Opinie o hotelu Riverside Garden Resort
Cypr / Cypr Północny

Riverside Garden Resort: basen, sport i rekreacja

• Rozległy kompleks wypoczynkowy położony, w malowniczym, egzotycznym ogrodzie.
  • Udogodnienia dla dzieci: zjeżdzalnie, brodzik, plac zabaw.
  • Kameralne położenie hotelu pozwoli na solidny wypoczynek.
  • Oferta polecana zarówno dla osób ceniących wypoczynek, a także dla rodzin z dziećmi.
  • Wylot z Krakowa Śniadania
  • Wylot z Berlina Śniadania

Paulina

• Zalety Ładne pokoje, miła obsługa hotelowa.
    • Wady - bar w all inclusive otwarty tylko do 22, później trzeba płacić - brak przekąsek między posiłkami - monotonne jedzenie, bardzo mały wybór - odległość od plaży, w ofercie było napisane że na plaży bar hotelowy przez co rozumiem, że drinki i piwo powinny być za darmo, oczywiście tak nie jest -

Hotel ładny, duży. Obsługa w barze bardzo miła. W hotelu jednak totalnie nic się nie dzieje, brak animacji, imprez itp. Dużo osób narzekało na jedzenie. Ja zawsze sobie coś znalazłam, jednak partner jadł przez pierwsze dwa dni później stołował się na mieście... Dużym minusem jest odległość od plaży, a sama plaża jest mała i nie zachwyca. Nie jest to plaża należąca do hotelu tylko publiczna. Na plaże jeżdżą busy hotelowe 2 razy dziennie. Do najbliższego miasta Kirenii busem około 25 minut za 5 lt. Z busami nie ma problemu kursują co chwilkę z głównej drogi. Z taxi też nie ma problemu cena za przejazd z miasta pod hotel 50 lt. W mieście można zwiedzić zamek, polecam rejs statkiem dla zabicia czasu. Jeśli ktoś woli wypoczywać na plaży to bardziej polecam Escape Bitch 4 minuty busem. Jest drogo, wejście na plaże kosztuje 30 lt za osobę, piwo małe bodajże 14 lt ale jest ładniejsza i w weekendy gra dj, puszczają piane więc atmosfera jest żywsza. Ogóle wrażenia raczej średnie, nie wydaje mi się żebym komuś mogła polecić ten kierunek ale to bardziej przez to że wszędzie daleko i nie za bardzo się coś działo więc nie jest to na pewno hotel i miejsce dla młodych par, które chcą się bawić.

• Zalety - bardzo ladne baseny, czynne wiekszosc doby - bardzo czyste pokoje, czapki z glow dla ciezko pracujacych pan w te upaly - panie barmanki z obslugi bardzo mile - oplaca sie jechac na wycieczke i zobaczyc miejscowe osiolki
    • Wady - wifi to zart. Nie wiem jakim cudem ten hotel ma 4 gwiazdki. Darmowe wifi na basenie czasem zadziala, ale wiekszosc czasu nie. Mozna dokupic sobie internet na pokoj, srednia predkosc, tydzien to 12 euro, gdzie uwaga, moze korzystac tylko jedna osoba. Jezeli chce druga, trzeba wykasowac polaczenie i polaczyc drugie urzadzenie - wbrew opisowi, nie ma tam wcale silowni - to bylo bardziej soft inclusive niz all inclusive - trzeba spieszyc sie z zamawianiem drinkow do 22 ;) pozniej juz odplatnie

- Jezeli ktos nie boi sie ruchu lewostronnego, polecam wypozyczyc auto i pojechac na koniec Cypru aby zobaczyc tam jedyny kosciol greko-katolicki oraz osiolki, ktore chetnie zatrzymuja samochody jak i rowniez dla wspanialych widokow - Jezeli juz bedzie auto to zamiast autokarow na plaze polecam pojechanie na platna plaze "Escape" - przesliczna plaza z muzyka, piana, i przepieknymi widokami dla amatorow nurkowania. Sa tez wycieczki zorganizowane autokarem, ale kosztuja 50 euro. Wypozyczenie auta srednio to 35 euro plus paliwo - na osrodku trzeba uwazac na kelnerow, lubia podpuszczac i siac plotki. Zaprzyjaznilismy sie z Iranczykami, oczywiscie z uwagi na sytuacje polityczna, probowali nas do nich zniechecic mowiac do nas krotko, ze mamy im powiedziec, zeby sobie od nas poszli. Na nieszczescie kelnerow, Iranczycy okazali sie wspanialymi ludzmi z ktorymi do dzisiaj mamy kontakt - jezeli ktos nie chcialby sie stresowac i miec kontakt z rodzina i internet, mozna rozwazyc zakup tureckiej karty pre-paid, zeby nie stresowac sie z internetem na osrodku - jezeli ktos myslalby aby pojechac sobie na dyskoteke to w poblizu jest klub "Soho", ktory z calego serca odradzam. O godzinie 23:15 bylismy u nich pierwszymi klientami i dodatkowo kazali po wejsciu zamowic flaszke za 600 lirow! ( ok 400 zl ) W Londynskich klubach nawet tyle nie kosztuje. Ponoc calkiem ok klubem jest Inthecage ale jest on duzo dalej w Kyrenii i w sumie tam juz nie dotarlismy wiec nie moge opisac jak tam jest.

Jerzy

• Zalety ładnie położony, komfortowe pokoje
    • Wady brak natrysków przy basenach, dość daleko do plaży

Pobyt 7dniowy w hotelu raczej udany :) Towarzystwo mieszane duńsko, angielsko, niemiecko, polskie i miejscowi. Raczej spokojnie ...nie licząc jednostek z naszego pięknego kraju o zachowaniu których zamilknę :(. Jedzenie słabo urozmaicone głównie oparte na kurczaku ale smacznie :) przez tydzień można wytrzymać... dłużej raczej NIE. Obsługa miła i uczynna ;)... chociaż rezydentki z biura nie spotkałem ... ale to duży obiekt ;). Ciekawostka all inclusive na umowie z biurem...a w hotelu all inclusive soft :) taka mała różnica ;) Ogólnie polecam na tydzień. UWAGA MINUS!!! Transfer... z Larnaki to 3 bite godziny!!! Szanowni państwo podróżujący z dziećmi ZAOPATRZCIE SIĘ NA LOTNISKU W COŚ DO PICIA.

AGNIESZKA

• Zalety położenie w malowniczym ogrodzie, dostępność basenów

Pobyt rodzinny, przyjazd z nastawieniem na wypoczynek. Pokoje sprzątane codziennie, opcja all inclusive soft, położony w ogrodzie, przestronny hotel, dużo miejsca na basenie, leżaki wolne, miła obsługa. Byłam w wielu hotelach, ten spełnił moje oczekiwania, wszystko zgodne z opisem. Plaża położona w urokliwej zatoczce, goście są dowożeni na plażę w wyznaczonych godzinach. Należy wziąść pod uwagę dość długi transport z lotniska do hotelu (ok.3 godz.)

wanda

• Zalety czystosc,piękna zieleń

Polecam byliśmy z mężem od 23 05 2018-30 05. 2018r. bardzo ładnie urządzone pokoje czyste codziennie sprzątane piękne drzewa bardzo dużo kwiatów .jesteśmy bardzo zadowoleni jest bardzo bezpiecznie. Pierwszy raz widziałam codziennie prane materace myte leżaki ,nigdzie tak czysto nie było..........................SUPER polecamy dla wszystkich wybierających się na urlop.Lecieliśmy z biura RAINBOW w samolocie dostaliśmy po cznstunek. dziękujemy.Pozdrawiamy Wanda mężem Mariuszem z Warszawy

Ryszard

• Zalety + usytuowany w ogromnym i pięknym ogrodzie + niska zabudowa hotelu max parter + piętro + kilka basenów - jeden tylko dla dorosłych + miła i pomocna obsługa
    • Wady - monotonne jedzenie !!! - odległość od plaży - wyjeżdżając nie wierzyłem, ale faktycznie bardzo ślisko dookoła basenu - dużo miejscowych, ludzie mi nie przeszkadzają, ale te ich długie czarne włosy pływające w basenie - obrzydlistwo... - odległość od lotniska

Hotel na ogromnej powierzchni z niską zabudową, cały zachowany w klimacie ogrodu...

Daniela

• Zalety Dużo zieleni, ładny hotel, czysto, bardzo ładne pokoje. Dobre napoje bezalkoholowe i alkoholowe.
    • Wady Okropne jedzenie, codziennie to samo,mały wybór, zupy z proszku, ohydna ryba której nawet koty nie chciały jeść, zero owoców morza, z owoców tylko arbuz i melon. Niemiła obsługa w restauracji, ogromne nieprzyjemności przy dokarmianiu kotów na tarasie w restauracji, masa kotów w hotelu - to dla mnie nie było problemem.

W hotelu masa kotów, które nie są dokarmiane przez pracowników co mnie dziwi z racji ogromnej ilości odpadów z restauracji która trafiała do kosza na śmieci. Przy dokarmianiu kotów na tarasie restauracji duże nieprzyjemności ze strony obsługi, ale w sumie jak ty nie rzucisz kotu to kot wskoczy na stół i sam zgarnie co chce z talerza. Jeżeli ktoś nie lubi kotów to hotel nie dla niego. Jedzenie dla kotów można kupić w hotelowym sklepiku. Okolica hotelu średnia. Wszędzie daleko. Do plaży kursuje bus. Hotel zadbany, ładny, dużo zieleni, ładne pokoje. Jeżeli brać ten hotel to bez wyżywienia.

Pobyt: Październik 2017

• Zalety pięknie położony, góry, morze, ogród z pysznymi granatami, pomarańczami

Piękny hotel. Mnóstwo zieleni i piękne widoki. Wspaniale leżeć przy basenie pod drzewami pełnymi granatów, pić kawę w cieniu drzew klementynkowych , pomarańczowych. Nie ma problemu z leżakami ani z miejscami w barze, czy restauracji. W restauracji posiłki spożywane na tarasie, bez pośpiechu nawet i przez dwie godziny..Posiłki urozmaicone, Każdy może coś znaleźć dla siebie. Pyszne mięsa, sałatki, surówki, zupy. Kawa , herbata, drinki też wyśmienite. Woda w morzu w październiku cieplutka. Czyste baseny, pokoje sprzątane codziennie. Obsługa miła, grzeczna.Bus wożący turystów na plażę trzy razy dziennie.

Krystian

Bardzo miła obsługa, pokoje bardzo ładne, baseny fajne, jedzenie średnie, brak animacji (pobyt we wrześniu), spokojna okolica, do plaży około godziny pieszo, ale kursuje hotelowy bus. Ogólne wrażenie: jest OK :)

Klaudka

• Zalety Pokoje bardzo ładne, dużo miejsca ,zadbane, sprzątaczki codziennie sprzątają . Widoki bardzo ładne.
    • Wady Jedzenie tragiczne ciągle to samo, jak się wchodzi do restauracji i czuję się ten zapach odór, od razu mija ochota na jedzenie, daleko do plaży i marketu, dla młodych osób które lubią się pobawić jest masakra, zero rozrywki. Kontaktu z rezydentką nie było w ogóle, musieliśmy sami się dowiadywać w jakich dniach jest na miejscu. Dopiero 2 dni przed wylotem dowiedzieliśmy sie że są jakieś wycieczki. Animacje które miały być zapewnione to też ich nie było, jedynie to z tych tureckich meczetów było darcie nie do wytrzymania minimum 3 razy w dniu. Hotel położony jest na odludziu , żadnego centrum no po prostu dziura.

Hotel poniżej naszych oczekiwań, może być fajnie dla starszych osób.