Opinie o hotelu Meropi

Meropi: teren hotelu, aquapark

• Udogodnienia dla dzieci: miniklub, plac zabaw, 2 brodziki.
  • Tylko 200 m do piaszczystej plaży - jednej z najpiękniejszych na Krecie.
  • Atrakcyjna lokalizacja: 700 m od centrum, 6 km od Hersonissos, 32 km od lotniska w Heraklionie.

db jasinski

Hotel jest w Malii, jednej z najbardziej rozrywkowych miejscówek na Krecie. W okolicy dużo barów klubów, knajpek, także na pewno to nie jest mijesce dla rodzin z dziećmi czy jak ktoś szuka ciszy i spokoju. Dużo jest Anglików, Niemców, Belgów i się wszyscy ostro bawią. My byliśmy ze znajomymi i było bardzo imprezowo. Jeśli chodzi o hotel to pokój mieliśmy duży, klima we wrześniu już nie była aż tak potrzebna ( może i czasem nie chodziła, nie wiem ), jedzenie w hotelu było naprawdę niezłe, a i tak wieczorami chodziliśmy do tawern - sporo jest tego w okolicy. No i co było najlepsze to super plaża - piaszczysta , długa i z dużymi falami. Jak ktoś chce się pobawić i poleżeć na plaży to polecam.

Hotel fajny, a w zasadzie fajna jest jego nowa część. Polacy niestety szczęścia nie mają i otrzymuja pokoje w starej części hotelu (przynajmniej na kilka dni, po interwencji pokój zostaje zamieniony). Jedzienie urozmaicone. Obsługa miła.Osobom ceniącym spokojny odpoczynek hotel odradzam ze względu na jego położenie w centrum miejscowości (okolica głośna). Osoby ceniące zabawę będą zadowolone.

Artur Zdrojewski

Poniżej krytyki, klimatyzacja robiąca jedynie szum (na korytarzu i za oknem było chłodniej), obsługa przypominała bardziej turystów niż pracowników. Wyżywienie skromne i mało urozmaicone, jakość obsługi hotelowej i wyposażenia pokoi (starej części hotelu - do której trafia większość Polaków) odpowiada co najwyżej 2 gwiazdkom.

amz
    Pobyt: Czerwiec 2009

Hotel składa się z dwóch części starej i nowej. Ja miałem okazję spędzić jedną noc w starej części. Jeśli ktoś lubi nocować w saunie to polecam. Działanie klimatyzacji polegało głównie na robieniu szumu i mieszaniu gorącego powietrza. Sandard pokoii (2-pokoje z aneksem kuchennym) odpowiada naszym akademikom z lat osiemdziesiątych. Sprzątane podobno są co trzy dni, podobno ponieważ większość naszej grupy (ok.15 osób) wyprowadziła się po nieprzespanej nocy. Na dowidzenia "menager" tego hotelu zwymyślał naszego rezydenta od idiotów. Nie mógł uwierzyć że opuścimy ten hotel. Następna grupa również szybko się z tamtąd ewakuowała.

Jozef

Bylem w tym hotelu za namowa biura, ktore bardzo mi go polecalo, mimo, ze Pani ktora mi to sprzedawala mowila, ze nie byla tam i organizator to nowa firma ale podobno ludzie doswiadczeni, chyba jednak doswiadczenie nie takie jakiego sie spodziewalem. Hotel mial byc 4* a jest 3*, nawet w recepcji hotelu mi to powiedziano, ze to 3*. Nie lubie jak sie mnie oszukuje. Okolica pelna pijanych wyrostkow, z dziecmi nie mozna bylo pojsc na spacer bo jakos nizrecznie jak pijana mlodziez biega po okolicy, ale to w tej miejscowosci tak chyba wlasnie jest. Rezydentka miala nas krotko mowiac w nosie, ale kto by sie przejmowal rezydentka. Wyporzyczylismy na szczescie samochod i zwiedzilismy troche okolice.

Jozef
    Pobyt: Czerwiec 2009