Opinie o hotelu Regency Plaza
Egipt / Sharm el Sheikh

Regency Plaza: obiekt, basen, zjeżdżalnia

• Bezpośrednio przy hotelu ładna, koralowa plaża w zatoce Nabq.
  • Dla dzieci: animacje, miniaquapark, 4 baseny, miniklub, opiekunka.
  • Imponujący aquapark: zjeżdżalnie typu: space bowl, family slide, kids fun slide oraz turbo sidle i kamikaze slide.
  • Ok. 10 minut drogi autem od lotniska w Sharm El Sheikh.

Robert

• Wady Obsługa Posiłki

W hotelu byliśmy wraz z żoną w lipcu 2017 r. do hotelu zajechaliśmy dość późno w nocy hotel przygotował kolację którą nie nadawała się do zjedzenia. Następnego dnia poszliśmy rano na śniadanie poszliśmy do stówki nie dało rady tam ani nic jeść ani tam siedzieć zapach osób które przebywały w środku był nie do zniesienia, osoby pochodzenia arabskiego jedzenie dotykały rękami wybierały to jedzenie rękoma nie zważając na inne osoby znajdujące się na stółowce. Oczywiście nadmieniam iż w hotelu 95% osób to ludzie pochodzący z krajów arabskich. Tzn. że jak wychodzi się na plażę albo wychodzi się na basen to kobiety kąpią się w Burkach. Wracając do hotelu jest ogromny przejść z głównego holu na plażę jest to dość spora odległość nie powiem pomiędzy hotelem są ładne ścieżki ładne krzewy. Dopiero następnego dnia sami dowiedzieliśmy się że dla Europejczyków jest osobna restauracja znajduje się ona bardziej z tyłu hotelu i tam są podawane można powiedzieć te same posiłki ale można tam siedzieć nie śmierdzi a na stołach są obrusy. Opisując pokój po wejściu do niego zobaczyliśmy łazienkę to się załamaliśmy popękaną Fuga wszendzie napchany Silikon popękane płytki w wannie włosy no i poszliśmy do pokoju gdzie mieliśmy spać tam to samo nie posprzątanaa jedyny plus jaki był w tym pokoju to że było była lodówka i działający sejf. Po jednym moze dwóch wieczorach spotkaliśmy Polaków którzy tam już byli na miejscu mieli takie same odczucia jak ja i sami oświadczyli że do tego hotelu nigdy nie powrócą np. szliśmy wieczorem do baru około godziny dwudziestej drugiej jak się dzieliśmy przy stoliku w 10 osób barman nam mówił że już alkohol się Kończy jedyne na przykład co zostało to tylko Kilka butelek uzo kolejno minęła np. godzina szła inna osoba do baru nagle okazywało się że już jest whisky i wódka. Jeżeli ktoś pojedzie do tego hotelu z dzieckiem to nie ma tam zbyt wielu atrakcji jeden basen z małym parkiem dla dzieci i każdego wieczoru ta sama co wieczór animacja prowadzona przez obcokrajowców w języku angielskim. Jedzenie w stołówce europejskiej dobre ale codziennie to samo . A na koniec najpiękniejsza rzecz tego wyjazdu w tym hotelu to w sześć osób trzy pary poszliśmy na dodatkowe atrakcje w postaci przejazdu łódką wraz z snurkowaniem następnie powrót inną łodziom. Po tej wycieczce okazało się że w plecakach które mieliśmy ze soba brakuje nam pieniędzy., na szczęście każdy z nas miał nie więcej niż 20$, Oczywiście nie zabrali nam całej gotówki tylko jej część ten sposób żebyśmy się nie zorientowali po godzinie rozmów i zgłoszeniu tego faktu zaproponowali nam darmową kolejną wycieczkę ewentualnie zwrot części pieniędzy tłumaczyli się faktem że zdarzyło się twoim pierwszy raz nigdy nie było takiej sytuacji choć z tego co my zauważyliśmy prawdopodobnie wykorzystują tak każdego turystę. Na zakończenie chciałbym dodać że nigdy już do tego hotelu i pojadę z czystym sercem oświadczam jak ktoś chce mieć spokojne wakacje niech tam nie jedzie . Pozdrawiam .

irek
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety fantastyczna obsluga, ogromny teren,all inclusive 24h
    • Wady brak polskiego programu tv :)

nie mam do czego sie przyczepic! powaznie! nie bralem powaznie opinii o hotelu, pisanych polskim jezykiem, bo polacy maja w naturze narzekanie, i nie pomylilem sie! Jestem wrecz zbulwersowany jak mozna narzekac i marudzic...ale to juz raczej jest zadanie psychiatry , a nie obslugi hotelowej :) hotel ogromny, z pieknymi basenami i rozleglym terenem...obsluga wrecz genialna. uwielbialem prawie wszystkich! fantastyczny kelner ali...malutki wzrostem ale wielki jezeli chodzi o serwis! bylem 2 tyg. i zostalbym jeszcze dluzej. jedzenie wrecz genialne! sam bylem kiedys kucharzem wiec wiem co mowie, aczkolwiek byli tacy , ktorzy marudzili... no coz...jezeli ktos ma w polsce na sniadanie homara i krewetki, a na obiad najdrozszy zestaw od m.gessler, moze byc zawiedziony, ale ja jestem normalny, wiec bylo idealnie!Animacje takie sobie... czesc ukrainska pracowala raczej za kare...haha, natomiast sarah i dida byli moimi ulubiencami! Aquapark niezaduzy, ale spelnial swoje zadanie - 3 zjezdalnie wrecz genialne! zdecydowanie polecam . turystow bylo malo, w wiekszosci byli to obywatele kazachstanu ,ukrainy i troche polakow, Byl to moj tysieczny (haha) wypad do egiptu i z cala pewnoscia nieostatni!

MIRKA

• Zalety duże baseny i duża ilość basenów
    • Wady ogólnie? syf, kiła i mogiła, jedzenie nudne i niedobre, cały czas to samo, pokoje brudne, pełno burek, europejczyków jak na lekarstwo,

kilka dużych basenów dzięki czemu można było spokojnie znaleźć w każdym miejsce, i to tyle jeżeli chodzi o plusy. najgorsze wakacje jakie przeżyłam. po przylocie na miejsce chciałam wracać do Polski ale okazało się odloty są tylko we wtorki - niestety. na miejscu dostałam pokój z widokiem na morze, tak się dowiedziałam, jednak wchodząc do pokoju okazało się że widok jest na trawnik ponieważ jest wzniesie które uniemożliwia podziwianie morza, byliśmy w pokoju 3-osobowym, okazało się że są tylko dwa łóżka, nie chcieli nam zmienić pokoi tylko dołożyli łóżko, ale za to jakie.. taki polski odpowiednik naszej polówki, łózko na kółkach które było mniejsze niż normalne i mega skrzypiało, długo nie trzba było dalej szukać, kołtuny z włosów na podłodze to nic w porównaniu z kołtunami w lodówce... znalazły się też robaki, a to w łazience a to na firance, zaznaczam że okno mieliśmy zamkniętę więc nie weszły one z naszej winy. sejf nie działał... a łazienka to obraz nędzy i rozpaczy. pleśn, i ogólnie panujący syf, to nie są moje pierwsze zagraniczne wakacje więc wiem że nie ma ideałów ale to przerosło moje najśmielsze koszmary, myliśmy się w klapkach bo strach stanać gołą stopą w wannie. idąć dalej... plaża... a raczej to że miałą być. a były jakieś skały na brzegu przez co nie dało normalnie się wykąpać, po pół kilometra w głąb morza woda sięgała do połowy łydki. na plaży nikt nie przebywał bo i po co z takim widokiem. rafa koralowa, też miała być, ale też nie było. była ielona trawka która rosła na dnie i dwie ryby na krzyż. Polacy obsługiwani byli jako ostatni w barach, najważniejsi byli miejscowi, były rożne kolory opasek co kwalyfkowało nas jakogości, czem pytam? każdy powinien być traktowany równo ale nie w tym hotelu, długo bym jeszcze opisywała minusy ale brak tu miejsca, napisze jeszcze tylko o hicie tego wyjazdu czyli kucharz który na oczach gości wyciera chusteczką czoło a potem tą samą wyciera patelnie na której smaży jajecznice i mucha w tej samej jajecznicy.MASAKRA

Basia
    Pobyt: Maj 2015

• Zalety dobre drinki , aquapark dla dziecka frajda
    • Wady Duzo Rosjan, animacje pod Rosjan, jedzenie monotonne i niesmaczne

Hotel położony bardziej na uboczu, blisko do delfinarium, aby gdzieś dojść trzeba było około 15 minut iść, blisko Hollywod, warto wsiąść w lokalne busiki i za 1 $ wszędzie dowożą. Hotel nie robił wielkich rewelacji, naciągane 5 * dobre 4 * . Jedzenie monotonne i niesmaczne, dobre drinki i drinki dla dzieci- sunshine rewelacja do tej pory moje dziecko w domu robi sobie takiego drinka- wystarczy sprite i grenadine :)

Sylwia

• Zalety Pięknie położony, czysty
    • Wady Łazienki marne

Z czystym sumieniem polecam, hotel dla rodzin z dziećmi, na pewno nie będą się nudzić. Aquapark fajny, dużo basenów, obsługa miła, jedzenia pod dostatkiem, nikt nie chodził głodny, napoje całą dobę dostępne. Animacje fajne, jedyny minus brak dyskoteki, nie wiem czy to tylko podczas naszego pobytu, łazienki marne ale podobno to standard w Egipcie. Byliśmy z dzieckiem i się nie nudziliśmy.

Pobyt: Listopad 2014

• Zalety dyskoteka na terenie hotelu, kilka bezpłatnych restauracji a\\\'la carte , ciekawa infrastruktura, bar przy plaży
    • Wady Niezbyt przyjemny zapach w stołówce, zdecydowanie lepiej było zjeść kolację w restauracji a\\\'la carte.

Jedyny minus hotelu to niezbyt smaczne jedzenie na stołówce, szczególnie na kolacjach. Jeśli kolacja to tylko w restauracji (bezpłatnie) a 'la carte - tam było naprawdę smacznie. Poza tym hotel miło zaskoczył organizacją po zachodzie słońca (dyskoteki, muzyka na żywo, przedstawienia w amfiteatrze). Ogólnie pozytywne wrażenia.

WIOLETA
    Pobyt: Październik 2015

• Zalety bardzo duży kompleks , bardzo fajny aqua park la dzieci jak i dla dorosłych, piękna zieleń na terenie hotelu
    • Wady stare i podniszczone meble w pokojach,zaniedbane i zniszczone łazienki, podłoga na basenach nie jest czyszczona z wylewającej się wody łatwo o upadek,ubite szklanki i talerze na stołówce

W Egipcie jestem już 3 raz ale ten hotel był najgorszy w porównaniu dwóch,w których wcześniej przebywałam. Pokoje są bardzo zniszczone ale czyste, jedzenie na stołówce dobre ale mały wybór. Mało owoców. Barmani podając drinki lub inne napoje na basenach nie zwracają uwagi co do estetyki podają ci wylewające się napoje z kubków i wszystko się kleji. Animatorzy tak jakby ich tam w ogóle nie było. Jak nie jesteś z Rosji to ciężko mają się z tobą dogadać. Brak zasuwek lub innego zamka do dodatkowego zamknięcia pokoju od środka w nocy co dla mnie było dużym dyskomfortem. Ręczniki bardzo zniszczone. Ogólnie to nie było fatalnie to są takie małe drobnostki ale jednak są . Pobyt udany na całe szczęście.

Kinbar
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety Super stosunek jakość do ceny. ( wyjazd poza sezonem)
    • Wady Kiepskie jedzenie daleko do rafy.

Miło spędzony tydzień w 3 os. za 4000 w czerwcu... przestronne pokoje może coś nie działa może wygląda na zniszczone ale w pokoju głównie spaliśmy dziecko na zjeżdżalni lub na plaży (laguna) blisko dodatkowe atrakcje kute nurkowanie kilka basenów. Chętnie tam jesCze raz pojedziemy ...poza sezonem :)

Joanna i Aleksander z Krakowa
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety wspaniałe wakacje, Synaj to jedna wielka piaskownica, Morze Czerwone do kolan wody w odległości 1,5 km od brzegu, i tu kończą się "ale" ... reszta super ! Grupa animatorów wspaniała ; nasz Patryk wspaniały chłopak ... wszystko ok !!!!

przepiękny, rozległy bardzo teren, oaza zieleni na wielkiej piaskownicy, dbałość o każdą roślinkę, jedzenia różnorodnego po kokardę, drinków w bród, barów od metra, jeden bar: "Azure" czynny całą dobę ... woda w basenach jak u nas w termach, obsłucha biega na wysokości lamperii z prędkością światła, ochrony po kokardę, animacja super (Patryk pozdrawiamy) , a za one dolar nieba Ci przychylą !!!

Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety położenie hotelu, blisko do sklepów, przy samej plaży
    • Wady nie jest to hotel na 5 gwiazdek ale generalnie nie jest zły, kilka zjeżdżalni to plus ale czynne są dwa razy w ciągu dnia

Sam hotel nawet ładny może nie nowy ale źle nie jest. Pokoje duże z tarasami nawet czysto. jedzenie monotonne, dużo Rosjan, obsługa bardzo miła. Nawet fajne baseny z kilkoma zjeżdżalniami ale są czynne tylko dwa razy w ciągu dnia.