Opinie o hotelu Mitsis Rodos Maris Resort & Spa
Grecja / Rodos

Mitsis Rodos Maris Resort & Spa: basen

• Bezpośrednio przy hotelu znajduje się bardzo ładna plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Do dyspozycji gości hotelu: 5 restauracji (w tym 4 a la carte) oraz 3 bary (w tym na plaży).
  • Bardzo bogaty program sportowo-animacyjny dla dorosłych oraz dla dzieci.
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Sławek
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Idealny dla rodzin z dziećmi. Super animacje zarówno dla dzieci jak i dorosłych w kilku językach w tym polskim. Mini klub dla dzieci. Blisko plaży. Super organizacja. Miła obsługa zarówno ze strony hotelu jak i animatorów.

Zgodnie z planem... Posiłki, animacje, odpoczynek, opalanie, pływanie, spacery. Blisko do sklepów itp. Wszystko OK.

małżeństwo

• Zalety świetny

pięknie położony hotel nad samym morzem,na całym terenie hotelu jest bardzo czysto i wspaniale utrzymana zieleń,obsługa hotelu przyjazna i chętna do pomocy,pokój oraz łazienka sprzątane codziennie,basen czysty jedynie woda trochę zimna /trzeba się przyzwyczaić/ ale to z powodu dostarczanej na bieżąco świeżej wody z morza za to w morzu woda przejrzysta i wspaniała tylko trzeba uważać bo już od ok.4-5 m. od brzegu robi się głęboko,hotel zapewnia codziennie rozrywki dla każdego,jedzenie przepyszne,świeże i bardzo urozmaicone po prostu rewelacja/w tym również duży wybór owoców oraz ciast,lodów i deserków/,na plaży i przy basenie bardzo smaczne przekąski jak pizza, tosty i hot-dogi no i oczywiście napoje wszelkiego rodzaju włącznie z alkoholowymi wszystko bez ograniczeń,bardzo polecamy ten hotel pod każdym względem.

Pobyt: Maj 2015

• Zalety Rewelacyjne posiłki Super drinki -duży wybór Zawsze uśmiechnięta obsługa hotelu , zawsze pomocna Rewelacyjny animator przy basenie Paulo :) Pizza z pieca na plaży - rewelacja Czysto i schludnie
    • Wady sprzęt rtv - ale nie przyjechałem na Rodos aby oglądać tv :) średnia klasy łazienka (prysznic i wanna)

Jednym słowem - REWELACJA polecam wszystkim :) rewelacyjne wakacje

Przemek S. - Koszyce
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety pokoje sprzątane codziennie; świetny menager; kelnerzy mili, uśmiechnięci, uwijają się jak w ukropie, animatorzy z różnych stron świata - dobre animacje; hotel zasługuje na 5*
    • Wady słona woda w basenach

Witam. Pobyt 03.06-10.06 ogólnie oceniam na 5 w skali do 6!!! Chciałbym podkreślić rolę menagera który według mnie jest właściwą osobą na właściwym miejscu!! Zawsze uśmiechnięty, pozytywny człowiek, doskonale kieruje załogą (szczególnie w restauracji podczas pory posiłków). Sam hotel rewelacyjnie położony niemal nad samym morzem, ja z rodzinką (żona + małe 3-letnie dziecko) mieszkaliśmy w tzw. bungalowie nr 811. Bardzo dobre wyposażenie, łazienka super, barek uzupełniany co drugi dzień (cola,fanta,2 duże wody mineralne), sprzątane było codziennie - czysto bez zarzutu!! Codziennie atrakcje począwszy od samego rana w basenach (piłka wodna, aerobik) skończywszy w wieczornym show - 21.00 dla dzieciaków (myszka miki zaprasza do zabawy później animatorzy, śpiewanie piosenek, tańce itd) podkreślam CODZIENNIE!! a o godz. 22.00 show dla starszych - skecze,zabawy itp... Restauracja główna świetna, każdy znajdzie coś dla siebie, makarony, ryby, mięsa, stoisko grillowe i mniej wiecej co drugi dzien kolacja tematyczna - grecka,włoska,meksykańska... jedzenie na 5+!!! Polecam ten hotel z czystym sumieniem na wakacje z dziećmi jak i dla par!!! Nie można sie nudzić!!! Biuro Grecos oceniam na 4. O ile transfer z lotniska i rezydent bez zarzutu to ceny wycieczek fakultatywnych wyjęte z kosmosu!! Całodniowa wycieczka do stolicy wyspy dla 3 osób kosztowała 125euro (50,50,25) tak w lokalnym biurze podróży po drugiej stronie ulicy 40 euro (16,16,8)!!! Nie mniej opinia dla grecosa jak najbardziej pozytywna! Minusem słona woda w basenach oraz beznadziejne rozwiązanie z kluczem do pokoju (wraz z kluczem jest magnes który umieszcza się w gniazdku i wtedy ma się prąd, wiec jak opuszczamy pokój prądu nie ma a wiec nie zostawimy sobie ładującego się telefonu czy tabletu :) Ale to taki mały minusik heh Plaża niestety lekko kamienista ale wszystko mieć nie można heh Drinki ok, duży plus za przekąski na plaży w postaci świeżej pizzy z pieca czy tostów lub hot-dogów. POLECAM, POLECAM, POLECAM!!!!!

jolanta

• Zalety super hotel polecam
    • Wady jakość łazienki tejw naszym pokoju

jestem pozytywnie zadowolona chętnie mogę pojechać jeszcze raz OK

Aga

• Zalety Dobre jedzenie
    • Wady Okropne pokoje śmierdzące stechlizna,obecność grup integracyjnych

Nie zasługuje na 5*.Pierwszy pokój to brzydka nora w bungalowie,śmierdząca stechlizna,nieposprzatana:porozlewane napoje,poodbijane szklanki,klejąca podłoga i telewizor,zapackane lustro,pajęczyny w abazurach itp.Do tego bliskie sąsiedztwo osob z grup integracyjnych,balujacych,halasujacych,napitych więc noc nieprzespana! Na drugi dzień udało nam się pokój zamienić,lecz też w bungalowie,też śmierdzący stechlizna,z grzybem kwitnacym na wszystkich scianach!Jedynym plusem była spora odległość od grup!Do lepszego pokoju kazano nam dopłacać 90euro,ale powiedziano nam,ze pokoje w budynku głównym są nie dla nas,więc bez sensu!Każdy sam może ocenić,czy jest to standard na 5*.Jedzenie dobre,restauracje a'la carte bez karty z samoobsluga, żenada! Swinstwem ze strony grecosa jest,ze wysyła grupy integracyjne i nie uprzedza o tym klientow!Cały czas chleja,zachowują się skandalicznie i są wszędzie! Ten hotel i grecos będziemy omijać szerokim łukiem.

Tomek
    Pobyt: Maj 2016

• Wady 5* hotel w którym trzeba płacić za Wi-Fi to żenada. Zwłaszcza ze wi fi jest bardzo słabe i wyłączane po godz 00:00.

Obsługa bez zarzutu. Bardzo fajni i kulturalni ludzie

Jarosław

• Zalety Obsługa bardzo miła ,położenie bardzo dobre , pokoje czyste
    • Wady Jedzenie jak dla mnie i na moje smaki nie najlepsze non-stop to samo zmieniały się tylko makarony , mięso w bardzo śladowych ilościach

Ogólnie wszystko ok! Jestem zadowolony z pobytu w tym hotelu

Szymon
    Pobyt: Maj 2016

• Zalety Egipt 3 gwiazdki, po wizycie od 16.05-23.05 mam odrazę do Grecji gorzej niż naj gorzej, syf - jedzenie porażka w Polsce w 3 g. Hotelu jadłem lepiej, nie polecam - porażka więcej info na email - vip_travel@wp.pl
    • Wady Stary, nie remontowany, infrastruktura Egipska, 0 jedzenia o sprzątania , 0 kultury, syf kiła - mogiła , zasługuje max na 2 gwizdki

Toaleta zapchana, w pokoju syf, sprzątanie polega tylko na wymianie pościeli, niby barek w pokoju uzupełniany 2 pepsi + Fanta 1 + 1 Woda w butelce - raz na 3 dni, w wannie woda nie schodzi - kąp się w szambie, obiad - kiełbasa + kotlet mielony z barana, kolacja - danie główne - szynka podgrzana w mikrofali za 12 pln za kg pokrojona, oczywiście bez smaku - chemia - odradzam ==== nigdy więcej , dużo bym opisał , ale za dużo wad a pozytywów --------------- 0

Natalia Pankiew-Grzelak
    Pobyt: Maj 2016

Jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła, trzeba się nastawić na zostawianie napiwków :))))) Jedyna uwaga to osób sprzątających pokoje- bez zostawionego napiwku nie ma co liczyć na wymianę ręczników i dokładne sprzątanie.