy. Wieczorami bogaty program animacyjny - można było przyjemnie spędzić czas korzystając z bogatej oferty drinków. W samej miejscowości 3 zatokowe piaszczyste plaże z lazurową wodą. Do najpiękniejszej z nich ? Cala Domingos z hotelu kursuje bezpłatny bus. Rezydentka biura Net Holiday ? Pani Agnieszka to osoba o dużej wiedzy - przekazała nam cenne porady i wskazówki dotyczące wyspy. Majorka słynie z niesamowitych wschodów słońca ? co też uwieczniliśmy udając się w jednym z dni na mini sesję poślubna. Cały pobyt jak i biuro podróży można oceniać jedynie w samych superlatywach.

Aneta

• Zalety Super brodziki dla nawet najmłodszych dzieci . Czysty i schludny hotel i pokoje
    • Wady Okropne jedzenie , potrulismy się od drugiego dnia prawie do końca , włącznie z 4 i 2 letnimi dziećmi , które wymiotowały całe noce : dramat ! Co najlepsze poznaliśmy wielu Polaków , którzy również mieli ekscesy żołądkowe . Niezbyt dużo atrakcji i animacji

• Zalety Bardzo czysto
    • Wady Tylko 2 windy na tak duży hotel.Kłopot z porozumieniem się z obsługą[nikt nierozumie polskiego]

Małe plaże,godziny posiłków niedopasowane do rozkładu dnia.Mały busik który dowoził nas do plaży.Przestrzegam przed jakąś bakteriom która powoduje niestrawność[ myć zęby w wodzie nie z kranu ].

Jakub Pakowski

• Zalety Bar, jedzenie.
    • Wady Dużo dzieci, dużo Angoli.

Ogólnie polecam, blisko plaża, fajny bar, ale dzieci trochę zbyt wiele na spokojny odpoczynek.

Jarek

• Zalety Normalny hotel. Nic nie można zarzucić .

Wakacje udane. Rozwolnienia nie było, bo jedzenie było dobre, owoce morza itd. Cały czas coś się działo w dzień na basenie dużo animacji i wieczorami też. Dzieci też mają co robić. W hotelu są tylko Polacy i Angole więc jest śmiesznie.

Dawid

• Zalety Swierze ręczniki i pościel codziennie
    • Wady Brud i jeszcze raz brud. Stare śmierdzące mięso Złe przygotowane niedogotowane potrawy, Nic sobie nie robią z ogólnie panującego wirusa w hotelu.

Netholiday - biuro porażka. Hotel wie dokładnie ze maja problem z wirusem wywołującym ostra biegunkę wymioty gorączkę a nawet pobyt w szpitalu. To nie jest hotel dla dzieci. Klientów przed wyjazdem powinno się poinformować ze hotel nie radzi sobie z usunięciem wirusa. Ponad 20 osób z naszej grupy zachorowało w tym dzieci. Net holiday na reklamacje odesłalo nam formułkę taka sama do wszystkim żebyśmy się pocałowali w dupę. Bo oni nie widza problemu ze w hotelu panował wirus przed naszym przyjazdem od 3 miesięcy. Zasłaniają się tym ze rzekomo tylko 2 osoby zachorowały, a w internecie po opiniach czyta się ze więcej, szczególnie na ang stronach. To samo potwierdził lekarz na miejscu a pani w aptece po spojrzeniu na receptę odrazu wiedziała z którego hotelu jesteśmy. Net holiday to totalne dno nawet nie postarali się aby to wyjaśnić tylko odrazu wraz zrezydentem zlało nas klientów. Hotel to HSM canarios park. Powinien go zamknąć i zdezynfekować porządnie, ale lepiej jest dać łapówkę sanepidowi i udawać ze problemu nie ma. A on dalej się ciągnie bo jest sezon a pieniążki by za bardzo uciekły....

Maciej

• Zalety Klimatyzacja w pokoju. Dość duży balkon. Winda. Dwa duże łóżka połączone ze sobą + łóżko dla dziecka.
    • Wady Brak aneksu kuchennego.

Hotel dla osób które jadą na wakacje (codziennie plaże itp.) a nie na siedzenie w hotelu. Codziennie jeździ minibus w określonych godzinach który wozi ludzi na plaże położoną mniej więcej 2km od hotelu, dodatkowo oczywiście jest plaża przy hotelu (jakieś 200-300 metrów), kamienista ale nóg połamać się tam nie da jak to pisali inni. Cisza, spokój, obsługa hotelu jak najbardziej w porządku operują niemieckim i angielskim, podczas pobytu spotkałem dwie polki jedna w restauracji a druga zajmująca się dziećmi (mini disco itp). Dla dzieci dwa baseny ze zjeżdżalniami + niedaleko plac zabaw. Kort tenisowy, ping-pong, piłka nożna (sprzęt za depozytem 10 - 20 euro). Dodatkowo jadąc na plaże oddaloną o 2km w recepcji jest możliwość zapisania się na service tj. przygotowują posiłek dla osób jadących na plażę, co znajduję się w środku to nie wiem ponieważ nie korzystałem z tej opcji.