Opinie o hotelu Metropol

• 10 Restauracje/bary w okolicy

• Dużo udogodnień dla dzieci
  • Dużo możliwości uprawiania sportu

Wojti

• Zalety blisko plaży, przyjemna obsługa, miła atmosfera, czysto w pokoju, zmieniane ręczniki codziennie, ratownik dbający o czystość wokół basenów
    • Wady zimna woda w obu basenach, stary kineskopowy telewizor

pobyt udany, byliśmy w hotelu Chaika , ponieważ jest to hotel należący do grupy Victoria tak jak Metropol. pogoda wspaniała, morze ciepłe lecz z meduzami i krabami, mieliśmy wspaniałą rezydentkę Ani godną polecenia, dbająca o turystów, mówiącą po polsku. Jedzenie w porządku każdy znalazł coś dla siebie; głodni nie wychodziliśmy z bufetu. Gdy było dużo gości w restauracyjnym hotelu czekało się w kolejce np. do kawy. ale to nie stanowiło problemu. Ciekawe wycieczki fakultatywne z pilotem mówiącym po polsku. w miarę blisko przystanek autobusowy, czuliśmy się bezpiecznie. polecamy !

RAFAŁ SIERACKI

Pobyt udany,hotel super, jedzenie bardzo smaczne. Położenie przy samej promenadzie z mnóstwem kafejek i atrakcji,piękna plaża i cieplutkie morze. JEDYNYM MANKAMENTEM BYŁO TO ŻE BYLIŚMY SYSTEMATYCZNIE OKRADANI PRZEZ HOTELOWE SPRZĄTACZKI.POZA TYM PRZEZ CAŁY POBYT NIE BYŁO ŻADNEGO KONTAKTU Z REZYDENTEM BIURA I NIKT SIĘ NAMI NIE INTERESOWAŁ.Oprócz tego wszystko OK

To, co napisała Pani Olga to sama prawda hotel nazywa się CHAIKA BEACH HOTEL, ale jest to hotel należący do VICTORIA PALACE (Sokol został wykupiony przez Victorie i oddany do remontu). Chaika ma 5 gwiazdek, ale na papierze osobiście dałbym 4. Byliśmy w Victori, która jest 200 metrów dalej no i to jest pałac, Chaika przy tym to pensjonat. Ale za takie pieniądze to prawdziwa okazja!!!

Marcin Szlendak

Obiady i sniadania podawane w sasiednim hotelu (tej samej grupy hotelowej) full wypas (udalo sie zalatwic zamiane sniadan z naszego hotelu na hotel obok).