Opinie o hotelu LABRANDA Sandy Beach Resort (ex Aquis Sandy Beach Resort)
Grecja / Korfu

LABRANDA Sandy Beach Resort (ex Aquis Sandy Beach Resort): teren hotelu

• Rozległy kompleks hotelowy z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową.
  • Dla dzieci: animacje, aquapark, miniklub i plac zabaw.
  • Dobra lokalizacja: 200 m do centrum, ok. 30 km do Korfu (przystanek autobusowy przy hotelu).
  • Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.

marta

Hotel położony jest naprawdę blisko Korfu, więc można spokojnie zwiedzić miasto :) a jest tam wiele ciekawych miejsc :) Zacznę może od jedzenie, które było naprawdę smaczne i zróżnicowane. Obsługa też bardzo dobra, a także pomocna. Kompleks hotelowy naprawdę spory i świetny. Wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi - baseny, piękny ogród i naprawdę dużo przestrzeni :) Do tego w pobliżu bardzo ładna plaża :)

marek
    Pobyt: Czerwiec 2010

Hotel jest częścią znanej rodzin hoteli aquis a co za to idzie jest chyba najlepszym hotelem w jakim mieliśmy przyjemność być. Wszystko czyste, posprzątane, niska zabudowa, piękna plaża dosłownie pod nosem. Ultra all inclusive było czymś niesamowitym, więc nie polecam osobom odchudzającym się:) Wymarzony hotel dla rodzin z dziećmi. Gorąco polecam

lidzia

Bardzo symatyczny hotel. Byłam tam z mezem i 2 synami. Zarowno dla nas, jak i dla nich pobyt byl bardzo udany. Hotel czysty, zadbany, obsluga mila, blisko plazy. Chetnie spedzialabym jeszcze raz takie wakacje.

Joanna Bananowicz

w tym hotelu miałam przyjemność zatrzymać się z siedmioletnią córką w maju ubiegłego roku. Pierwsze zaskoczenie - brak tłumów. Wcześniej słyszałam, że hotel jest oblegany, okazało się jednak, że to domena lipca i sierpnia. fajny, duży ogród, dużo przestrzeni. zaletą bliska odległość od miejscowości i duży wybór jedzenia. Przed sezonem - idealne miejsce na wypoczynek.

maryla

bardzo ładny, komfortowy hotel w dużym kompleksie, idealny ndla rodzin z dziecmi, ktore mogą wyszaleć się na zjeżdzalniach, w basenach itp.dla lubiacych dobrze zjesc to miejsce wysmienite, bo super duze smaczne posiłki no i blisko duza plaza.polecam!

szyszka
    Pobyt: Czerwiec 2010

Bardzo fajny hotel, idealny na wyjazd rodzinny. Ładna piaszczysta plaża pod hotelem, blisko miejscowości i dostępnych tam rozrywek, duży wybór jedzenia, którego nigdy nie brakowało, pokoje czyste, sprzątane codziennie. Ładny ogród wokół kompleksu – jest to spory budynek, ale o niskiej zabudowie i dobrym rozmieszczeniu. Idealny na wakacje w maju i czerwcu – nie ma wtedy wielu ludzi!

basia
    Pobyt: Lipiec 2010

Hotel jest naprawdę ok Nie mam żadnych skarg , nie wiem skąd tylko negatywnych opini! Super plaża, ogrody, Pokoje w pożądku jak na 4*. Byłam z Grecosem ! polecam !

jj
    Pobyt: Lipiec 2010

Zalegający kurz i brud to domena hotelu. Choroby to standart. Jedzenie monotonne. Animacje słabe. Robaki w łazience, muchy na stołówce a komarach to już nie wspomnę. Wszechobecny smrodek.Jeden pozytywny aspekt- ładna plaża. Zdecydowanie nie polecam !

robi
    Pobyt: Maj 2010

Bardzo udane wakacje. Ładny hotel, czysty, super baseny. Plaza tuz przy hotelu, do centrum tez niedaleko. Wybor jedzenia spory, wszystko smaczne. Polecam!

Pobyt: Czerwiec 2010

Bardzo smaczne, urozmaicone jedzenie. Nie rozumiem poprzednich opinii, w ktorych byla mowa o kiepskich posiłkach - były na prawde smaczne. Piekna, szeroka plaza. Super miejsce na wakacje z dziecmi, polecam!