Opinie o hotelu Creta Verano

Creta Verano: basen

Marek

• Zalety Miła obsługa, basen, duży pokój, codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki. Bardzo duża różnorodność dań zwłaszcza regionalnych. Codziennie też, między innymi ryby makarony z różnymi sosami itd.
    • Wady Mała łazienka, po kąpieli cała podłoga w wodzie. Trzeba było się z tym pogodzić i przestać zwracać na to uwagę. Mały wybór wędlin na śniadanie. Brak owoców morza w ciągu jedenastu dni trafiłem tylko raz na małże. Ryby serwowane na kolacje jak dla mnie nie nadawały się do jedzenia (prawdopodobnie jakieś tanie - smakowały jak by się jadło rybi tłuszcz). Jednak można było w zamian zjeść coś innego, więc głodny nikt nie chodził. Trochę daleko do plaży. Około 30 minut średnim tempem w pełnym słońcu. Można iść inną drogą gdzie jest więcej cienia ale to z kolei dalej. Do najbliższej plaży jest trochę bliżej ale tam wejście do morza kamieniste, więc nie da się kąpać.

Ogólnie jestem zadowolony z pobytu. Jednak następnym razem wybiorę hotel bliżej plaży. W przypadku tego akurat hotelu, wziąłbym też wyżywienie HB żeby obiad jeść na mieście, dzięki czemu mógłbym pokosztować dań które powinno się jeść przy okazji pobytu w Grecji głównie mam na myśli owoce morza jak krewetki, kalmary, ośmiornice itd. a czego w tym hotelu niestety nie serwowano.

• Zalety Cisza i spokoj Blisko do przystanku autobusowego Blisko do sklepow Blisko do centrum
    • Wady Maly basen Sredniej jakosci jedzenie Spora odleglosc od plazy

Dobry hotel dla osob stawiajacych na zwiedzanie, blisko do wypozyczalni samochodow czy tez do przystanku autobusowego. Czystosc w hotelu utrzymana na dobrym poziomie, pokoje sprzatane codziennie. Standard pokoi pomiedzy 2 a 3 gwiazdkami w zaleznosci od budynku do korego sie trafi. W pokoju maly aneks kuchenny (lodowka, zlew, czajnik, filizanki). W przedpokoju jest jedna szafa, natomiast w pokoju toaletka z lustrem, oraz dwa stoliki nocne. Brak krzesla badz tez szafki, w ktorej mozna by schowac mniejsze rzeczy. Polecamy parom stawiajacym na spacery, zwiedzanie, ceniacym spokoj.

Robert

• Zalety Hotel kameralny , czysty.Sprzatane pokoje kazdego dnia.Bardzo miła obsługa.Urozmaicone posiłki.

Bardzo miło spędzone 8 dni.Odległość od plaży nie jest wadą.Fajny spacer.Wyżywienie uważam za urozmaicone z kuchnią grecką.Dania codzień inne.Niczego nie brakowało.

Mateusz

• Zalety miła obsługa fajny basen+ basenik dla dzieci darmowe WiFi darmowe leżaki hotelowe kameralny 300m do autobusu-dla podróżników idealna sprawa
    • Wady -ok 1km od morza- a do fajnej piaszczystej plaży 40 minut pieszo.

Bardzo miły hotelik (4 budynki, także kameralnie). Pokoje duże z telewizorem, bez dopłat, tylko kilka kanałów, ale coś pograło przed snem. Pokoje przestronne i codziennie sprzątane, miło że był czajnik więc można było coś do picia zrobić bez wychodzenia na bar. Łóżka niestety trafiły się bardzo twarde. W łazience zasłona prysznicowa do kitu, także niestety- bywało że pływało. Jedzenie bardzo dobre-zarówno europejskie jak i typowo greckie, było dość urozmaicone, wszystko świeże. Zawsze można było znaleźć coś dla siebie-oczywiście nie wszystko smakowało-to rzecz gustu. Zawsze było pełno, nie brakowało nigdy. Obsługa na bieżąco chodziła i sprzątała talerze i pilnowała porządku. Wybierając ten hotel kierowaliśmy się raczej ceną-traktowaliśmy jako baza noclegowa i naprawdę stosunek jakości do ceny przerósł nasze oczekiwania. Mały hotelik-za to wszystko upilnowane. Przemiła obsługa. Generalnie jak ktoś chce spokojny hotel żeby odpocząć, poopalać się na leżaczku, przyjechać z dziećmi, pozwiedzać, a nie zależy mu na morzu (nic specjalnego, brudne i słone ;)) to śmiało może wybrać to miejsce.

Ewelina

• Zalety pokoje czyste.miła obsługa.
    • Wady troche daleko od morza

Bardzo fajna miejscowość.Hotel jak najbardziej warty polecenia.plaże nie zatłoczone.jedzenie w hotelu bardzo dobre chociaż troche monotonne.

Aleksandra

• Zalety Czysto i spokojnie. 7 min pieszo do imprezowego centrum.
    • Wady Daleko od plaży

Hotel to rodzinny biznes. Uroczy, cichy, zawsze są wolne leżaki, nie ma kolejek w restauracji i tym podobne. Jedzenie smaczne choć mało urozmaicone. Bardzo dobre piwo i wino. Obsługa zawsze życzliwa, pomocna i uśmiechnięta. Klimatyzacja jest dodatkowo płatna i dla mnie była zbędna, gdyż w pokoju zawsze było chłodno. Blisko do centrum Malii z ogromem pubów i dyskotek.

Asia

• Zalety centrum miasta

Hotel miejski, dość kameralny, zrobił na mnie dobre wrażenie. Minusem odległość do plaży, ale jednak nastawiając się na życie miejskie, zwiedzania jest to świetna opcja. Polecam.

Magdalena

• Zalety Czystość, duże pokoje
    • Wady brak normalnego mięsa, rozwadniane alkohole do granic możliwości, daleko od plaży

Hotel bardzo ładny i schludny. Obsługa miła i pomocna. Najbardziej przeszkadzało nam ich all inclusive czyli posiłki i alkohole. Byliśmy chyba przedostatnim turnusem i dało się to mocno odczuć, tylko pierwszego dnia dostępne były wszystkie napoje, codziennie kończył się kolejny tak że na koniec została sama woda.... mięso okropne, albo parówki w każdym wydaniu albo kurczak w skrzydełkach pokrojony na milion części a wiec same kości. Na dodatki i desery nie można narzekać . Dużo warzyw i owoców, a nawet lody, także wegetarianie będą szczęśliwi. Abstynenci jeszcze bardziej bo nie da się tam upić, baa nawet podpić, szklanką wódki wypitą na raz;) trochę szkoda że człowiek płacąc za all-in musi dojadać na mieście i kupować alkohol na własną rękę. Jesteśmy młodzi i naprawdę daleko nam do starych zrzęd, ale niestety to wszystko prawda. Mimo wielu młodych ludzi w hotelu, był tam jakiś niesamowity spokój, panowała strasznie starcza atmosfera a to w końcu wakacje i my z takim nastawieniem tam pojechaliśmy. Pewnie rodziny z dziećmi czy emeryci byli by zadowoleni, my niestety nie bardzo jesteśmy.