Opinie o hotelu Playa Granada Club Resort
Hiszpania / Costa del Sol

Playa Granada Club Resort

• Tylko 50 m do długiej, publicznej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Atrakcyjne położenie: ok. 2,5 km od portu Motril (możliwe dojście plażą), ok. 500 m od sklepów i barów.
  • Bogata oferta rekreacyjna: 6 kortów tenisowych, siatkówka, badminton, piłka nożna, siłownia.
  • Rozrywka: dyskoteka, amfiteatr, animacje dla dorosłych.

Marlena Milewczyk

• Zalety Hotel położony przy morzu ,bardzo dobre ,urozmaicone posiłki,kolacje tematyczne (hiszpania , brazylia ,francja itd. Ładne, bardzo czyste pokoje , sprzątane codziennie,Objekt na
    • Wady odległość od miasta 8 km , od portu 4 km , w pobliżu hotelu przynajmniej w pażdzierniku nic się nie dzieje .Jeden sklepik hotelowy z pamiątkami otwarty - mega słabo zaopatrzony

Dnia 14 pażdziernika przylecieliśmy z Warszawy do Malagi ok 13. Pokoje czekały na nas przygotowane , i obiad.Śniadania , obiady i kolacje bardzo pyszne , głównie kolacje tematyczne ( wieczór Hiszpański , Francuski , Brazylijski , Meksykański itd........... , krewetki .mule . susi . ......... różnorodne mięsa , cudowny bar sałatkowy , frytki , zieminaczki , bataty , różne sery , musli orzechy suszone owoce , no i ciasta które urzekły mojego mężą , A dla mnie bar z owocami - PYCHOTKA. Napoje , jak i napoje alkoholowe - wszystko super . Pokoje ładne , czyste , sprzątane codziennie , CAŁY TEREN HOTELU , BARDZO DUŻA POWIERZCHNIA , BARDZO ZADBANA ,PIĘKNA ZIELEŃ , BLISKO MORZA 100 M . Nasz pobyt wszystko - super.POLECAMY

Marlena

• Zalety Wyśmienite , bardzo zróżnicowane jedzenie ,ładne , czyste pokoje .Ładnie utrzymana zieleń wokół obiektu ,Hotel położony na bardzo dużym obszaże przy morzu , Cisza
    • Wady W pażdzierniku nic się nie dzieje , rzadnych sklepików ten w hotelu bardzo słabo zaopatrzony. Najbliżej Motril 8 km

Nasz urlop rozpoczął się 14 X 2019 wylotem z Warszawy . Pojechaliśmy typowo na odpoczynek .Zaletą hotelu jest bardzo duży obszar na którym jest usytuowany . Pokoje duże,bardzo czyste , sprzątane codziennie .Dwa czyste baseny , pole golfowe , korty tenisowe . Dużo leżaków przy basenach jak i nad morzem .Pogoda nam dopisała około 30 stopni , więc korzystaliśmy z każdych promieni .Restauracja jak i bary serwują wyśmienite menu jak i napoje . Przepyszna kawa w barze , którą rozpoczynaliśmy każdy dzień nowych wrażeń .W czwartek zdecydowaliśmy się na wycieczkę na Gibraltar . Super przeżycie , spotkanie z małpkami na żywo a nie w klatkach Do miasta Motril około 8 km , bliżej do portu około 3 km .W pażdzierniku panuje tam bardzo duży spokój , jeżeli ktoś lubi ciszę to polecam .Można naprawdę odpocząć od zgiełku miasta i od pracy .Napewno będę chciała tu wrócić

• Zalety Hotel godny polecenia ale nie z biurem podroży ITAKA
    • Wady Pokoje w budynku HUELVE przerobione z bloku pracowniczego na pokoje z widokiem na \'\' OGRÓD \'\' a widok był na parking

Rezydentka bardzo nie miła z biura ITAKA pokoje fatalnym stanie małe i nie zbyt czyste

Artur

Wyjazd wrzesień 2019 z Itaką.Przyjazd w środku nocy i miłe zaskoczenie-kolacja- nędzna ale była.Następnie przydział pokoi.I tu zaczyna się problem .W opisie pokój z widokiem na ogród a w rzeczywistości Nora z widokiem na parking!Nie jestem wymagający ponieważ tylko w nim śpię ale jak za coś zapłaciłem to powinienem to otrzymać.Takiego pecha mieli też inni- pokoje1005, 1006 to jakieś nieporozumienie.Następnego dnia rezydentka ITAKI-a raczej specjalistka wciskania wycieczek fakultatywnych ,nie zrobiła dosłownie nic aby zamienić nasze pokoje.Itaka wykupuje szmelc w których nie zamieszkali nawet pracownicy hotelu (oni mieli zakwaterowanie obok nas ale mieli chociaż słońce przy wschodzie)Po trzykrotnej próbie zamiany pokoju dałem sobie święty spokój.Nigdy więcej z ITAKĄ-dziadostwo do kwadratu.Hotel bardzo dobry, wyżywienie również,plaża prywatna i czysta.Atrakcji zero-pustkowie.Odpowiedni tylko do wypoczynku przez duże W.

MK

• Zalety Przyzwoite jedzenie, plaża ok, pokoje bardzo duże i czyste, wybór alkoholi ok, obsługa sympatyczna i znająca podstawowy język angielski
    • Wady Wybór jedzenia jest szeroki - ale jest słabo doprawione, basen dość zatłoczony, brakuje trochę leżaków i można zostać bez swojego, wynajem rakietek do ping-ponga i ręczników za kaucją.

Wyjazd we dwoje, lat 30+, 6 dni. Hotel położony na lekkim wypisdowie, brak sensownych atrakcji w okolicy. Oferta all-inclusive przyzwoita, wybór alkoholu spory a obsługa miła.

Iwona

Hotel upolowałyśmy z przyjaciółką w ofercie lat minute Itaki :) Byłyśmy bardzo zadowolone z pobytu... wybawiłyśmy się na świetnych imprezach :) co do organizacji nie mamy żadnych zarzutów, opieka przed i na mniejscu bardzo na plus, chętnie wrócimy jeszcze kiedyś

Sławek

Znakomity godny polecenia. Lokalizacja bezpośrednio przy plaży. Jedzenie wyśmienite i urozmaicone.

Viola

• Zalety Sylwester, Położenie, Obsługa, Jedzenie, formuła all in Alkohole Codzienne sporządzanie
    • Wady Przypuszczamy, ze w związku z tym, że wraz z końcem naszego pobyty kończył się sezon zdarzały się już pod koniec pobytu nieświeże niektóre dania.

Mieliśmy przyjemność spędzić Sylwestra i rozpocząć Nowy Rok w Playa Granada. W hotelu odbył się elegancki i wystawny Sylwester w cenie wycieczki oczywiście;) Hotel ułożony w pięknym miejscu z zejściem do plaży, super zagospodarowany, wydzielone miejsca z leżakami. Hotel stanowią kilka niskopiętrowych budynków, oddalonych na tyle od głównej restauracji i pool baru, co daje komfort ciszy, nawet podczas Sylwestra, jak już musieliśmy wrócic do pokoju z Synkiem. Niebywałą zaletą hotelu jest obsługa, zawsze miła i uśmiechnięta, chętnie obsługująca, nawet jednak poza sezonem. Co więcej, bardzo dużo dobrego jedzenia do wyboru, owoce morze, ryby, mięsa, desery, pełno owoców, przekąski w pool barze cały dzień, samodzielnie przyrządzane drinki z normalnych alkoholi. Pokoje sprzątane codziennie. To nasz pierwszy hotel, z którego jesteśmy tak zadowoleni, pomimo że zakup tej wycieczki był totalnie spontaniczny. Myślę, że już wiem gdzie spędzimy wakacje, polecam jak najbardziej!

Sylwia

• Zalety Bardzo dobre jedzenie, różnorodne i doprawione ( czasami nawet za bardzo) Cicha spokojna okolica, co latem jest zaletą jednak w listopadzie nie ma zbyt wiele atrakcji.
    • Wady Hotel jest położony z dala od większego miasta najbliższe miast to Motril gdzie nie ma zbyt wiele do zwiedzania.

Przylecieliśmy do Malagi Small Planet z 2 h opóźnieniem, tego samego dnia około zjedliśmy tylko kolację. Na drugi dzień było spotkanie z przedstawicielem Itaki , dowiedzieliśmy się o dodatkowych wycieczkach i co watro zwiedzić gdzie pojechać i czym. W Playa Granada nie ma sklepów więc jeśli chcecie zakupić pamiątki to polecam wybrać się do najbliższego miasteczka Motril, przystanek znajduję się pod hotelem bilet kosztuje 1,16 Euro, tam znajdziecie też większe supermarkety takie jak Alcampo (Auchan) Carrefour czy Lidl. Dodatkowo z tego miasta można wybrać się dalej np do Malagi. Hotel prezentuję się bardzo dobrze, są czyste codziennie jest Room serwis, jedzenie różnorodne ( kuchnia hiszpańska, francuska, włoska i inne ) i doprawione ( czasami nawet za bardzo). Cicha spokojna okolica, co latem jest zaletą jednak w listopadzie nie ma zbyt wiele atrakcji. Plaża jest kamienista nad morzem są leżaki. Wieczorami w barze są różne atrakcję np przebieranki i konkursy Halloween, Casino, karaoke, demonstrację robienia Gazpacho czy Sangrii. W barze na terenie hotelu serwują bardzo dobre drinki. Beach Bar nad morzem był nieczynny ale alkohol jest tam dodatkowo płatny. Dodatkowo wstęp na kryty basen i Saunę również jest płatny chyba 15 Euro. Spa też płatne dodatkowo. Największe obiekcję jakie mam dotyczą wycieczek. W czasie naszego pobytu były dostępne 3 wycieczki: Maroko, Gibraltar i Ronda. Byliśmy tylko w Maroko, pierwszym przewodnikiem a raczej opiekunem był polak z którym dojechaliśmy do Ceuty i tam połączyliśmy się z inną wycieczką hiszpańską oraz Marokańskim przewodnikiem. Marokańczyk opowiadał ws. po hiszpańsku nasz przewodnik tłumaczył. Brakowało mi jednak większej ilości informacji, info przekazywane było strasznie okrojone ( takie informację można znaleźć w internecie).Po osobie , która jest już któryś raz w Maroko i prowadzi wycieczkę spodziewałam się czegoś więcej niż bycie z nami podczas przechadzki po Marokańskich miastach. Osobom wybierającym się na wycieczki polecam Gibraltar, nie tylko ze względu na historię czy słynne małpki ale też ze względu na to że miasto jest w strefie wolnocłowej można taniej kupić pamiątki. Ja nie byłam ale żałuję. Pobyt oceniamy bardzo dobrze na 5+ wszystko zgodnie z opisem i adekwatnie do ceny. ( wycieczka zakupiona z -56 % zniżką)

Robi

• Zalety Położenie

Ośrodek o niskiej zabudowie na ogromnym terenie,oaza ciszy oraz spokoju.Wszystko na najwyższym poziomie.Brak żeby się do czegoś doczepić.Polecam dla osób którzy chcą wypocząć z dala od hałasu z widokiem na morze.Pyszne jedzenie ,animacje codziennie oraz klub disco. Jedynie mogą być niezadowoleni rodzice z małymi dziećmi ponieważ brak plaży piaszczystej (żwirek łagodny)Polecam !!!