Opinie o hotelu
Grand Atilla

7.7
Dobry
50 opinii

3.5

256 opinii

Hotel czysty i schludny. Pokoje sprzątane codziennie, wymieniane ręczniki na życzenie. Przy odrobinie szczescia mozna dostac pokoje z widokiem na morze :) Czysty basen, szkoda ze czynny tylko do godz. 18. Fantastyczne posiłki, bez względu na porę posiłku zawsze jest miejsce i dokładne gorące jedzenie. Dostepna cala dobe kawa, herbata, napoje. Wifi tylko w recepcji. Duży atut to plaża blisko hotelu, 5 minut i jesteśmy nad morzem. Dużo miejsca na plaży , bez tłumów ludzi. Leżaki na plazy bez problemu dostępne bez względu na porę przyjścia na plażę. Wieczorami trochę animacji dla dzieci i dorosłych. Polecam z czystym sumieniem, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, dzieciaki mile widziane i lubiane przez obsługę.

Ogólne wrażenie bardzo dobre. Miła obsługa. Smaczne jedzenie. Czyste pokoje.

Byliśmy w samym środku sezonu. Hotel jak na 3 gwiazdki był rewelacyjny. Bardzo mila, pomocna i caly czas uśmiechnięta obsługa. Jedzenie na stołówce różnorodne i bardzo dobre. Nigdy niczego nie brakowało. Hotel zadbany i czysty, Internet w pokojach i dobrze działająca klimatyzacja. Bardzo dobrze będę wspominać wyjazd. Bardzo, bardzo polecam!

Dopiero wróciliśmy z tego hotelu , brak mi słów żeby określić jak było fajnie. Pod każdym względem zasługuje na dobre 4*. Wiele osób przenosiło się z 4* hoteli do naszego.Bardzo polecam ten hotel.

Hotel dobrze ulokowany blisko plazy.Jedzenie bardzo smaczne i w dużych ilościach ( w trakcie 6dniowego pobytu przetylem 3 kg :) ). Pokój był mały ale z balkonem i nowocześnie urządzony -sprzatany co dziennie. Obsługa hotelowa miła i uczynna. Marcin i Malwinka

arrow left
arrow right

W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.

599 zł za osobę
SZUKAJ

Termin

Opis hotelu
Standard hotelu
Kod hotelu HOT12006
Nazwa  Grand Atilla
Miejsce  Turcja / Riwiera Turecka / Alanya
Wyżywienie  śniadania i obiadokolacje
Udogodnienia  basen odkryty, na terenie hotelu instytut SPA

Nasi klienci docenili

check

W okolicy liczne bary, sklepy, restauracje.

check

Doskonała lokalizacja: idealna baza wypadowa na zwiedzanie Riwiery Tureckiej.

check

Szeroka plaża tylko 40 m od hotelu.

check

Zamek Alanya z widokiem na miasto i morze

Ocena

Zablokowanych opinii: 4

Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e-mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.

Wakacje.pl

7.7
Dobry
50 opinii

Średnia ocena na podstawie Opinii zweryfikowanych i Opinii niezweryfikowanych. Nie wliczamy Zweryfikowanych opinii pracowników, Opinii z Tripadvisor i zablokowanych opinii.

Ogólne wrażenia
8.0
Hotel
7.2
Położenie
8.5
Pokoje
7.7
Wyżywienie
8.1
Atrakcje dla dzieci
2.1
Sport i rozrywka
2.1

Tripadvisor

3.5

Jakość do ceny

Lokalizacja

Jakość noclegu

Pokoje

Obsługa

Czystość

Opinie

Filtrowanie

Wyświetlono 50 wyników Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii
Średnia ocena dla przefiltrowanych opinii:
Wakacje.pl
7.7
9.4
Kasia

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2015
Rodzina z dziećmi

Hotel czysty i schludny. Pokoje sprzątane codziennie, wymieniane ręczniki na życzenie. Przy odrobinie szczescia mozna dostac pokoje z widokiem na morze :) Czysty basen, szkoda ze czynny tylko do godz. 18. Fantastyczne posiłki, bez względu na porę posiłku zawsze jest miejsce i dokładne gorące jedzenie. Dostepna cala dobe kawa, herbata, napoje. Wifi tylko w recepcji. Duży atut to plaża blisko hotelu, 5 minut i jesteśmy nad morzem. Dużo miejsca na plaży , bez tłumów ludzi. Leżaki na plazy bez problemu dostępne bez względu na porę przyjścia na plażę. Wieczorami trochę animacji dla dzieci i dorosłych. Polecam z czystym sumieniem, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, dzieciaki mile widziane i lubiane przez obsługę.

Zalety

Czysty, świetnie komunikacyjny

Wady

Nie widzę wad


8.8
Kasia

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2015
Grupa znajomych

Ogólne wrażenie bardzo dobre. Miła obsługa. Smaczne jedzenie. Czyste pokoje.

Zalety

Blisko morza.

Wady

Mało miejsca na tarasie podczas kolacji


7.8
Sylwia

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2015
Para

Byliśmy w samym środku sezonu. Hotel jak na 3 gwiazdki był rewelacyjny. Bardzo mila, pomocna i caly czas uśmiechnięta obsługa. Jedzenie na stołówce różnorodne i bardzo dobre. Nigdy niczego nie brakowało. Hotel zadbany i czysty, Internet w pokojach i dobrze działająca klimatyzacja. Bardzo dobrze będę wspominać wyjazd. Bardzo, bardzo polecam!

Zalety

Fajne położenie, blisko plaża, ogólnie bardzo czysto.

Wady

Trochę mały basen.


10
Elka

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2015
Para

Dopiero wróciliśmy z tego hotelu , brak mi słów żeby określić jak było fajnie. Pod każdym względem zasługuje na dobre 4*. Wiele osób przenosiło się z 4* hoteli do naszego.Bardzo polecam ten hotel.

Zalety

Przemiła obsługa , blisko plaży , super smaczne posiłki,

Wady

Brak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


9.4
marcin

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2015
Para

Hotel dobrze ulokowany blisko plazy.Jedzenie bardzo smaczne i w dużych ilościach ( w trakcie 6dniowego pobytu przetylem 3 kg :) ). Pokój był mały ale z balkonem i nowocześnie urządzony -sprzatany co dziennie. Obsługa hotelowa miła i uczynna. Marcin i Malwinka

Zalety

Super jedzenie, blisko plaży ,dobra obsługa hotelowa

Wady

brak


9.0
Piotr

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2015
Para

Wypoczywało nam się z żoną bardzo dobrze. Niewielkie niedociągnięcia techniczne (czasem brak ciepłej wody, winda) rekompensowały w 100% miła obsługa i bardzo dobre, urozmaicone jedzenie.Ogólnie polecamy jeśli ktoś wie czego się spodziewać po 3 gwiazdkach to mile się zdziwi co do obsługi, czystości i przede wszystkim jedzenia.

Zalety

Uśmiechnięta i pomocna obsługa, blisko plaży, blisko sklepy, restauracje i komunikacja (autobus).

Wady

Niewielkie niedociągnięcia techniczne.


8.6
Bartek

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2015
Para

Polecam ten hotel, blisko morza, dobre jedzenie, bardzo dobra obsługa,

Zalety

Blisko morza

Wady

Mały basen


8.0
Adam Suchta

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Październik 2014
Para

Prawie wszystko ok.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zalety

Obsługa ok.

Wady

Niema możliwości pozostanie w pokoju przed wylotem bez dopłaty jeżeli wylot jest w późniejszym czasie


8.8
E. K MAJCZAK

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Październik 2014
Para

Super lokalizacja hotelu blisko plaży i nadmorskiej promenady którą można spacerować kilometrami i korzystać z siłowni które są tam zainstalowane a jak się zmęczymy to siąść na ławeczce przy fontannie ,w pobliżu hotelu bazar.Posiłki świeże, smaczne,na bieżąco uzupełniane, sporo smacznie przygotowanych jarzyn i warzyw jednak mięsożercy mogą czuć niedosyt (2 rodzaje mięsa). Mimo że byliśmy już pod koniec sezonu hotel czyszczony na błysk pościel wymieniana co drugi dzień ręczniki codziennie.Drinki ok podawane bez ograniczeń .Animacji w czasie naszego pobytu już nie prowadzono więc się nie wypowiadam ale nam to nie przeszkadzało.Blisko hotelu polskie biuro podróży które sprzedaje wycieczki w znacznie niższych cenach.Hotel zasługuje na swoje gwiazdki, godny polecenia dla osób które realnie oceniają rzeczywistość .Kończąc chciałam jeszcze przypomnieć że na godziny lotów biura podróży nie mają wpływu, my byliśmy szczęśliwcami którym przeniesiono lot powrotny z godz,8 na 22 dzięki Corendonowi zyskaliśmy jeszcze parę godzin słoneczka.

Zalety

lokalizacja czystość.miła obsługa smaczne świeże posiłki

Wady

w zasadzie brak


8.6
Daria

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Październik 2014
Rodzina z dziećmi

ogólnie bardzo fajny hotel w bardzo dobrej cenie, bliziutko do morza, korzystaliśmy z dziećmi i z morza, bo była piaszczysta plaża i basenu i to była dla nich frajda

Zalety

blisko morza, mały teren, ale byłam z małymi dziećmi i to bardzo się sprawdziło, ponieważ były cały czas w zasięgu wzroku, blisko do sklepu

Wady

głośno przy animacjach, bo wszystkie balkony wychodzą na basen przy którym odbywały się animacje, mi to bardzo nie przeszkadzało, ale niektórym może


10
Marta

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Październik 2014
Grupa znajomych

w zasadzie same zalety. nie mam się do czego przyczepić. zwłaszcza obsługa restauracji i baru zasługuje na szczególną pochwałę. jedynie recepcjonistka słabo mówi po angielsku i chyba tez mało rozumie. polecam szczerze, sama tam wrócę. czysto, miło i przyjemnie.

Zalety

Przemiła obsługa kelnerska. Plaża na przysłowiowe wyciągnięcie ręki. Przepiękna okolica, mnóstwo restauracji, sklepy, nie można się tam nudzić.


9.2
Zadowoleni urlopowicze

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Wrzesień 2014
Para

Byliśmy od 17-24 września i jesteśmy z hotelu i obsługi bardzo zadowoleni czego nie dokonca można powiedziec o biurze podróży z którym byliśmy(Prima Holiday)-rezydenci jak najbardziej w porządku,lecz biuro podróży praktycznie ucina jeden dzien z wczasów,wykorzystując go na przyjazd i wyjazd.Przed wyjazdem czytaliśmy opinie o hotelu,również te negatywne i jechaliśmy z mieszanymi uczuciami. Rzeczywistość jednak rozwiała wszelkie obawy. Negatywne opinie, które były zostały napisane przez prawdziwe księzniczki. Jest to hotel 3 gwiazdkowy wiec nie oczekiwaliśmy,ze beda nas karmić i wachlowac przy opalaniu. Na wielbłądy w lobby tez nie liczyliśmy. Z czystym sumieniem polecamy hotel, w pełni zasługuje na 3 gwiazdki. Obsługa miła, sympatyczna, bardzo pomocna. Jedzenie zawsze ciepłe, smaczne , rózne i w duzych ilościach. Drinki w barze wbrew negatywnym opiniom wcale nie sa rozwadniane, dobrej jakości, piwo smaczne, dwa rodzaje wina (z butelki a nie z nalewaka). Jedynym minusem drinków było brak przystrojenia (choćby plaster cytrynki). Jest to hotel dla osób bardziej aktywnych fizycznie, ,aczkolwiek wolne leżaki zawsze były przy basenie (basen średniej wielkości). Obok hotelu prowadzi piękna promenada do samego centrum (około 4 km), na szlaku spotkac można wystrojonego wielbąda, którego mozna \"pochlastać \". W niedalekiej okolicy dwa wielkie bazary w czwartek i poniedziałek. Pod nosem biuro turystyczne polsko-tureckie,gdzie można wykupić wycieczki fakultatywne o połowę taniej niż u rezydenta ( polecamy rafting) .Obok hotelu mnóstwo sklepów i restauracji (najbardziej niezapomniane przezycie - oglądaliśmy na żywo finał siatkówki razem z Turkami,ktorzy nam kibicowali). Hotel posiada dobra komunikację miejska (co 5 minut autobus , bilet koszt 1 $, 1e,2 TL). Pokoje sa sprzątane codziennie, pokoje dobrze klimatyzowane. Internet w lobby działa sprawnie. Plaża piaszczysta, woda czysta, dno bezpieczne bez kamieni i głazów. Koszt wynajmu dwóch leżaków i parasola to 3 e dziennie .

Zalety

dobre położenie,piękny widok z okien,bardzo blisko do plaży,spokojna okolica,blisko do okolicznych bazarów,czysty basen,rewelacyjna obsługa,smaczne i urozmaicone posiłki,

Wady

mało smaczne słodkie przekąski(za słodkie),drinki dobre lecz wizualnie mało atrakcyjne


8.6
Joanna

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Wrzesień 2014
Para

Byliśmy w tym hotelu tydzien we wrześniu 2014 r. Hotel jak na trzy gwiazdki jest bardzo dobry. Pokoje duże, łazienki z dużą kabiną prysznicową. Panie sprzątające sprzątały codziennie. Jedzenie dobre, tureckie, natomiast dość malo urozmaicone jeśli ktoś nastawił się na próbowanie tutejszej kuchni. Basen nie za duży ale zawsze znajdzie sie miejsce zeby popływac ;)w poblizu hotelu sklepy, restauracje. raz w tygodniu [poniedzialek] wielki bazar z owocami warzywami i ubraniami. Ogólnie polecamy ten hotel. Za cene jaka placilismy [1400] na prawde bardzo polecam.

Zalety

-blisko do morza [przez ulice] -były wolne leżaki o każdej porze -miła obsługa, mówiąca dobrze po angielsku

Wady

-doba holetowa konczy sie o 12 a zaczyna o 14 [lunch trwa od 12.30-14] -dość mało różnorodne jedzenie


9.2
ilona

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2014
Rodzina z dziećmi

właśnie wróciliśmy...Rodzinka 2+1.Piękne wakacje w pięknym miejscu za sprawą świetnego hotelu i jego obsługi. Trochę się naczytałam przed wylotem i raczej nie nastawiałam się na luksusy...a tu taka miła niespodzianka. Hotelik bliziutko plaży, 5 min spacerkiem, fakt przez ruchliwa ulicę ale jakoś wielkim problemem to nie jest. W hotelu basen+ brodzik dla maluchów w zupełności nam wystarczał. Obsługa rewelacyjna - uśmiechnięta,pomocna ale nie nachalnie!:) Chłopaki na barze przy basenie dowcipni nawet o 21 wieczorem, restauracja super(byliśmy 10 dni i nie powtórzyło się żadne danie - czytaj obiady kolacje) Jedzenia ogrom: zupy,sałatki,makarony,frytki,kasze,mięsa,ryby owoce czego dusza zapragnie nie wspomnę o słodkościach:)))))Pokoje duże z balkonem, klimą, telewizorem led, łazienka czyściutka, sprzątane codziennie, a za kilka drobniaków cuda z ręczników na łóżkach robione:))))Animator - sztuk jedna:)))) ale bardzo kreatywna:gimnastyki,aquaaerobiki, mecze w basenie, miss turnusu, różne śmieszne zabawy.... może nie jesteśmy zbyt wymagający ale troche juz zwiedziliśmy i jak na razie wakacje w grand atilla sa naszym numerem 1!!!!!Z czystym sumieniem polecamy

Zalety

blisko do morza, rewelacyjna obsługa, urozmaicone posiłki, duże pokoje z czystymi łazienkami

Wady

dojście do plaży przez ruchliwa drogę


10
janek

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2014
Para

bylismy w tym hotelu w czasie 27 sierpien - 3 wrzesien i byly to jedne z naszych najlepszych wakacji , chcialbym pozdrowic wszystkich urlopowiczow ktorzy byli tam w tym samym czasie , mysle ze stworzylismy wspolnie wszyscy swietna atmosfere :), pozdrawiam obsluge i animatora , razem bylismy swietni , mam nadzieje ze sie kiedys jeszcze spotkamy :) , pozdrawiamy z slaska :)

Zalety

polozenie i mila obsluga , swietna atmosfera :)


9.2
Natalia

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2014
Rodzina z dziećmi

Tydzień spędzony w tym hotelu 27 sierpień - 3 wrzesień był bardzo udany. Obsługa przesympatyczna, moje dzieci obsypywane były uśmiechami, uściskami i serdecznością, która płynęła z ich serc. Jeden animator, który dawał czadu w dzień i wieczorem. Jedzenie rewelacyjne i nigdy nic nie zabrakło, ekspres do kawy czynny od 7.30 do 23.00. Plaża przy samym hotelu - przejście przez ulicę lub tunelem. Blisko do sklepów i straganów. Bardzo polecam ten hotel. Z pewnością tam wrócimy, nawet 4- letni syn dopomina się kiedy polecimy do Turcji.

Zalety

przesympatyczna, pomocna i uśmiechnięta obsługa, animator, bardzo dobre jedzenie, wolne leżaki o każdej porze dnia, położenie hotelu


10
Marian12

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2014
Para

Jesteśmy bardzo zadowoleni pobytem w Grand Atilli . Pokoje czyste, jedzenie bardzo dobre , szeroka plaża po drugiej strony ulicy.

Zalety

Miła obsługa , dobre jedzenie


8.4
aneta

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2014
Grupa znajomych

niewielki ale bardzo fajny hotel z dobrym jedzeniem, byłam w tym roku z koleżanką w maju, blisko do centrum Alanyi, ładna plaża przy hotelu, czysto i miła obsługa

Zalety

dobre jedzenie, położenie i bardzo miła obsługa


7.6
Ania

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2014
Para

Czysto w pokoju, codziennie sprzątane. Miła obsługa. Dobre jedzenie, dużo warzyw. Hotel dla lubiących zabawę. Wokół pełno barów i restauracji, głośna muzyka. Jeżeli ktoś jedzie na basen to odradzam. Walka o leżaki od wczesnych godzin rannych. Dziwne bo do plaży bliziutko i dużo przyjemniej niż w basenie. Maleńkie windy. Dużo dzieci (kolonie). Animacji w zasadzie nie ma. Barmani robią słabe drinki :) Polecam ludziom nastawionym na zwiedzanie i plażowanie .

Zalety

kuchnia, obsługa, blisko rozrywek i plaży, darmowe leżaki na plaży

Wady

brak ładnego widoku, basen, walka o leżaki, animacje


7.4
Malgorzata Zdebik

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2014
50+

wrocilismy z mezem z tego hotelu bardzo zadowoleni!:)Starsze opinie juz nieaktualne:)hotel po generalnym remoncie,czysto mila obsluga:)Jedzenie to ALLINCLUSIV SOFT:))danie glowne zawsze jedno,ale duzo jarzyn i salatek,wiec mozna sie najesc smacznie i do syta:))Hotel stara sie o 4-ta gwiazdke i mysle,ze mu sie uda:))Przewaga ludzi mlodych i dzieci:))POLECAM

Wady

do morza dojscie przez ruchliwa ,niebezpieczna ulice


Pokaż opinie z Tripadvisor


Mapa

Grand Atilla

Przykładowy zakres wariantów formuły All Inclusive

Wariant Zakres
All Inclusive Soft lub Light Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach.
All Inclusive 24 h lub Plus Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.
All Inclusive Soft lub Light
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach
All Inclusive 24 h lub Plus
Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium
Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.