Opinie o hotelu Eftalia Aqua Resort

Eftalia Aqua Resort: obiekt, teren hotelu, basen, aquapark, zjeżdżalnia

• Olbrzymi aquapark z kilkunastoma zjeżdżalniami, brodzikami i fontannami.
  • Tylko 200 m do prywatnej piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Dla dzieci: zjeżdżalnie wodne, Monkey Land (miniklub), plac zabaw, Monkey Club Bar.
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.
  • Wylot z Wrocławia Ultra All Inclusive
  • Wylot z Warszawy - Chopin Ultra All Inclusive

telus

• Zalety brak zalet
    • Wady wielki bałagan, natłok ludzi

Ostrzegam wszystkich przed tym hotelem oraz przed biurem CORAL Travel Odeon. Hotele Eftalia to jedno wielkie nieporozumienie. Poniżej krótki opis naszych sierpniowych wakacji z biurem Coral. Mieliśmy wykupiony hotel Eftalia Aqua, Hotel wybrały nasze dzieci - uwielbiają aquaparki itp. Po przyjeździe okazało się że nie ma dla nas pokoi, Pani z biura coral która nas dowoziła w 10min "zmyła" się z hotelu i powiedziała, że zostaniemy przeniesieni do innego hotelu a ona nie może nic z tym zrobić. Nawet nie pofatygowała się aby zadzwonić do rezydenta. Zostawiła nas i jeszcze inne osoby samych. Miał być podstawiony autobus który nas dowiezie do innego hotelu. Niestety trzeba było ponad godzinę i wielu próśb, krzyków w recepcji żeby w końcu zjawił się autobus. Przewieźli nas do hotelu oddalonego o 2km od eftalia. Tam kolejna wielka "masakra". Tam pokoi również niema i może się zwolnią w nocy (a może nie). Czekaliśmy w holu do 4 w nocy z małymi dziećmi ( w sumie 9 godzin). Pokój wkońcu dostaliśmy, ale takiego hotelu nigdy nie wybrał bym na wakacje. Mały basen, tłok, 3 małe zjeżdżalanie, ogólnie byliśmy wściekli. Najbardziej przykre jest to, że dzieciom trzeba było powiedzieć, że w tym roku nie będzie wymarzonych aquaparków. Okazało się że w hotelach Eftalia taka praktyka overbookingu to sprawa normalna. Spotkaliśmy wielu polaków, którzy mieli podobne problemy co my. Uważajcie wszyscy na ten hotel. Ostrzegam wszystkich aby wakacje nie zamieniły się w koszmar. Co do biura Coral Odeon i Pani rezydent, to jest w porządku ale jak się nic nie dzieje. W naszej sytuacji otrzymaliśmy ZERO pomocy. Zostawili nas samych w hotelu. Nawet nie wiedzieli gdzie nas przenieśli. Pani rezydent z wielkim uśmiechem na twarzy (po kilku dniach) powiedziała nam że jest to zupełnie normalne i musimy dobrze czytać umowy. Zostawiam to bez komentarza.... Totalna arogancja. Nawet słowa przepraszam. Do tej pory korzystaliśmy z wielu innych biur podróży. Nigdy z tak fatalnym traktowaniem się nie spotkal

szymon

Ostrzegam wszystkich przed tym hotelem oraz przed biurem CORAL Travel Odeon. Hotele Eftalia to jedno wielkie nieporozumienie. Poniżej krótki opis naszych sierpniowych wakacji z biurem Coral. Mieliśmy wykupiony hotel Eftalia Aqua. Hotel wybrały nasze dzieci - uwielbiają aquaparki itp. Po przyjeździe okazało się że nie ma dla nas pokoi. Pani z biura coral która nas dowoziła w 10min "zmyła" się z hotelu i powiedziała, że zostaniemy przeniesieni do innego hotelu a ona nie może nic z tym zrobić. Nawet nie pofatygowała się aby zadzwonić do rezydenta. Zostawiła nas i jeszcze inne osoby samych. Miał być podstawiony autobus który nas dowiezie do innego hotelu. Niestety trzeba było ponad godzinę i wielu próśb, krzyków w recepcji żeby w końcu zjawił się autobus. Przewieźli nas do hotelu oddalonego o 2km od eftalia. Tam kolejna wielka "masakra". Tam pokoi również niema i może się zwolnią w nocy (a może nie). Czekaliśmy w holu do 4 w nocy z małymi dziećmi ( w sumie 9 godzin). Pokój wkońcu dostaliśmy, ale takiego hotelu nigdy nie wybrał bym na wakacje. Mały basen, tłok, 3 małe zjeżdżalanie, ogólnie byliśmy wściekli. Najbardziej przykre jest to, że dzieciom trzeba było powiedzieć, że w tym roku nie będzie wymarzonych aquaparków. Okazało się że w hotelach Eftalia taka praktyka overbookingu to sprawa normalna. Spotkaliśmy wielu polaków, którzy mieli podobne problemy co my. Uważajcie wszyscy na ten hotel. Ostrzegam wszystkich aby wakacje nie zamieniły się w koszmar. Co do biura Coral Odeon i Pani rezydent, to jest w porządku ale jak się nic nie dzieje. W naszej sytuacji otrzymaliśmy ZERO pomocy. Zostawili nas samych w hotelu. Nawet nie wiedzieli gdzie nas przenieśli. Pani rezydent z wielkim uśmiechem na twarzy (po kilku dniach) powiedziała nam że jest to zupełnie normalne i musimy dobrze czytać umowy. Zostawiam to bez komentarza.... Totalna arogancja. Nawet słowa przepraszam. Do tej pory korzystaliśmy z wielu innych biur podróży. Nigdy z tak fatalnym traktowaniem się nie spotkaliśmy i jest to dla nas nie do pomyślenia. Napewno pierwszy i ostatni raz z biurem Coral Odeon.

• Zalety Infrastruktura baseny
    • Wady Pokoje nie przygotowane na przyjazd gości brudne

Hotel nieciekawy w stylu PRL brak pokoju w dniu przyjazdu i dzień po nim przezucanie gości do innych hoteli marnowanie urlopu .Masakra po jedzenie robi się kilometry żeby zebrać posiłek gdyby nie dostęp do eftalia Island to nic nadzwyczajnego plaża brzydka śmierdząca.

Szczepan Jan Wrosz

• Zalety Aqua park
    • Wady Śliskie kafle dookoła wszystkich basenów, niemiła obsługa

Osoba z obsługi dla zabawy wyrzuciła mojego 6 letniego syna ktory nie potrafi plywac do głębokiego basenu. Syn topil się! Na szczęście udało się to wyciągnąć w miarę szybko . Nikomu nie polecam.

Wspaniały hotel, niesamowite jedzenie, mnóstwo atrakcji dla dzieci, polecam!

Grzegorz

• Zalety Atrakcje basenowe dla dzieci,zjeżdżalnie,dość duze pokoje
    • Wady Restauracja główna jest stołówką,mega chaos,mnóstwo ludzi,jedzenie bez większych zmian,praktycznie każdego dnia to samo,siłownia fatalna -by skorzystać z bieżni musisz pobrać kluczyk do niej z kaucją 10 EUR i tylko 1 z 3 była sprawna,reszta sprzętów na 10 /5 z kartką service,plastikowe szklanki do napojów które zdecydowanie wymagają wymiany,drinki płatne extra

To nasz drugi pobyt w hotelu z grupy Eftalia(wcześniej.Village) i ostatni.Eftalia Ocean ogromny moloch z jedną restauracją gdzie panował istny chaos mimo końcówki października,spożywanie zwłaszcza kolacji w preferowanym ubiorze koktajlowym było mało smutne.hotel wybudowany w 2016 a już bardzo dużo zniszczeń ,zepsutego wyposażenia etc. Ciekawy pomysł z burgerami i przekąskami czynnymi całą noc,ale kto po kolacji zajada się burgeramii??! Potrawy monotonne ,ciężkie ,owoce :winogrona, grejpfrut,jabłka ,śliwki.zadnego banana czy arbuza przez cały pobyt! Naprawdę troszkę było mi wstyd przed znajomymi których namówiłem na pierwsze ich zagraniczne wakacje :) Zajmowaliśmy apartament 115 M2 w 7 osób i było to jedyne dobre z tych wakacji.

Katarzyna Janowska

• Zalety baseny, blisko plaży, animacje, obsługa

Hotel adekwatny do ceny, którą zapłaciłam. polecam rodzinom z dziećmi - animacje, baseny przy hotelu jak i przy plaży, dostępność posiłków, pomocna obsługa. POLECAM!!!

Blazej

• Zalety Baseny i nic poza tym
    • Wady Pokoje bardzo słabe jak na 5 gwiazdek, posiłki średnie, obsługa jedyne co robiła to przynosiła raz na dzień wode jak im się przypomniało, pościel nie wymieniana ani razu

Nie polecam a wręcz odradzam. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Po całym dniu podróży okazało się że nie ma dla nas miejsca w tym hotelu i wywieźli nas gdzie indziej. 3 doby wojowalismy żeby nas przyjęto do hotelu, w którym mieliśmy wykupiony pobyt! Walczymy teraz z organizatorem o rekompensate za zmarnowane wakacje. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Żenada

ANDR,ZEJ

• Zalety Miła obsługa
    • Wady Zbyt blisko drogi mała plaża

W hotelu dużo osób z małymi dziećmi dobry na wczasy rodzinne osoby szukajäce ciszy nie powinny korzystać z tego hotelu miliśmy problem z uzyskaniem zamówionego pokoju dopiero po interwencji rezydenta z T U I otrzymaliśmy pokój zgodnie z umową po 2 dniach

Patrycja

• Zalety Hotel czysty, obsługa bardzo miła, blisko do morza
    • Wady Hotel jest duży, więc codziennie przy posiłkach był problem żeby dostać talerz czy sztućce Hotel przyjmuje też więcej rezerwacji niż ma pokoi Napoje alkoholowe mocno chrzczone

Ogólne wrażenia z pobytu bardzo dobre Niesmak pozostał po tym, jak w pierwszy dzień musieliśmy spać w 4 w jednym pokoju, bo nie mieli nic wolnego, a innych wczasowiczów wysyłali do innych hoteli