Pomoc i kontakt
Magazyn Wakacje.pl
Salony sprzedaży
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Hotel zdecydowanie dla osób starszych albo z bardzo małymi dziećmi. Bardzo spokojnie, monotonnie i nic się nie dzieje. Stołówka, noclegownia, baseny i plaża. Wybierając ten hotel priorytetem są duże i przestronne pokoje, nowocześnie urządzone, co zapewne posłużyło temu, aby hotel miał ****. Polecam ten hotel jako noclegownię, ale po co tam All Inclusive? Moja opinia jest taka, że za takie pieniądze 4,3 tys 2-9.09.2022 NIE WARTO. Jedzenie na bardzo niskim poziomie, niemalże codziennie to samo i mały wybór, tylko w podgrzewaczach. Maksymalnie 2-3 dni można coś tam zjeść, ale później ludzie szukają coś na mieście, bo nawet owoce są bardzo słabe. Osoby tam pracujące, zwłaszcza kelnerzy nie wyglądają na szczęśliwych. Ani razu nie zdarzyło nam się, aby kelner podszedł i zapytał co się napijemy, chociaż kieliszki stały na każdym stoliku, a piwo lub wino było tylko na zapleczu. Trzeba było czatować na kelnera i prosić o jakiś trunek do obiadu lub kolacji.
Pokoje duże i czyste, oraz duże, zadbane łazienki, nowocześnie urządzone.
- Jedzenie na bardzo słabym poziomie, nie zabrakło, ale mały wybór i wszystko w podgrzewaczach, co nie zostało z obiadu, było na kolację. - Drink bary, osoby tam pracujące nie miały pojęcia o drinkach, podawane w małych papierowych kubkach. Trzeba było nawet prosić o wodę z dystrybutora w barach, gdzie można było się samemu obsłużyć, gdyby były ogólnodostępne. - Bardzo mało osób do obsługi restauracji i baru co powodowało ogólne niezadowolenie pracowników. Brak leżaków przy samej plaży...itd.
Bardzo dobrze. Pobyt w okresie covid. Nieczego nam nie brakowało .
Dla lubiących cisze i spokój .
Hotel na uboczu miasteczka,nad morzem.Hotel w miarę nowy, aczkolwiek wykończenie pozostawia dużo do życzenia.Dużo niedoróbek.Pokoje minimalistyczne.Jest lodówka i klimatyzacja.Lazienka maleńka,po każdej kąpieli na podłodze brodziki się w wodzie.Obsluga słaba, sprzątanie często polegało na opróżnieniu kosza.Centralne miejsce hotelu zajmuje kurnik!!!!Kurki,koguty,kaczuszki i zaniedbane obejście.Zero atrakcji dla dzieci,maluchy ganiały po betonie-ktorego jest zaskakująco dużo. Obsługa w barze basenowym niesympatyczna.Podobnie w restauracji.O napoje trzeba było prosić.Czesto brakowało szklanek i filiżanek.Niezbyt czysto.Jedzenie nawet dobre,ale monotonne-szczegolnie śniadania. Jeśli ktoś nastawia się na animacje to nie ma! Wieczorem słychać karaoke z sąsiedniego hotelu! Hotel ma 4 gwiazdki,ale według mnie zasługuje na 3. No i komary!!!!
Położenie przy plaży.Smaczne obiady i kolacje.
Obsługa,tradycyjny problem z leżakami, dużo betonu, czystość.
Hotel godny polecenia dla osób ceniących spokój (mam na myśli okres do 6.06.). Pokoje ładnie urządzone, przestronne, codzienne sprzątane. Obsługa grzeczna. Szef zawsze obecny, zaangażowany, badający o gości. Jedzenie raczej monotonne, ale smaczne i pod dostatkiem o każdej godzinie w ramach godzin wyznaczonych na posiłki. Smaczne drinki. W hotelu przeważnie Anglicy, Niemcy i Czesi (Czesi dość hałaśliwi). Niewielu Polaków. Przy hotelu dwa baseny i brodzik, morze bliziutko, plaża piaszczysta. W niedalekiej odległości centrum Faliraki. Bardzo dobre miejsce do dalszego zwiedzania. Przepiękne zatoki, ok. 4 km od hotelu zatoka Antonego Quinna. W hotelu wypożyczalnia samochodów. Pobyt w hotelu bardzo zadowalający, godny polecenia :)
Blisko morza, czyste pokoje, przyjemna obsługa.
Brak.
standart mógłby być lepszy w/g mnie to 3 gwiazdki. Byliśmy we wrześniu 2021 r i w tym roku wracamy do niego w sierpniu Byliśmy zadowoleni
przy plaży, wyżywienie dobre a obsługa wspaniała
kabina prysznicowa otwarta i woda pryska na całą łazienkę,
właśnie wróciłem z pobytu w tym hotelu (1-10-2021do 8-10-2021) położenie jest OK można łatwo dojechać do Rodos , jest gdzie spacerować, ale wyżywienie w tym hotelu jest słabe pokoje też pozostawiają sporo do życzenia u mnie był np grzyb a na ścianie
położenie przy plaży piaszczystej
wyżywienie, to hotel cateringowy, nie mają kucharzy
Byliśmy dwa tygodnie w czerwcu 2021 i nie wszystkie pokoje były zajęte. W hotelu przewaga Czechów i Słowaków, również Polacy, Niemcy, Rosjanie. Oczywiście występowała patologia dotycząca rezerwowania rano leżaków na plaży i przez cały dzień nikt później na nich nie leżał! Obsługa hotelowa nie chciała się w to mieszać. Hotel polecam osobą dorosłym, ponieważ nie ma żadnych atrakcji dla dzieci oprócz małego brodzika przy jednym z 3 basenów. żadnych animacji i głośnej muzyki co dla mnie akurat jest plusem bo na wakacjach szukam bardziej spokoju niż rozrywek. Wieczorem można napić się najwyżej drinka i posiedzieć w gronie przyjaciól
Hotel położony przy szerokiej plaży. Na plaży od strony hotelu są darmowe leżaki i parasole, skąd do morza trzeba przejść ok 50m. W hotelu czysto, codziennie sprzątane pokoje, przemiła obsługa. Bardzo smaczne jedzenie i duży wybór z ok 11 dań na ciepło. Codziennie ryby i owoce morza. Również dania dla wegetarian. Pokoje duże z nowymi meblami
Może trochę ciasny prysznic, ale po paru dniach już nie zwracałam na to uwagi. Drinki w barze przy plazy oczywiście w plastikowych kubkach ale już wieczorem na recepcji w szkle.
pobyt w czasie covid, zachowane środki bezpieczeństwa. mały hotelik, na uboczu Faliraki. mniejsza liczba gości powoduje brak tłoku. Zawsze można znaleść wolny leżak.w normalnych warunkach może byc inaczej. Uważam urlop za udany i chetnie wrócę tego hotelu
blisko morza i plaży. Plaża niby publiczna, ale leżaki hotelowe w 100 m od morza.