Eftalia Aqua Resort

Eftalia Aqua Resort: obiekt, teren hotelu, basen, aquapark, zjeżdżalnia

• Olbrzymi aquapark z kilkunastoma zjeżdżalniami, brodzikami i fontannami.
  • Tylko 200 m do prywatnej piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Dla dzieci: zjeżdżalnie wodne, Monkey Land (miniklub), plac zabaw, Monkey Club Bar.
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

• Zalety Baseny i nic poza tym
    • Wady Pokoje bardzo słabe jak na 5 gwiazdek, posiłki średnie, obsługa jedyne co robiła to przynosiła raz na dzień wode jak im się przypomniało, pościel nie wymieniana ani razu

Nie polecam a wręcz odradzam. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Po całym dniu podróży okazało się że nie ma dla nas miejsca w tym hotelu i wywieźli nas gdzie indziej. 3 doby wojowalismy żeby nas przyjęto do hotelu, w którym mieliśmy wykupiony pobyt! Walczymy teraz z organizatorem o rekompensate za zmarnowane wakacje. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Żenada

• Zalety Miła obsługa
    • Wady Zbyt blisko drogi mała plaża

W hotelu dużo osób z małymi dziećmi dobry na wczasy rodzinne osoby szukajäce ciszy nie powinny korzystać z tego hotelu miliśmy problem z uzyskaniem zamówionego pokoju dopiero po interwencji rezydenta z T U I otrzymaliśmy pokój zgodnie z umową po 2 dniach

• Zalety Hotel czysty, obsługa bardzo miła, blisko do morza
    • Wady Hotel jest duży, więc codziennie przy posiłkach był problem żeby dostać talerz czy sztućce Hotel przyjmuje też więcej rezerwacji niż ma pokoi Napoje alkoholowe mocno chrzczone

Ogólne wrażenia z pobytu bardzo dobre Niesmak pozostał po tym, jak w pierwszy dzień musieliśmy spać w 4 w jednym pokoju, bo nie mieli nic wolnego, a innych wczasowiczów wysyłali do innych hoteli

• Zalety - AQUAPARK !!! - pokoje duże, czyste i codziennie sprzątane - wanna w łazience - dużo barów - EFTALIA ISLAND !!!! - obsługa - TARGOWISKO w niedziele ( zaczyna sie pod hotelem )
    • Wady INTERNET - probelm z interenetem, w zasadzie z łączeniem się. Ponieważ w okolicy hotele maja otwarte sieci WiFi i sygnały sie nakładają dzieki czemu urządenia mają problem i gubią sie co powoduje problemy z łączeniem. - brak tortów, mały wybór ciast - brak drinków FREE ( jedynie BAILIS i wódka )

12 dni w raju wodnym :) Ogólnie bardzo fajny hotel dla rodzin z dziećmi i nie taki MOTŁOCH jak EFTALIA OCEAN

• Zalety Piszę jako mama dwójki dzieci 5 i 6 lat. Na pewno na pochwałę zasługuje kompleks basenów i każdy znajdzie coś dla siebie. dla bardziej odważnych zjeżdżalnie, dla mniej odważnych baseny z placami zabaw.
    • Wady hotel położony jest przy drodze szybkiego ruchu i jest głośno, słychać już od godzin wczesno-rannych ruch samochodowy na drodze.

Byłam z rodziną w ostatnim tygodniu kwietnia i temperatura powietrza oscylowała w granicach 26 - 29 st C, w nocy ok 20 st C. natomiast woda w basenach była jeszcze bardzo zimna. Ostatni tydzień kwietnia w hotelu była garstka ludzi, bardzo spokojnie, cicho, kameralnie. Od maja - MAJÓWKA - dało się odczuć przyjazd wielu gości, hotel zaczął pękać w szwach, co miało przełożenie na np. posiłki i obsługę, która zachowywała się często niekulturalnie w stosunku do gości hotelowych. Ponieważ hotel znajdował się przy samej drodze - dobrze skomunikowany i jeśli ktoś nastawia się na zwiedzanie okolicznych miejscowości polecam. A jeśli szuka ciszy i spokoju i nastawia się przede wszystkim na wypoczynek radzę odpuścić.

• Zalety dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych
    • Wady Duzy hotel, co oznacza tłumy. Ale miejsca jest tez sporo więc jakoś to się rozkłada.

bez problemu. dużo udogodnień odradzam szukającym ciszy i spokoju, polecam szukającym atrakcji dla dzieci i dorosłych

• Zalety aquapark kids klub
    • Wady restauracja animacje daleko

calkiem spoko hotel bez szalu ale mozna miec fajnych 12 dni wypoczynku

• Zalety Bardzo dobry hotel, czyste pokoje, świetne jedzenie.
    • Wady Kamienista plaża

Ogólnie hotel godny polecenia. Każdy znajdzie dla siebie jakąś formę atrakcji. Baseny czyste, jedzenie doskonale.

• Zalety duży resort
    • Wady kolejki, wielkie zamieszanie przy pokojach,

dostaliśmy pokój po 3 h , powiedzieli nam że nie ma dla nas pokoi i jak chcemy możemy dopłacić 50 euro i dostaniemy lepsze niż mieliśmy rezerwacje. Pokój rodzinny to był 2+ 2 dostawki dopiero na drugi dzień dostaliśmy pokój rodzinny. Alkohole tragedia. Jedzenie ciągle te same. Mrówki w pokojach, obsługa prawie nie zna angielskiego.

• Zalety Bardzo dużo atrakcji dla dzieci. Zjeżdżalnie, baseny + aquapark w Eftalia Island. Uśmiechnięta i życzliwa obsluga. Urozmaicone pyszne jedzenie.
    • Wady Główny język jakim się operuje w tym hotelu to Rosyjski. Jak dlamnie bardzo drazniacy . Duzo gadżetów dodatkowo płatnych które kusily oko dzieci i kieszeń rodziców. ????

Dla mnie wyjazd rodzinny bardzo udany. Jeden z najlepszych . Obsluga super. Jedzenie także. Pokoje wiadomo z śladami użytkowania ale sprzątane codziennie. Mini barek uzupełniany każdego dnia. Na ile obsluga nadąża za gośćmi jest ok. Choc bardziej draznili mnie ludzie którzy zwalniając leżaki zostawiAli syf ( pety ciężko wrzucić do kosza , kupki po napojach zamiast odłożyć po sobie na specjalne miejsca to nic po sobie nie ogarneli.) No bo przecież zapłacili to mogą zostawiać bajzel. Ale ogólnie Ok.