Opinie o hotelu LABRANDA Sandy Beach Resort (ex Aquis Sandy Beach Resort)
Grecja / Korfu

LABRANDA Sandy Beach Resort (ex Aquis Sandy Beach Resort): teren hotelu

• Rozległy kompleks hotelowy z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową.
  • Dla dzieci: animacje, aquapark, miniklub i plac zabaw.
  • Dobra lokalizacja: 200 m do centrum, ok. 30 km do Korfu (przystanek autobusowy przy hotelu).
  • Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.

Joanna Bananowicz

w tym hotelu miałam przyjemność zatrzymać się z siedmioletnią córką w maju ubiegłego roku. Pierwsze zaskoczenie - brak tłumów. Wcześniej słyszałam, że hotel jest oblegany, okazało się jednak, że to domena lipca i sierpnia. fajny, duży ogród, dużo przestrzeni. zaletą bliska odległość od miejscowości i duży wybór jedzenia. Przed sezonem - idealne miejsce na wypoczynek.

maryla

bardzo ładny, komfortowy hotel w dużym kompleksie, idealny ndla rodzin z dziecmi, ktore mogą wyszaleć się na zjeżdzalniach, w basenach itp.dla lubiacych dobrze zjesc to miejsce wysmienite, bo super duze smaczne posiłki no i blisko duza plaza.polecam!

szyszka
    Pobyt: Czerwiec 2010

Bardzo fajny hotel, idealny na wyjazd rodzinny. Ładna piaszczysta plaża pod hotelem, blisko miejscowości i dostępnych tam rozrywek, duży wybór jedzenia, którego nigdy nie brakowało, pokoje czyste, sprzątane codziennie. Ładny ogród wokół kompleksu – jest to spory budynek, ale o niskiej zabudowie i dobrym rozmieszczeniu. Idealny na wakacje w maju i czerwcu – nie ma wtedy wielu ludzi!

basia
    Pobyt: Lipiec 2010

Hotel jest naprawdę ok Nie mam żadnych skarg , nie wiem skąd tylko negatywnych opini! Super plaża, ogrody, Pokoje w pożądku jak na 4*. Byłam z Grecosem ! polecam !

jj
    Pobyt: Lipiec 2010

Zalegający kurz i brud to domena hotelu. Choroby to standart. Jedzenie monotonne. Animacje słabe. Robaki w łazience, muchy na stołówce a komarach to już nie wspomnę. Wszechobecny smrodek.Jeden pozytywny aspekt- ładna plaża. Zdecydowanie nie polecam !

robi
    Pobyt: Maj 2010

Bardzo udane wakacje. Ładny hotel, czysty, super baseny. Plaza tuz przy hotelu, do centrum tez niedaleko. Wybor jedzenia spory, wszystko smaczne. Polecam!

Pobyt: Czerwiec 2010

Bardzo smaczne, urozmaicone jedzenie. Nie rozumiem poprzednich opinii, w ktorych byla mowa o kiepskich posiłkach - były na prawde smaczne. Piekna, szeroka plaza. Super miejsce na wakacje z dziecmi, polecam!

PiKier
    Pobyt: Lipiec 2010

Pokoje nie sprzątane(pomimo zawieszek),Animatorzy słabi bez energii i podejścia do gości. Manager hotelu pijak dupowłaz. Na terenie hotelu bardzo śmierdzi ciągłe problemy z klimatyzacją. Piękna piaszczysta duża plaża z wieloma atrakcjami wodnymi.Dobry hotel dla dzieciaków, ogrodzony duży resort. Obsługa w barach i na "stołówce" na poziomie - polska kulturka

stefan
    Pobyt: Maj 2010

Hotel bardzo słaby, nie zasługuje nawet na 3*, pokoje brudne, łazienki tragedia, grzyb, brudne płytki, śmierdząco.Woda w basensach brudna, dno z porozwalanymi płytkami, wypadające fugi.Jedzenie niedobre, brzydko podane.Ogólne wrażanie złe i nie polecam tego hotelu!!!

aga
    Pobyt: Czerwiec 2010

Trudny do wytrzymania smród unoszący się na zewnątrz budynków całymi dniami i mocno nasilający się wieczorami; niewydolna klimatyzacja w restauracji, brak obrusów i muchy w restauracji w 4 * hotelu!; bardzo częste wyłączenia prądu i wody;często nie działały automaty z napojami, o importowanych alkoholach w ramach all in można pomarzyć (mimo że wg oferty grecosa powinny być);jedzenie monotonne, mały wybór; mieliśmy problemy żołądkowe, bardzo dużo innych osób również je miało; bardzo cienkie ściany między pokojami; brak animacji dla dzieci w języku polskim ze strony Grecosa(mimo że wg oferty grecosa powinny być).