Opinie o hotelu Levante Beach
Grecja / Zakynthos

Levante Beach

• Zalety Blisko morza, przemiła obsługa, mały, kameralny hotel
    • Wady Mały basen

Bardzo blisko morza. Przemiła obsługa. Dobre jedzenie. Hotel mały, kameralny.Blisko centrum i przystanku autobusowego. Polecam dla osób ceniących spokój.

Karina

W budynku jest bardzo czysto. Pracownicy hotelu są pomocni, taktowni i niezwykle serdeczni. Jedzenie było bardzo dobre.

Podróżnik

• Zalety Położenie obsługa atmosfera czystość
    • Wady posiłki

Posiłki mało urozmaicone zabrakło ryb owoców morza i normalnych owoców tylko arbuz .między posiłkami nie ma nic do zjedzenia jedynie kanapki

Wojciech

• Zalety Bliskość plaży i morza, rzeczowa i konkretna obsługa hotelowa,, personel pomocniczy wykonuje swoje obowiązki solidnie. Sprzęty pomocnicze jak elektryka, media działają. Muzyka odtwarzana do posiłków stosowna do obszaru w jak się przebywa a to bardzo ważne :)
    • Wady Brak oferty w posiłkach dla dzieci, bo pizza i frytki to nie wszystko, mały basen, internet wi-fi ma problem z jakością sygnału na wyższych pietrach. nie ma rozkładów komunikacji podmiejskiej w ofercie, foto plaży w ofercie nie jest aktualne. Obecnie to jedna transzeja leżaków, może zabrało część drugą :(

Sumując całkowitą ocenę naszego pobytu w hotelu Levante Beach w miejscowości Argassi na wyspie Zakynthos państwa Greckiego jestem zadowolony. Dostałem to co było w ofercie a te opisane mankamenty nie rzutują na całokształt obiektu , jak i tego miejsca na mapie świata. Jedyne co budzi niesmak to słaba komunikacja podmiejska, bo czekanie na autobus ponad godzinę w upale zakrawa na jakąś paranoję. I nawet motto Siga-Siga tego nie wybieli. Polecam bo warto tym bardziej, że miasteczko jest o 3 km od stolicy wyspy, w ofercie ma różniste rejsy z pobliskiego portu do około wyspy i gdzieś jeszcze :) Atrakcji nie zabraknie, tylko trzeba mieć czas i kasę by to zobaczyć :)

Maria

• Zalety Blisko morza, ładny, czysty, mila obsługa.
    • Wady kamienista plaża

Spędziliśmy z mężem w czerwcu 2019 12 dni w tym uroczym miejscu. Hotel położony jest przy samym morzu, w miescu cichym i spokojnym. Z tarasu można zobaczyć misato Zakynthos pięknie oświetlone nocą. Obsługa restauracji bardzo sprawna i miła. Jedzenie urozmaicone i smaczne. Barman bardzo sympatyczny. Pokoje sprzątane codziennie. Chętnie wrócimy Maria H.

Paulina

• Zalety - ze schodków tarasu praktycznie wchodzi się już do morza:) - posiłki za wyjątkiem śniadań niezwykle smaczne i urozmaicone - cicho i spokojnie - tak jak lubię - kameralny klimat - obsługa rozumie w j.polskim i angielskim - barmani bardzo sympatyczni - czysto i przytulnie, może nie 5 gwiazdek ale wystarczy na spokojne wakacje
    • Wady - mały basenik z lodowatą wodą (ale to nic bo można śmigać z materacem do morza :)) świetna zabawa - śniadania - bleh! ale idzie przeżyć, w kółko brałam tosty z nutellą, bo inne rzeczy jakieś dziwne

Byliśmy z chłopakiem tam na przełomie sierpnia i września 2018 roku. Cisza i spokój, miła obsługa i naprawdę wypoczynek na 102! Alkohole całkiem ok, nie mam zastrzeżeń, dania poza śniadaniami super, pysznie i dużo. Większość wakacji wypoczywaliśmy przy hotelu i w morzu z materacem :) a 1 dzień spędziliśmy na wycieczce objazdowej. Dla osób które szukają spokoju i wychillowania polecam serdecznie. Pobyt na 4 z plusem.

Czarek

• Zalety Na plus to plaża przy samym hotelu.
    • Wady Generalnie jeszcze trwał remont, łazienki słabe posiłki mało urozmaicone. Plaża o szerokości zaledwie max 1metra

Generalnie jeszcze trwał remont, łazienki słabe posiłki mało urozmaicone. Plaża o szerokości zaledwie max 1metra Na plus to plaża przy samym hotelu.