Opinie o hotelu LABRANDA Sandy Beach Resort (ex Aquis Sandy Beach Resort)
Grecja / Korfu

LABRANDA Sandy Beach Resort (ex Aquis Sandy Beach Resort): teren hotelu

• Rozległy kompleks hotelowy z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową.
  • Dla dzieci: animacje, aquapark, miniklub i plac zabaw.
  • Dobra lokalizacja: 200 m do centrum, ok. 30 km do Korfu (przystanek autobusowy przy hotelu).
  • Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

Maciek

• Zalety Położenie tuż nad morzem, przy szerokiej piaszczystej plaży. Trzy baseny do wyboru, ładny zadbany teren zielony. Bardzo fajne animacje, każdego wieczoru inny występ, w dzień spory wybór dla każdego dorosłego i dziecka. Obsługa miła i życzliwa. Leżaki przy basenach i plaży są bezpłatne. Rainbow informuje, że te na plaży są za dodatkową opłatą, co nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Dostaliśmy pokój trzy osobowy, w budynku 5000, pierwszy od morza na parterze. Nocą było słychać szum fal, sympatycznie :) Budynek w drugiej linii od basenu, w dzień było cicho, widok z balkonu przyjemny. Łóżka mega szerokie, materace wygodne, klimatyzacja działa indywidualnie w każdym pokoju
    • Wady Hotel ma już 10 lat. Wymaga odnowienia, szczególnie łazienek i wyposażenia pokoi. Po kilku dniach pobytu można się przyzwyczaić ale na początku pokój robi dość słabe wrażenie. Brak progu pod drzwiami powoduje przebijanie wszystkich dźwięków z korytarza do pokoju i w drugą stronę. Na początku warto zwrócić uwagę pani sprzątającej, aby dokładniej ścierała kurz i brud z miejsc, które jej nie przyszły do głowy, np. wezgłowie łóżka.Posiłki praktycznie codziennie takie same. Duży wybór ale smakowo średnio. Najchętniej chodziliśmy na obiady do włoskiej restauracji.

Pobyt zaliczam do udanych. Wypożyczając auto na jeden dzień byliśmy w stanie objechać 7 głównych atrakcji wyspy, włącznie z kąpaniem w trzech miejscach. Miasteczko Agios Giorgios, przy którym położony jest hotel, jest mało atrakcyjne. Raczej biedna zabudowa, nie ma czego oglądać poza półkami sklepowymi. Pobyt polecam rodzinom z dziećmi.

Kubson

• Zalety Ogólnie ok :) tylko śniadania nudne
    • Wady Brak atrakcji w basenie dla dziecka <6-7 lat. Baseny od 90 cm bez brodzika.

Ogólnie warto - atrakcje animatorów bajka :) hotel przy plaży, szkoda ze lody poza obiadem i kolacja płatne dla dzieci.

• Zalety - położenie (blisko świetnej plaży, blisko ulicy z wieloma sklepami i restauracjami) - obsługa hotelu - ludzie, dzięki którym czujesz się, jak ktoś, na kim im zależy :) - posiłki (restauracja włoska świetna, pizza przepyszna, zawsze 2 rodzaje makaronów, wino smaczne, w restauracji głownej - duży wybór, oczywiście dania powtarzały się, ale było ich sporo i zawsze można było zrobić smaczny mix :)
    • Wady - mało leżaków na plaży, ale można kupić sobie koc w pobliskim markecie i plażować \\\"po polsku\\\" - oczywiście bez parawanów ;)

Jeśli nastawiasz się na to, aby odpocząć, popływać w basenie, w morzu, mieć do oporu jedzenia i picia i nie szukać powodów do narzekania, to jak najbardziej dobry wybór. Jeśli z kolei lubisz fotografować zardzewiały kran, przechodzącego robaka, czy też oczekiwać, że codziennie będzie zupełnie inne menu....to koniecznie daj znać, gdy znajdziesz idealne miejsce dla siebie :)

• Zalety Dużo przestrzeni Bardzo miła obsługa , służaca pomocą , można po angielsku lub niemiecku się bez problemu dogadać, piękna plaża szeroki wybór dań czysto
    • Wady za dużo ich niema wkazdym razie nie rzucjące się w oczy jedynie troche za mało w resturacjach siedzonek dla dzieci , i powinno być coś dla dzieci poniżej roku jeżeli chodzi o atrakcje chodzi mi tu o jakiś koncik zabaw

bardzo miły pobyt pogoda rewelacja, hotel pieknie połozony nad piaszczystą plażą idelane dla dzieci , czysta woda łagodne zejscie dużo leżaków z parasolami bezpłatne , przemiła obsługa na każdym kroku , bardzo pomocna i uśmichnieta , pokoje wystarczające , resteturacje z dużym wyborem potraw ,

iwona świerczyńska

• Zalety Bezpośrednio przy plaży duże baseny super jedzenie super animacje bezpłatne leżaki i parasole przy basenie i na plaży
    • Wady Właściwie brak

Hotel czysty jedzonko super resort bardzo duży ale każdy znajdzie coś dla siebie

Iza

• Zalety Położenie morze baseny kolacja grecka i restauracja włoska
    • Wady Duża liczba osób w restauracji na sniadaniu

Hotel w super lokalizacji. Fajna plaża i baseny. Hotel typowo dla rodzin z dziećmi. Polecam;)

Konrad

• Zalety Miła i pomocna obsługa,kompleks hotelowy(bary,restauracje,sklepy,)zadbany teren wokół,kolacja w Greckiej restauracji,kucyki do karmienia przed hotelem
    • Wady Pierwszy raz spotkałem się w Grecji ze śmierdzącymi napojami z saturatora,obrzydliwe ale na maxa HOT-DOGI -obok baru przy plaży,monotonne jedzenie(brak typowych Greckich mięs i itp),w strasznym stanie leżaki przy plaży

Witam, a więc hotel miły pokoje ok , my dostaliśmy na 2 os -suita i codziennie był porządnie sprzątany wraz z wymianą ręczników.Przyjechaliśmy ok.19 i po zameldowaniu Gości do pokoi wraz z tobołkami odwoziły meleksy wraz z obsługą.Teren hotelowy zadbany,kilka basenów,ponadto wokół bary z napojami .Sporo obsługi w czasie posiłków ale same jedzenie słabe-jak wspomniałem wyżej koszmarny brak typowo Greckich dań-ale za to np.pyszna chałwa(1 raz się spotkałem w Grecji),dobre sałatki i wyborne pieczywo.Ogólnie polecam i namawiam Was do organizowania sobie samemu wycieczek np. do stolicy Korfu -Kerkyry,pałac cesarzowej Sissi. Przystanek autobusowy praktycznie spod hotelu (przy plaży 3E ) i można sobie samemu pojechać i wrócić bez problemu i na spokojnie zwiedzić.Obok w Agios Giorgios polecam fajną miejscową tawernę Village z naprawdę normalnymi cenami(piwo 2,3E,souvlaki ok.5E).Na wypoczynek to przyzwoite miejsce wraz z całym kompleksem hotelowym.

Domek

• Zalety Blisko do morza, dobra kuchnia jest wybór pomiędzy 3 restauracjami, animacje w ciągu dnia i wieczorem, hotel głównie dla rodzin z dziećmi
    • Wady Brzydki zapach z wc (ale to chyba norma przy takich temp. ). Doba hotelowa od 14:00 (wiec jak przyjazd jest nad ranem trzeba czekać na pokój),

Blisko do morza, dobra kuchnia jest wybór pomiędzy 3 restauracjami, animacje w ciągu dnia i wieczorem, hotel głównie dla rodzin z dziećmi. Brzydki zapach z wc (ale to chyba norma przy takich temp. ). Doba hotelowa od 14:00 (wiec jak przyjazd jest nad ranem trzeba czekać na pokój),

• Zalety Naprawdę nie ma żadnych.
    • Wady Wszystko

Mój piąty pobyt w Grecji niestety pierwsza PORAŻKA. Na początku dostajesz mapkę hotelu i szukaj pokoju w kompleksie 20 budynków. Pokoje: Straszna wilgoć zaduch i smród mimo ciągłego wietrzenia. Wszystkie ubrania mokre. Po nocy materac do pływania był tak mokry jakbym dopiero go wyjął z morza. Sprzątanie to jakiś zart. Ręczniki przez tydzień nie wymienione ani razu. Plaża ładna ale żeby mieć leżak to najpóźniej 6 rano (raz bylem o 7 nic nie znalazlem) trzeba się pojawić żeby zarezerwować. Obsługa plaży nic z tym nie robi mimo że niektóre ręczniki leżą przez cały dzień i nikt z nich nie korzysta. Posiłki i napoje to najsłabsza część pobytu. Nie było posiłku po którym któreś z nas by nie miało problemów żołądkowych. Ogólnie wiele osób na miejscu to potwierdzało. Bardzo słaba jakość produktów. Przykład boczek ze śniadania w surowce z czerwonej kapusty na kolacji. Musaka zrobiona z resztek. Wszystkie makarony rozgotowane. Tak ohydnej jajecznicy nigdy nie jadłem. Porażka totalna. Napoje śmierdzą chlorem wszystkie. Gazowane typu Pepsi 7up to woda sodowa z koncentratem. Wycieczki z rainbow: rejs na paxos statek spóźnił się godzinę za co odjęto to od czasu pływania. 7 cudów Korfu na 10 godzin wycieczki 7 w autobusie wszystko szybko na wariackich papierach. Pobyt na grobli (miejsce startu i lądowania samolotu) przelało czarę goryczy po 15 minutach pani stwierdziła że nie mamy szczęścia i idziemy do autokaru (podczas zakupu pan powiedział że wycieczka jest tak ustawiona że jest gwarancja zobaczenia samolotu) zbuntowalismy się ze będziemy czekać na co po chamsku rzuciła że obetnie ten czas nam w stolicy zawinęła się na pięcie i poszła. Odradzam i ostrzegam.

Bogdan

• Zalety Blisko plaży, spory teren niemożna się nudzić, fajne baseny, super jedzenie.
    • Wady Słaby standard pokoi, sporo niedoróbek. Czasem nieprzyjemny zapach ale jakoś nie przeszkadza specjalnie.

Ogólnie polecam jeżeli ktoś jedzie z dziećmi i ma zamiar spędzić w hotelowych basenach i na plaży to super sprawa, i super jedzenie. Polecam