Opinie o hotelu Playacalida Spa
Hiszpania / Costa del Sol

Playacalida Spa: teren hotelu

• Doskonała lokalizacja: blisko do 5 km ścieżki rowerowej, park wodny (ok. 2,5 km od hotelu), 5 km do centrum Almunecar.
  • Hotel malowniczo położony - na wzgórzu, pomiędzy 2 zatokowymi plażami.
  • Urozmaicona oferta sportowo-rekreacyjna: siatkówka wodna, water polo, aerobic, petanka, boccia, minigolf, strefa Wellness i SPA.
  • Wyjątkowe atrakcje wodne: lazy river (aż 750 m), zjeżdżalnie wodne i basen ze swim up barem.
  • Wylot z Wrocławia Śniadanie
  • Wylot z Katowic Śniadania i obiadokolacje

Alicja
    Pobyt: Czerwiec 2012

Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu. Hotel bardzo schludny i elegancki. Posiłki urozmaicone,ale przede wszystkim świeże. Nasz najmniejszy członek wyprawy - syn 8 lat- zadowolony chyba najbardziej z animacji w Figloklubie oraz zjeżdżalni w basenie ;) Sklepów faktycznie ograniczona ilość w okolicy, ale myślę, że na urlopie nie ma to większego znaczenia, ponieważ jedzie się wypoczywać przede wszystkim. Jeśli jeszcze kiedyś zdecydujemy się na wakacje w rejonie Costa del Sol, z pewnością zdecydujemy się na ten hotel.

marzena
    Pobyt: Sierpień 2012

Hotel bardzo dobry. Położony w bardzo cichej okolicy. Brak hałasów z zewnątrz. Jest to jednak związane z niedostatkiem restauracji i sklepów, co może być sporą niedogodnością dla osób z werjsą HB. Jedzenie dobre i urozmaicone. Bardzo bogata oferta all. Pokoje duże, w łazience oddzielnie WC i bidet. Poza tym łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową i wannę. Balkony duże typu loggia (nie widać sąsiadów). Wpaniałe baseny z dostateczną liczbą leżaków (nie ma konieczności polowania na nie od 7.00 rano). Zjażdżalnie otwarte przez wiekszą część dnia. Personel miły, uśmiechnięty i pomocny. Wadą jest brak znajomości j. angielskiego. Największym minusem hotelu są jednak animacje. Animatorzy mówią tylko po hiszpańsku, z czym się nigdy wcześniej nie spotkałam. Poziom występów wieczornych na bardzo niskim poziomie (nie wiadomo o co w nich chodzi).Na szczęście polskie biuro podróży zapewnia rozrywkę dla pociech z Polski, a dorośli dadzą sobie radę;). Generalnie jestem wraz z rodziną bardzo zadowolona z pobytu

Roksana
    Pobyt: Sierpień 2012

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu, hotel naprawdę godny polecenia. Córka zachwycona Figloklubem, ogólnie dużo atrakcji i pozytywnych emocji

BEATA brenneke

Hotel przepieknie polozony ,wspaniale baseny szczegolnie duzy panoramiczny z widokiem na morze.Czysto pokoje sprzatane codziennie,duzo lezakow nie ma problemu jak to sie czesto zdarza w sezonie w Turcji czy Egipcie.Mila obsluga,duzo animacji glownie dla dzieci Figloklub zasluguje na szczegolna pochwale.Mielismy sliczny pokoj z widokiem na morze polecam te pokoje !!!!Podczas mojego pobytu byly 2 pokazy flamengo dziwie sie poprzednim opiniom,ale moze poza sezonem jest mniej atrakcji.Naprawde polecam ten hotel!!!Pierwsza opinia chyba pomylkowa zawiera zdjecia nie tego hotelu!!!

BEATA
    Pobyt: Lipiec 2012

Kuba cc

Hotel ma swoje dziwne zasady. Np nie można wypić kawy w głównej restauracji tylko trzeba się udać do coffe baru :). Widoki z hotelu są oszałamiające. Nie ukrywam że to dla nich tu przyjechałem. Zgodzę się w okolicy jest nudno, ale jak znalazł na romantyczny tydzień. Pokój z widokiem, spokojne i ciche miasteczko. Bufet ma wszystko co potrzeba gościom z AI. Ryby, mięsa, warzywa, gotowane warzywa, desery, owoce. Czyste przestronne zakwaterowanie. Dziwę się pierwszej opinii wystawionej na 1.0....

Lena cc

Hotel położony nad klifem. Wspaniałe widoki, także z basenów. Jedzenie typowe. Bufet i do wyboru mięsa, ryby sałatki, ryż, talarki z ziemniaków. Personel kulturalny. Złego słowa nie powiem na pokój i czystość. Dobra rada. Wynajmijcie sobie samochód, ponieważ w samej okolicy nie ma nic ciekawego do zobaczenia. Samochód znacznie ułatwi poruszanie się, i da możliwość zobaczenia czegoś więcej niż tylko samej plaży.

axja
    Pobyt: Czerwiec 2007

Animacja dla dzieci bardzo słaba. Brak dodatkowych atrakcji dla dorosłych typu wieczór hiszpański czy pokaz flamengo. Hotel położony ok.3 km od centrum, dojazd do centrum autobusem lub taksówką. Polecam wynajem samochodu i samodzielne zwiedzanie okolicy. (Giblartar; Rondo;Sewilla czy blisko Nerji).

Tomasz Borsuk

Aneta
    Pobyt: Kwiecień 2007

Bardzo fajny hotel, infrastruktura rewelacja, baseny, mala zjezdzalnia dla dzieci, polecam gorąco !! Do najblizszej miejscowosci mozna łatwo dostac sie taksowka, a tam kilka pubow, restauracje i dyskoteki.