Opinie o hotelu Mix Colombo
Hiszpania / Majorka

Mix Colombo: obiekt, basen

• Tylko 20 m do publicznej, piaszczystej plaży.
  • Atrakcyjne położenie: ok. 1,5 km od centrum Sa Coma.
  • Rozrywka: wieczorne animacje (3 lub 4 razy w tygodniu).
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Leszek

• Zalety Mila i profesjonalna obsługa Czysto
    • Wady Wadliwie działająca klimatyzacja w patio i restauracji Psujące sie windy

Hotel dla osób z poczuciem wartości 3 gwiazdek Uczciwa dobra kategoria na 4 gwiazdki nie zasługuje Trochę monotonne śniadania

Izabella

• Zalety Położenie, tuż przy plaży i promenadzie, blisko do centrum
    • Wady Małe pokoje, ciasne korytarze, hotel od lat nie widział generalnego remontu, klimatyzacja w pokoju bardzo prehistoryczna i głośna Basen malutki, czynny od 10.00 do 19.00 a ilość leżaków przy basenie wręcz śmieszna !!! Żeby zdobyć leżak to trzeba było co najmniej godzinę wcześniej stać przy barierkach i polować jak na super okazję w markecie!

Hotel 3 gwiazdowy, wiem nie ma super wygód, ale 3-gwiazdkowe naprawdę bywają lepsze. Najbardziej jednak rozczarowałam się jakością jedzenia, choć przed zakupem tej oferty czytałam opinie i nic nie wskazywało na to, że będzie takie rozczarowanie. posiłki były albo suche, albo bardzo tłuste, mało doprawione w smaku i widać, że przygotowywane duuużo wcześniej na tzw. masówkę. ale chyba największym rozczarowaniem był brak napoi w automatach, napoje były do momentu aż zabrakło, niestety nikt ich nie uzupełniał, jak brakło to po prostu nie było. Ograniczenie rodzai napojów przy poszczególnych posiłkach też było dla mnie ogromnym minusem np. do obiadu chętnie napiłabym się herbaty a nie coli, wody czy piwa. Herbata była dostępna tylko rano i to gdzieś do godz. 8.00, bo potem nikt już nie dokładał a śniadania trwały do 10.00. Już pierwszego dnia na stołówce nie działała klimatyzacja, naprawiono po 2 dniach a i tak nie spełniała swojej funkcji, ogólnie brak klimatyzacji na korytarzach, salach, w barze. A jeśli chodzi o bar i drinki to podawanie ich w maleńkich plastikowych kubkach jest dla mnie oznaką ...biedy.... szkoda, że zabrakło informacji,że w Hiszpanii nie używa się kołder, zamiast tego prześcieradło, które ciągle ściągało mi się i koc drapiący (na intensywnie opalonym ciele był jak tarka) W ofercie hotelu napisano o boisku do piłki nożnej, którego niestety nie było !!! Wielkie rozczarowanie mojego syna, zapalonego piłkarza, którego zawartość połowy walizki stanowiły akcesoria piłkarskie. Napisałam list do Rainbow w tej sprawie, ale wciąż nie otrzymałam odpowiedzi... Dużym plusem była jednak nasza Pani rezydent, pomocna i bardzo kontaktowa osoba jak również proponowane wycieczki fakultatywne, skorzystaliśmy ze wszystkich Ogólnie hotel bardzo ciasny , zupełnie inaczej niż na zdjęciach. W ogólnym rozrachunku nie było tak źle, ale cena nie powinna być wyższa niż 2000 zł. My akurat kupiliśmy tą ofertę z last minute, ale rozmawiałam z innymi uczestnikami, którzy za ta ofertę zapłacili 3200 zł. Za takie pieniądze byłam w zeszłym roku w Emiratach w hotelu 5-gwiazdkowym, w którym wszystko było suuuper ! No cóż, Europa ma swoje prawa i ceny...

• Zalety Bliskość do plaży, zróżnicowane jedzenie, dobre drinki, miła obsluga
    • Wady Za te pieniądze w 3 gwiazdkowym hotelu nie można się czepiac

Właśnie wróciliśmy z wakacji w tym hotelu. Pobyt bardzo udany a hotel super za takie pieniądze. Największym atutem jest odległość od plaży. Wystarczy wyjść z hotelu i już tam jesteśmy. Jedzenie różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie. Dużo warzyw i owoców, codziennie inna ryba i owoce morza. Duży wybór nawet na śniadaniu. Jedyny minus to woda i inne słodkie napoje do posiłków, ale nawet woda butelkowana smakowała inaczej. Bar i basen okej. O każdej porze można znaleźć miejsce. Duży wybór drinków w all inclusive: wódka, whiskey, ballantines, sex on The beach, gin i wiele innych. Dużo Niemców i Anglików ale tak jest na całej Majorce. Pokoje sprzątane codziennie, łazienka czysta z wanną. Obsługa bardzo miła. Hotel znajduje się na samym końcu w zatoce gdzie jest cicho i nie ma tylu turystów i hałasu. Na plaży codziennie można znaleźć miejsce i w porze posiłków zostawić leżak lub ręcznik i zjeść posiłek lub skoczyć na drinka. Animacje dla doroslych są 4 razy w tygodniu. W hotelu bardzo mało dzieci, a jeśli były to od 10 lat wzwyż. W pokoju nie ma suszarki do włosów i żelazka ale to można wypożyczyć z recepcji. Warto wybrać się na klify i do jaskiń 15 minut drogi od hotelu. Morze czyste, plaża sprzątana codziennie. Wieczorem można posiedzieć na lezakach. Miejsce warte polecenia. Jeśli ktoś chce narzekać to zawsze znajdzie powód ale za takie pieniądze w 3 gwiazdkowym hotelu nie ma do bardzo do czego się przyczepic. Możemy polecić ten hotel i wczasy na Majorce. Lecielismy z Exim Tours które też zajęło się nami dobrze. Rezydent był po nas na lotnisku przy przylocie i wylocie. Dostaliśmy też cenne wskazówki na co uważać i co zwiedzić za m ale pieniądze. Polecamy!!!!

• Zalety Zdecydowanie bliskość morza, pyszne obiady i kolacje
    • Wady Skromne wyposażenie, brak suszarki do włosów

Jak najbardziej polecam wakacje w hotelu Mix Colombo. Położenie hotelu przy samej plaży. Spacerkiem można dotrzeć na mniej uczęszczaną, spokojniejszą plażę w cudownej zatoczce. Obłędne widoki. Hotel oferuje zdecydowanie bardzo skromne śniadania, są faktycznie monotonne, ale obiady oraz kolacje są niesamowicie smaczne!Są takie momenty, że do śniadania jest kolejka do automatu z kawą/herbatą. Najbardziej oblegana godzina to 9.15-9.25:)Jednak to tylko rano. Obsługa jest bardzo uprzejma. Basenu nie komentuję, gdyż wybierając wakacje nigdy nie jest to moim kryterium,ponieważ morze jest dosłownie przy hotelu, więc z basenu nie korzystałam ani razu. Pokoje są skromne, nie mają minilodówki czy suszarki do włosów, ale uważam, że jeśli ktoś nie oczekiwał luksusu ,to będzie jak najbardziej zadowolony. Są czyste,na bieżąco sprzątane,ale może wymagają troszkę zainwestowania w drobiazgi. Bardzo smaczne drinki w opcji allinclusive!. Sama miejscowość jest faktycznie spokojna. 1,5 km od S'Illot znajduje się Sa Coma, gdzie jest więcej rozrywek jeśli ktoś lubi. Polecam rejs katamaranem ze szklanym dnem Moonfish o godzinie 10.00, który zawiera możliwość zwiedzenia jaskiń w ramach rejsu. Cały rejs kończy się o 16.00, cena 22 euro za rejs +15 euro za wstęp do jaskiń ( nie trzeba "brać"jaskiń:)) Z czystym sercem polecam hotel!!!!!

ryszard

• Zalety bliskość do plaży
    • Wady winda na tylu gości za mała [5ludzi lub 450kg],jak coś nie zjadłeś na śniadanie to miałeś to na kolacje,posiłki mało urozmaicone ser żółty jeden gatunek non stop nie zbyt smaczny,brak posiłków regionalnych,rezydent obecny tylko na jednym spotkaniu,brak za taką cene wycieczek w pakiecie,

pobyt oki klima działała temp.nastawiona auto,blisko plaży,obsługa na kuchni +10 zapracowani naprawde i mili automaty do napojów odmówiły posłuszeństwa w takich temperaturach,wode do picia trzeba było kupić w sklepie[dla dzieci]nie ma sensu dajej pisać-poprostu jak ktoś chce jechac niech jedzie ja nie jestem wybredny dlatego totalne dno

• Zalety Wszystko super! Pokoje zadbane i czyste, posiłki obfite i smaczne, obsługa rewalacja!! Polecam hotel w 100%!!!!
    • Wady Brak, ocenić mogę jedynie anglików, którzy są mega hałaśliwym narodem...

Położenie hotelu jest największą zaletą, plaża tuż za promenadą, jedzenie mega smaczne, obsługa zawsze życzliwa i uśmiechnięta. Byliśmy w maju 2018 r.

Marian

Wakacja z biurem Rainbow. Hotel godny polecenia. Dobrze wyposażony pokój i łazienka, przede wszystkim czysto i schludnie. Pyszne jedzenie. Polecam !!!

Rob

• Zalety Dobre jedzenie, miła obsługa, pomocna w każdym języku nawet polskim ????
    • Wady Klimatyzacja niestety nie działa, z tego co się dowiedziałem ponoć dla nich na Majorce to jeszcze zimno, ale trzeba wziąć pod uwagę gości, WFI niestety płatne 14 euro za tydzień ,

Za dużo Anglików, bardzo krzykliwi, chyba mają problemy ze słuchem

Anet

• Zalety Plaża plaża!
    • Wady Brak!

Polecam w 100 procentach ten hotel ! :D jedzenie pyszne położenie rewelacyjne, blisko sklepy,bary, ludzie uśmiechnieci wołający po 5 razy dziennie OLLLAAA OLLA! widoki mega, polecam poruszanie sie autobusem do miast blisko i przepieknie. Maly basen hotelowy to fakt no ale błagam ludzie! 20m jest plaża i morze ja ani razu na tym basenie nie byłam :D jak chcecie siedziec na basenie to sb na działce wykopcie :D Napewno tam jeszcze wróce :)

MARTYNA

Polecam serdecznie!!! Położenie i jedzenie bardzo dobre.