Opinie o hotelu Maritim Antonine
Malta / wyspa Malta

Maritim Antonine: basen, sport i rekreacja

• Dużo udogodnień dla dzieci
  • Wylot z Berlina Bez wyżywienia (Self Catering)
    929 zł 7 dni / os. Sprawdź
  • Wylot z Poznania Bez wyżywienia (Self Catering)

Paweł i Małgorzata
    Pobyt: Marzec 2018

• Zalety Dobre jedzenie. Ładny, czysty pokój. Dobra lokalizacja. Uprzejma obsługa.
    • Wady W pakiecie HB nie ma nawet wody do picia. Basen wewnętrzny mały jak na tak wielki obiekt. Byliśmy w marcu i było ok, ale w sezonie może być ciasno w pomieszczeniach wspólnych.

Dobre jedzenie, zwłaszcza kolacje. Ale nawet za wodę trzeba płacić. Lokalizacja w miasteczku, przystanek autobusowy pod hotelem. Autobusy do Valletty i innych miejscowości oraz na plażę jeżdżą co chwila. Kelnerzy bardzo się starają. Byliśmy w marcu i było ok, ale w sezonie może być ciasno na stołówce i na basenach.

Pobyt: Grudzień 2017

• Zalety Czysty, zadbany. Bardzo miła obsługa. Przystanek autobusowy obok hotelu.
    • Wady Basen wewnątrz bardziej przypominał saunę pod względem temperatury.

Szukaliśmy hotelu z pokojem trzyosobowym (nie dostawką). Otrzymaliśmy potwierdzenie, że dostaniemy taki właśnie pokój i to zaważyło na wyborze hotelu. Jednak na miejscu okazało się, że był to standardowy dwuosobowy pokój, ze wspomnianą wcześniej dostawką - bardzo niewygodne rozkładane łóżko. Ogólnie hotel czysty, zadbany, obsługa przyjemna. Posiłki smaczne ale śniadania monotonne. Na miejscu byliśmy ok. godziny 23 więc mieliśmy problem z posiłkiem (restauracje lub bary już nie serwowały jedzenia). Istnieje jednak możliwość skorzystania z serwisu nocnego w hotelu. Przystanek autobusowy obok hotelu więc można było łatwo przemieszczać się po wyspie. Ogólnie Malta cudowna, pobyt bardzo udany. Bardzo dobrze skomunikowana.

Stanisław
    Pobyt: Luty 2018

• Zalety Bardzo dobry hotel. Pełne 4 gwiazdki.

Cenne wskazówki. Bardzo chaotyczne, ale chciałbym je mieć przed moim wyjazdem. Po odebraniu bagażu i wyjściu na halę przylotów na wprost jest biuro Malta Public Transport. Kupujesz kartę magnetyczną na cały tydzień za 21 Euro. Uprawnia do jazdy bez ograniczeń, również nocne autobusy, przez 7 dób od czasu pierwszego przyłożenia do czytnika. Nie ma sensu wypożyczanie samochodu. Wąskie uliczki, ruch lewostronny, brak parkingów. W hotelu jest basen kryty (fajna ciepła woda + jacuzzi) czynny do 21-ej. Polecam. Śniadania (miałem tylko) super. Full wypas włącznie z winem i ciastami. Obok hotelu (po wyjściu w prawo) bardzo ciekawe sanktuaria i kościoły. Częściowo w grotach. Przystanek do Valetty w prawo i 50 m. Kierowca się zatrzyma tylko i wyłącznie jak pomachacie albo ktoś wysiada. W Valletta nie ma sensu płacić za bilet wejściowy do kościołów, tylko idźcie na jakąś mszę w sobotę lub niedzielę. O 16-tej wystrzał armatni w porcie. Warto pójść. Za jeden Euro nastolatek zobaczy to z bliska. Za kilka fajny pamiątkowy i dość duży miś sprzedawany przez żołnierzy. Z dziwnych rzeczy to to, że ubikacje publiczne są raczej za darmo, ale zawsze ktoś tam ze sprzątających krępująco siedzi i domaga się bezprawnie zapłaty. Został opieprzony przez żonę. Facet w damskiej toalecie :) ("Rejs" się przypomina) Generalnie na Malcie bezpiecznie, mało widać policję. Generalnie boska zabudowa, krajobrazy i zabytki. Polecam Maltę z całego serca! Rezerwacja była za pomocą portalu Wakacje.pl. Nie mam nic z tego, dlatego uczciwie i bez picu stwierdzam: organizacja podróży i pobytu perfect! Włącznie z tym, że info o transporcie na lotnisko z hotelu oraz karty pokładowe powrotne dostarczone bezpośrednio do pokoju w kopertach.

Urszula
    Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety Hotel czysty, elegancki, zadbany

Hotel zlokalizowany na północy wyspy - wyprawy na drugą, południową stronę wyspy, mimo jej niewielkich rozmiarów, zajmowały dużo czasu - ale był to czas spędzony rodzinnie i bardzo przyjemnie. Malta w styczniu z pogodą, jak w polskim kwietniu, była wspaniałym pomysłem, hotel komfortowy, bardzo dobre, urozmaicone śniadania, blisko sklepy i restauracje i truskawki - świeże, przepyszne.

koko
    Pobyt: Luty 2018

Fajny hotel. Dobrze położony, Dobry jako baza wypadowa do wycieczek po całej wyspie. Spokojny, a więc raczej nie dla tych, którzy lubią szaleć po nocach. Dużo starszych ludzi, trochę rodzin z dziećmi. Stosunkowo mało Polaków. Obsługa OK. Byłam poza sezonem (przełom listopada i grudnia), więc basen raczej w środku - więc mały. Miejscowość mała, fajna, spokojna, nie w typie rozrywkowego kurortu.

Jagoda
    Pobyt: Styczeń 2018

Hotel ładny , zadbany nie zniszczony. Miła obsługa. Składa się z budynku A i B. ( B nowsza część w której jest recepcja na 3 piętrze).By przejść do budynku A ,trzeba zjechać windą na 1 pietro przejść korytarzem pod ulicą, wjechać windą na dane piętro w którym będziemy mieszkać. Trzeba tak robić za każdym razem wybierając się do restauracji na posiłek do części B na poziom 0 - restauracja . Przy czym z 3 -go właściwie poziomu, wychodzimy bezpośrednio na ulicę. Polecam wpisać prośbę o wyższe piętro bo słyszałam, że 1p w budynku B wypada pod ulicą.Trochę się myliliśmy z tymi przesiadkami w windach. Sama Malta ładna, tubylcy przyjaźni. Do stolicy wyspy Walletty (bardzo ładna i mała, nie sposób się zgubić) co 15 min jeździ autobus z pod hotelu. Bilet do nabycia u kierowcy za 1,5 e ważny 2h, a jedzie się 1,5h do pętli. Polecam ofertę ze śniadaniami duży wybór jedzenia, obiadokolacje wykupuje co 5 gość i z tego powodu są bardzo skromne. Dostaliśmy voucher na kolację ,której nie zdążyliśmy zjeść w dniu przylotu. Do pizzerii La Ponte, można sobie wybrać z karty meni do 8 e na osobę. Pogoda w styczniu 12- 20 stopni, ale silne wiatry. Polecam Maltę.

Damian
    Pobyt: Listopad 2017

świetny hotel i lokalizacja, wyspa super do zwiedzania, ciezko znalezc jakies wady tego wyjazdu, na poczatku listopada temp 20-24C, optymalnie

Pobyt: Listopad 2017

• Zalety Wspaniałe położenie, przystanki autobusowe obok ( pamiętajcie o machaniu ręką ponieważ inaczej autobus się nie zatrzyma), doskonałe jedzenie, czystość, doskonała i przyjazna obsługa.
    • Wady Byliśmy tam 7 dni i żadnych wad nie stwierdzam.

Bardzo miła obsługa, fajne, zróżnicowane jedzenie, wysoki standard, w samym centrum Melieha. Miły pobyt trwający 7 dni, szkoda że tak krótko. Blisko przystanki w kierunku Gozo , Sliemy, Valetty. Do plaży cztery przystanki autobusem. Byliśmy w hotelu w listopadzie i dlatego spędziliśmy ten czas na podróżowaniu po Malcie i Gozo. Hotel stanowi kapitalną bazę wypadową. Polecam.

Wiesław z rodziną
    Pobyt: Marzec 2017

• Zalety Piękny wystrój ,wiele atrakcji,b.dobre położenie,miła obsługa.
    • Wady Ogromne 2 budynki,przy pełnym letnim obłożeniu może być problem z obsłużeniem gości. /baseny i stołówka/,a dojazd do morza zbyt odległy.Zresztą plaży w pobliżu nie ma.

Świetna baza wypadowa na wycieczki po całej wyspie,dobra i tania komunikacja miejska.Ciekawa pobliska wyspa GOZO. Mnóstwo kościołów,fortyfikacji i innych budowli.Wąskie uliczki ,pagórkowaty-miejcami stromy teren,a do tego lewostronny ruch nie zachęca mniej wytrawnych kierowców do samodzielnego poruszania się po zageszczonych ulicach/łatwo o uszkodzenie auta/.W okresie karnawału w Walletcie i na Gozo przepiekne parady różnych zespołów i grup folklorystycznych. Warto zapoznac się z kalendarzem imprez kulturalnych,na pewno będą wielką atrakcją turystyczna.

Pobyt: Styczeń 2017

• Zalety Rewelacyjne położenie, piękne widoki, zwłaszcza z 9 piętra :)ładny wystrój
    • Wady monotonne śniadania

Idealne położenie hotelu jeśli chodzi o zwiedzanie. Przystanek autobusowy przy hotelu, co umożliwia sprawne poruszanie się po wyspie. Jednym słowem Malta cudowna, warto, nawet w styczniu gdy temperatura była wiosenna :)