Opinie o hotelu Regency Plaza
Egipt / Sharm el Sheikh

Regency Plaza: obiekt, basen, zjeżdżalnia

• Bezpośrednio przy hotelu ładna, koralowa plaża w zatoce Nabq.
  • Dla dzieci: animacje, miniaquapark, 4 baseny, miniklub, opiekunka.
  • Imponujący aquapark: zjeżdżalnie typu: space bowl, family slide, kids fun slide oraz turbo sidle i kamikaze slide.
  • Ok. 10 minut drogi autem od lotniska w Sharm El Sheikh.

Tru90
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety Codziennie wysprzątane, czyściutko . Woda w pokoju. Wszyscy mili,uprzejmi i życzliwi. Jedzenie jak na Egipt naprawdę dobre. Ogromny obiekt , mozna i spacerować i codziennie zmieniać baseny i plaże. 4 restauracje w których mozna zjeść, przekąski.
    • Wady -brak rafy koralowej bezpośrednio przy pomoscie.

Jeśli chodzi o hotel nie mam do czego sie przyczepić. Bywałam juz w Egipcie i to chyba najlepszy hotel na który dotąd trafiłam. Codziennie wszystko wysprzątane, donoszą wodę, jeśli Ci zabraknie spokojnie idziesz z butelka do baru czy podczas posiłku i nalewasz. 4 restauracje gdzie możemy zjeść kolacje wszystkie bezpłatne i to dowoli, trzeba tylko pamietać o rezerwacji dzien wczesniej. Jedzenie jak na Egipt naprawdę dobre,zawsze było ,co zjeść ,s jeśli ktoś nie miał ochoty na obiad w dwoch barach wydawane przekąski typu pizza,frytki,hamburgery,hot drogi, paczki, naleśniki, ryba , shawarma albo baraninika w picie. Ogólnie 4 baseny, 2 przy częściej aqua park tam codziennie animacje i muzyka, oraz z drugiej strony kolejne dwa bardziej relaksuje bez animacji ,muzyki, cisza i spokoj. Plaza ogromna, leżaków do woli, animacje, bar, ciepła woda, długie molo. Bar w lobby otwarty 24h. Obsługa przemiła, życzliwa i bardzo pomocna. Gorąco polecam!

Pobyt: Październik 2014

Wart polecenia. Fajnie polozony blisko lotniska. :)

Klaudia i Wojtek

• Zalety Piękny ogród, czysta plaża, fajny aquapark

Ogólnie hotel sprawił na nas bardzo dobre wrażenie. Pokój był zadbany, dziennie sprzątany, chociaż w ostatnie 3 dni Pan sprzątający przestał się starać mimo iż dziennie dostawał napiwek. Bardzo duży wybór jedzenia, każdy może znaleźć coś dla siebie, a jeśli nie w restauracji głównej to można nadrobić przekąskami przy aquaparku bądź na plaży ( na plaży dobra pizza, przy aquaparku pyszne hamburgery). Dobre drinki z dużą ilością alkoholu. Mili kelnerzy. Fajne jedzonko w restauracji włoskiej. Plaża ładna, czysta, piękny i zadbany ogród. Poza hotelem dużo sklepów, i wcale nie jest prawdą że jest w nich drogo, a po drugie można się targować. Na wycieczce organizowanej do Kanionu z postojem na snoorkowanie w Blue Hole nie dajcie się namówić przewodnikowi na wypożyczanie sprzętu przy stacji benzynowej ponieważ jak się później okazało kazano nam wypożyczyć kapoki za 5$ a przy samej plaży koszt wypożyczenia kapoka wynosił 2$, natomiast postój w Dahab okazał się postojem na jakimś bazarku najprawdopodobniej znajomego przewodnika gdzie ceny były dużo wyższe niż w sklepikach poza hotelem, a właściciel bazarku był wręcz oburzony że nikt nic nie kupuje !! Podsumowując hotel polecamy, wycieczki nam się udały, chociaż było parę minusów a mianowicie to co napisaliśmy powyżej.

Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety duży teren hotelu, czysto,
    • Wady problemy z kartami wejściowymi do drzwi

Witam, był to mój pierwszy wyjazd do Egiptu i muszę przyznać że mega udany byliśmy tam na przełomie sierpnia i września !!! Można się przyczepić do kilku rzeczy np: prze pierwsze dwa dni nie działały karty do pokoju ale później już wszystko było OK. Pokoje sprzątane codziennie, codziennie czyste ręcznki i woda w butelkach. Hotel ogromny i myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Fajna plaża z leżakami i parawanami, nie było problemu żeby znaleźć miejsce na plaży o każdej porze dnia. Brak rafy przy plaży, jak dla mnie to nie był problem bo można było leżeć w morzu cały dzień. Na plaży brak gdzie serwowano pizze (polecam była pyszna), frytki napoje bez i alkoholowe itp. Poza tym kilka basenów w tym aqua park. Teren poza hotelem jak to w Egipcie ale spokojnie można iść wieczorem na spacer i kupić pamiątki w okolicznych sklepikach było ich mnóstwo. Wieczorami przy wejściu głównym można było posłuchać fajnej muzyki i napić się alkoholu i tu zaznaczam że w szklankach a nie plastikowych kubkach! Jedzenie do wyboru, każdy może znaleźć coś dla siebie. To nie prawda że animacje były tylko w języku rosyjskim (był polski animator który tłumaczył wszystko na nasz język- w tym miejscu pozdrowienia dla Pana Animatora :) bardzo sympatyczny chłopak) Ogólnie obsługa bardzo miła, pomocni i uśmiechnięci. Dużo Rosjan i Egipcjan ale nam to nie przeszkadzało. Gorąco polecam wycieczki fakultatywne organizowane przez Słoneczny Sharm - niezapomniana wycieczka na safari i nasz kierowca a Pani Asia i Pan Ferdynand przesympatyczni :). Ogólnie polecam hotel.

michał
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety Plaża hotelowa z barem, ilość barów i restauracji
    • Wady Brud, hotel lata świetności ma już za sobą... Brak rafy, godziny pracy aquaparku

Generalnie szału nie ma... Pokoje codziennie "ogarniane" bo sprzątaniem bym tego nie nazwał. O odświeżenie wołają już baaardzo głośno. Okolica generalnie średnia. Zadupie straszne. Wokół opuszczone hotele i nie dokończone budowy. Ale to nie bardzo przeszkadza bo w hotelu jest wszystko co potrzebne. Sam teren hotelowy nieźle utrzymany. Trawę podlewają chyba ściekami bo strasznie niemiło pachnie podczas podlewania. Jedzenie spoko. Super pomysł z restauracjami tematycznymi. Alkohole jak wszędzie - mocno rozcieńczane. Piwo OK. Aquapark czynny w jakichś śmiesznych dwugodzinnych okresach (10-12 i 14-16 czy jakoś tak). Rezydent codziennie. W hotelu sklepy itp. Animacje codziennie takie same i po rusku. Walizki po przyjeździe polecam samemu wziąść, bo my czekaliśmy ze 2h na dostarczenie. Ja bym tam drugi raz nie pojechał... Cena do jakości adekwatna. Nie spodziewałem się, że z 2,5k zł będzie mega luxus, ale... aaaa co tam. NA PEWNO NIE JEST TO 5* hotel. Europejskie 3* to max (mocno podciągnąłem)... Myślę, że można lepszy hotel w tej cenie znaleźć.

Klaudia
    Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety Urozmaicenie posiłków dzięki restauracją tematycznym. Rewelacyjny Aquapark, super rozrywka dla dzieci i dorosłych. Piękna plaża, molo. Kilka barów z bardzo dobrym jedzeniem typu pizza, kebab, placuszki itp. Wszędzie bardzo blisko.
    • Wady Jedzenie różnorodne. Niestety powtarzające się, praktycznie codziennie. Dość nieprzyjemny zapach w godzinach wieczornych, od wody do podlewania. Za szybko zamykane kąpieliska, zarówno nad morzem jak i na basenach.

Mogę z cała pewnością polecić ten hotel, co prawda jest kilka minusów. Jak to Polak na wakacjach musi trochę ponarzekać :-) Ale generalnie wszystko w porządku. Obsługa uwijała się jak w ukropie, pokoje dokładnie sprzątane, (czami miła niespodzianka w pokoju :-)) Jedzenie troszkę monotonne, niby duży wybór ale codziennie to samo....restauracje te,matyczne za to nadrabiały obsług, atmosferą i jedzeniem. Hotel pięknie położony, przyjemne baseny, super zabawa dla dzieci w aquaparku. Przyjemna plaża.Wszędzie bary, z napojami,alkoholem i przekąskami. Do minusów mogę zaliczyć również dość nieprzyjemny zapach wieczorem, podczas podlewania kwiatów. Nie podobało nam się także dość wczesne zamykanie basenów. Marzyła nam się kąpiel po zachodzie słońca co nie było niestety możliwe.... Pyzatym wszędzie blisko, do miast, na wieczorny spacer, ( genialne i niedrogie spa na terenie hotelu , u Pani Ewy Polki:)). Dobrze spisała sie również obsługa biura Alfa Star, animatorzy prowadzący zajecia, rezydent od wycieczek fakultatywnych. Wszyscy pomocni i mili. Polecamy!

Michał Wieja
    Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety Przestrzeń, prywatna plaża, kuchnia, animacje.
    • Wady Brak WiFi, żelazka, dyskoteka bez klimatyzacji.

Hotel bardzo dobry ****, pobyt wyjątkowo udany. Dobra kuchnia, olbrzymi teren i wszystko na miejscu, nie potrzeba wychodzić poza hotel. Animacje znakomite i do tego po polsku. Prywatna plaża, są miejsca płytkie i głębokie do pływania. Pokoje raczej przeciętne, za podwyższony standart trzeba dopłacić 200 $. Polecamy

Średnio zadowoleni
    Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety Piękny ogród, pyszne jedzonko, fajne baseny, dla dzieci fajne atrakcje, 24h all:))
    • Wady Za krótko działające zjeżdżalnie i atrakcje wodne na basenach.

Byliśmy tu, to był nasz 3 pobyt w Egipcie, niestety najmniej udany. Hotel traci na wartości przez duperele takie jak drinki na tarasie w kubkach plastikowych ( na basenach musi tak być-wiadomo), ale wieczorem na tarasie powinno być szkło, świadczy to o jakości. Jedzonko mniamuśne, akurat nam wszystko wszędzie smakuje, nie jesteśmy wybredni. Pokoje fajne, duże, ładnie położone. Dla dzieciaków fajne atrakcje. Wieczorem fajne animacje. Za dużo Egipcjan w hotelu, z Ruskimi fajnie, bo są weseli:)) Trochę nas wkurzało, że musieliśmy się upominać o ręczniki czy papier toaletowy, kiedy inni takich problemów nie mieli ( widać zależy jak się trafi na pana sprzątającego :-)) ) Na terenie hotwlu czuć czasem dziwny zapach - nieprzyjemny. Hotel ogólnie fajowy, polecamy na wypoczynek z dziećmi.

mirek
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Aquapark, infrastruktura, dużo zieleni, miła obsługa
    • Wady Standard powinien być na 4*

Witam wszystkich... W hotelu byliśmy na przełomie lipiec - sierpień. Wakacje bardzo udane, był to nasz piąty pobyt w Egipcie, hotel ma już swoje lata i moim zdaniem kategoria 5* jest zawyżona (byłem w lepszych hotelach o standardzie 4*) Niewątpliwie zaletą jest cena za pobyt w tym hotelu...dostaliśmy pokój w budynku I - blisko basen, aquapark, recepcja, restauracja. Pokój duży, lodówka, sejf, czajnik bezprzewodowy, kawa, herbata, czysty codziennie sprzątany +kwiaty oraz robione na łóżku różne fajne łabędzie, słonie...przez osobę sprzątającą pokój, a pracują oni od 6.00 - 20.00 za wynagrodzenie 50 $ miesięcznie !!! Miłą niespodzianką było dla nas że osoby które w trakcie pobytu mają urodziny dostają życzenia urodzinowe + zaproszenie do restauracji gdzie obsługa przynosi solenizantowi tort i śpiewa happy birthday to you (syn miał 1 sierpnia urodziny i bardzo mu się podobało ) 1 restauracja główna, druga tuż obok za apteką,dużo restauracji tematycznych z których można korzystać codziennie (płatne są dodatkowo tylko napoje). Wybór jedzenia duży, wszystkiego pod dostatkiem... Plaża duża z leżakami zawsze wolnymi, bar na plaży oferuje przekąski typu pizza, kebab, frytki, pączki...minusem jest brak rafy koralowej W hotelu obsługa miła, zawsze uśmiechnięta. Brak słów na na wiecznie niezadowolonych i narzekających POLAKÓW a to kurz, a to jedzenie niedobre, a to za gorąco itp...czasem warto się nie odzywać i posłuchać polaków jak są w pobliżu, każdy ma dom, firmę, kilka samochodów, super biznes a jedzie do Egiptu za 2500 zł w sezonie i tylko umie narzekać - WSTYD Na zakończenie dodam że przedłużono nam jeden dzień pobytu i pokój hotelowy mogliśmy opuścić o 21.00 a wyjazd z hotelu był 21.45 Pozdrawiam miłe i sympatyczne osoby, które były w tym terminie w hotelu, szczególnie Adama i Agatę wraz z rodziną....

Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety Duży hotel, dobre jedzenie w barze na plaży. Aqapark dla dzieci rewelacja. Polecam dla rodzin z dziecmi .
    • Wady Wieczorami nuda , animacje dla doroslych od 21.30 do 22.30 i dalej nuda. Malo leżaków i parasoli przy basenach .

Hotel godny polecenia , wifi za 1godzine 3dolary za 30 min 2 dolary . Jedzenie ok .