W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.
Plaże Bávaro i Macao z białym piaskiem i palmami kokosowymi
Błękitne naturalne jezioro Hoyo Azul w sercu Scape Park
Rejsy katamaranem na rajską wyspę Saona
Klub Coco Bongo z efektownym show i energiczną zabawą
Ja ten hotel oceniam na 5* i mam porownanie z innymi hotelami w tej okolicy,naprawde warto tam przyjechac,bardzo stylowy,ladny i czysty hotel,naprawde polecam!!!
Super wakacje , raj na ziemi gorąco polecam !!!!
Hotel dla aktywnych i szukajacych rozrywki gosci. Bardzo glosno zarowno na plazy jak i basenie (muzyka) a wieczorami do 23 animacje na glownej scenie, nawet przy zamknietych oknach slychac glosna muzyke.
super hotel , jedzenie, animacje,byłam w wielu różnych hotelach ale wyjazd do tego hotelu oceniam bardzo wysoko .
Wszyscy którzy mają obawy - można spokojnie jechać!!!!!!!!!!!
będziecie zadowoleni
Hotel utrzymany na wysokim poziomie, mnóstwo rozrywki i zabawy. Obsługa przemiła i wiecznie uśmiechnięta. Hotel polecam młodym ludziom nastawionym na zabawę jak i odpoczynek ;-)
swietny hotel,jego jedyny maly minusik to plaza na ktora gdy sa duze fale wyzucane sa glony,ale jest ekipa ktora je zbiera nawet 3 razy dziennie,poza tym jest wszystko ok,polecam paraseling w skuba calibe obok hotelu po prawej stronie dlatego ze lata sie przy bavaro,po lewej stronie jest tylko hotel natura park,a pozniej dzikie przepiekne plaze ciagnace sie w strone bavaro jakies 5 km,cos pieknego mozna poczuc sie jak na bezludnej wyspie,jedzenie rewelacja do wyboru do korolu, jak u nas w 5*hotelu,pyszne drinki z 25 rodzai podawane w imponujacy sposob,ja polecam kuba libre,oraz koko loko na plazy ale w kokosie i trzeba koniecznie zeskrobac miąż ze srodka kokosu,zobaczcie koniecznie wyspe saona,tam jest jak w raju,jeszcze ladniej jak w hotelu -rewelacja,manati park tez jest ok plywanie z delfinami itd takie dominikanskie zoo,super
Jak ktoś marzy o ciszy i spokoju to niech NIGDY nie wybiera Hotelu Occidental Allegro Punta Cana. Codziennie
od godz.20 do - 2.00 animacje miejscowe - kiczowate, bardzo glosne, muzyka dudni - trzeba zapomnieć o śnie.
W ciągu dnia napastują animatorzy do wszelkich możliwych rozrywek typu aerobic, rzutki, ping-pong itp.
Jak ktoś tego nie lubi to bedzie niezadowolony. Jedzenia i alkoholu do obrzydzenia. Mozna przejesc sie na smierc. Non stop mozna jeść z niewielka przerwą na zmiane posiłków. Pakiet jedzeniowy i napojowy wg mnie berdzo dobry. Alkohole wszystkie jakie chcesz poza piwem. Piwo tylko miejscowe. Wielu turystów skarzyło się na pluskwy w materacach. Plaża bardzo ladna, ale straszny tłok i walka o lezaki.Duży atut to niczym nieograniczone wybrzeże - można iść wzdluz wyspy kilometrami i znaleźć piekne,ciche i puste plaże oraz piękny gąszcz karaibskich palm. Hotel towarzyski. Codziennie imprezy, dyskoteki i atrakcje rozrywkowe na wybudowanej na środku resortu scenie.
było super, polecam
piękna plaża, nie daleko znajduje się mała rafa koralowa , hotel połozony w cudownym ogrodzie palmowym, obsługa przemiła i bardzo uczynna, dużo restauracji i barów na terenie obiektu, z których można korzystac all inclisive...jazda konna (również all) , napewno nie będziecie się nudzic...gorąco polecam ten hotel...
piękna plaża z białym piaskiem z cudownie szumiącymi palmami, położenie hotelu we wspaniałym palmowym ogrodzie, bardzo miła i uprzejma obsługa
polecam,naprawdę zadowolony będzie każdy
Bardzo dobry hotel, choc podejrzewam ,że na Dominikanie nie ma kiepskich hoteli. Nie byłem w innych ale porównując do 4* w Egipcie czy Tunezji to jest on zdecydowanie lepszym hotelem. All Inclusive - super ,ilość drinków i alkoholi -porażająca. A ,plaża to już inna bajka- jak z pocztówki. Polecam Dominikanę- myślę, że każdy 4-5* będzie super.
Wspaniała plaża, baseny, bary, rozrywka i animacje. Można nie wychodzić z hotelu i na pewno nie będzie się nudzić, aczkolwiek okoliczne wyspy cudowne. Gorąco polecam także wycieczki fakultatywne.
Hotel na bardzo przyzwoitym poziomie. Można naprawde wypocząć, opcja all inclusive bardzo zadawalająca, dużo jedzenia, picia i sportu w cenie. Super animacje, dzięki którym nie można się tu nudzić. Plaza piękna, dużo palm ale niestety moze wyrzuca wodorosty na brzeg. Nie warto wyjeżdzać na Dominikane tylko na tydzień. Droga zbyt długa i uciązliwa a 5 dni na miejscu to zdecydowanie za krótko, aby nacieszyc się tym miejscem. Polecam wyjazd w listopadzie. Jest to początek sezonu dzięki czemu jest mniejsze obłożenie w hotelu, nie ma problemu z miejscami na plazy, w reztauracji itp. Byłam na Dominikanie w podróży poslubnej i był to najbardziej udany wyjazd w moim zyciu pod każdym względem.
To hotel , w którym trudno o nudę .. Dwa tygodnie to jeszcze niedosyt!! Polecam gorąco!!