Opinie o hotelu Riverside Garden Resort
Cypr / Cypr Północny

Riverside Garden Resort: basen, sport i rekreacja

• Rozległy kompleks wypoczynkowy położony, w malowniczym, egzotycznym ogrodzie.
  • Udogodnienia dla dzieci: zjeżdzalnie, brodzik, plac zabaw.
  • Kameralne położenie hotelu pozwoli na solidny wypoczynek.
  • Oferta polecana zarówno dla osób ceniących wypoczynek, a także dla rodzin z dziećmi.
  • Wylot z Berlina Śniadania
    979 zł 7 dni / os. Sprawdź
  • Wylot z Katowic Śniadania
    999 zł 7 dni / os. Sprawdź

Tyrystka

• Zalety -czystość,zadbane pokoje -pełno zieleni -hotel bardziej przeznaczony dla rodzin z dziećmi bądź osób starszych
    • Wady -jedzenie -położenie hotelu

Hotel ogólnie bardzo ladny, pełno zieleni, kwiatów. Pokoje czyste, zadbane. Jest to hotel przeznaczony bardziej dla rodzin z dziećmi, starszych osób. Położenie hotelu jest bardzo słabe, wszędzie daleko. Na plaże spokojnie 5km. Jedzenie codziennie praktycznie to samo, dla kogoś kto nie ma żadnych wymagań będzie ok, my jednak jedliśmy bez smaku. Wieczorami nic się nie działo, nie było co robić.

Patka

• Zalety Ilość basenów, położenie w pięknie pachnacym ogrodzie, przemila i sympatyczna obsluga, dobry alkohol, czyste i zadbane pokoje oraz otoczenie, bardzo fajny dla rodzin z dziecmi.
    • Wady Jedzenie (nie bylo za bardzo co jesc, mimo duzej ilosci), brak animacji, za dlugie przerwy miedzy posilkami (brak przekasek), daleko do plazy (ale jest bus kursujacy 2 razy dziennie).

Bardzo ładny i czysty hotel, usytuowany w pięknie pachnącym i dużym ogrodzie. Bardzo dużo zwierząt tj. Kotów i psów, ktore sa przyjazne i dodaja urokowi temu miejscu. Daleko do miasta np. Kyrenii ale z głównej drogi jezdza busy wiec nie ma problemu z dojazdem. Poza tym z hotelu o godz. 10:30 czasu lokalnego rowniez jezdzi docelowo bus do tego miasta. Dosc daleko do plazy, wiec lepiej wybrac sie bezlplatym autokarem, ktory jedzie tam okolo 5 min. Dosc spora liczba basenow, w tym ze zjezdzalniami dla dzieci i doroslychjak rowniez specjalne wydzielony basen tylko dla doroslych bez zgielku maluchow. Przemile Panie przy barze oraz bardzo fajna obsluga panow na stolowce. Czysto, schludnie, pokoje sprzatane prawie codzinnie. Goraco polecam.

Sylwia

• Zalety baseny, piękny ogród, pokoje dobrze wyposażone i urządzone - sprzątane codziennie

Być może jest to hotel 4* na standardy tureckie. Na standardy europejskie raczej 3*. Oferta jaką Exim przedstawia jako all inclusive to zdecydowanie all inclusive soft. Obiad jest od 12 do 14, a później do kolacji, która jest o 19:30 nie ma co jeść!!! W tym czasie można kupić w restauracji frytki, nuggetsy itp. Jedzenie strasznie monotonne: ryż i makaron jest zawsze, mały wybór deserów. Bar z drinkami i napojami czynny do 22 i ani minuty dłużej!!! Na lotnisku w Larnace czekała na nas kobieta, chyba Rosjanka. Jej zadaniem było jedynie wskazanie nam numeru autobusu do którego mamy się udać, zostawiła nas i wysiadła. Do hoteli pojechaliśmy sami. Zdziwienie na granicy między Cyprem Południowym, a Północnym - przesiadka do tureckiego autobusu zaraz za granicą, zbieranie dokumentów przez kierowcę, lekki strach czy jeszcze te dokumenty odzyskamy. Nikt nas nie uprzedził, że tak to będzie wyglądało. W życiu byśmy nie pojechali, gdybyśmy wiedzieli, że transfer z lotniska do hotelu i z powrotem to 3 godziny 20 min!!!! Pani rezydent Danuta, która u nas na spotkaniu pojawiła się w towarzystwie jakiegoś Polaka, który chyba był jej adwokatem - porażka!!! Interesowało ją tylko to by sprzedać wycieczki, nie potrafiła odpowiedzieć na podstawowe pytania dotyczące hotelu. W hotelu ogólnie bardzo dużo życzliwych Polaków, dzięki czemu można się wiele dowiedzieć, bo na przedstawicielkę Exima p. Danutę bym nie liczyła. Jeśli chodzi o wifi to też działa tragicznie. Zapłaciliśmy 20euro za dwa urządzenia do pokoju ale ciągle był problem, bardzo słaba jakość. Hotel położony w ogrodzie, w którym mieszka mnóstwo kotów. W okolicy głównej restauracji jest ich najwięcej i tam najbardziej śmierdzi moczem. Plaża maleńka i daleko od hotelu. W ofercie napisano 2km od hotelu, ale chyba w linii prostej :) Na szczęście autobus hotelowy zawozi i przywozi dwa razy dziennie. Na plaży jest bar i restauracja - wszystko płatne we własnym zakresie. Parasole i leżaki darmowe. Przy zejściu na plażę po prawej stronie wysypisko śmieci - śmierdzi niesamowicie. Ogólnie odradzam.

• Zalety Dużo zieleni, codziennie sprzątany, posiłki o czasie, dużo basenów i zajęć.
    • Wady Długi czas czekania na kolację (najszybciej po 6h), położenie dość daleko od plaży, ale baseny i bezpłatny autobus na plażę to rekompensują.

Hotel adekwatny do ceny. Wszystko wymienione w ofercie się zgadza - duży hotel, 4 baseny, dwie restauracje. Bardzo dużo kotów i kilka psów chodzących po obiekcie. Posiłki całkiem smaczne.

Dariusz Grabowski

• Zalety Baseny
    • Wady Pokoje

Pokoje rodzinne wczesna komuna co prawda czysto ale tynk z sufitu leci

Bartosz

• Zalety Bogata infrastruktura basenów,
    • Wady Plaża w zatoce gdzie leżak jest na leżaku aż do linii wody, dziecko nie mialo gdzie zamku z piasku zrobić.

Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie, hotel bardzo rozległy, pokoje po remoncie nie mniej przestronne, sprzątane codziennie. Kuchnia zroznicowana, każdy znajdzie coś dla siebie i z kuchni regionalnej i bardziej europejskiej, ceny w restauracji z karty przystępne (porcja frytek ok 5zl), alkohole regionalne smaczne, lane do kubków - nie robią drinków - dla mnie to żadna niedogodność. Plaża hotelowa po jednej wizycie zniechęciła do kolejnych, leżaki i parasole darmowe bar na plaży już nie. Jedyne uwagi tak naprawdę mam do operatora jakim w moim przypadku był exim - zainteresujcie się swoim rezydentem który po przyjedzie grupy w czwartek ok 14 pojawił się w hotelu w niedzielę! Nie było go nawet na zbiórce przed transferem na lotnisko przez co nie dużo brakło, a autobus odjechałby bez piecu osób. Hotel polecam, planuje nawet wrócić w przyszłym roku bo zostało jeszcze kilka rzeczy do zobaczenia na Cyprze.

Zośka

• Zalety 4 baseny w tym jeden dla dzieci brak animacji co dla mnie jest ogromnym plusem bo zwyczajnie nie lubię jako młoda osoba ogląda takich rzeczy piłkarzyki? chyba tak kort tenisowy bodajże za opłatą czysto < codziennie porządne sprzątanie! i wymiana ręczników!>
    • Wady POLACY i RUSCY WIFI- chociaz mi na androidzie działało xD raz lepiej raz gorzej ale było.

Pobyt trwał 7 dni. Szybkie zakwaterowanie, przylot o 2 w nocy, poczęstunek kawa herbata co kto chcial. Codziennie sprzątane pokoje, jeśli nie miałaś klucza to się do pokoju nie dostaniesz, więc nikt poza obsługą nie mógł tam wejść. 4 baseny w tym jeden dla dzieci, plac zabawa dla dzieci, bardzo dużo miejsca, obsługa bardzo pomocna nigdy nie widziałam aby ktoś był dla kogoś niemiły albo robił jakieś problemy. Oczywiście Polacy muszą być niezadowoleni bo przecież Pani nie zje żurku a Pan nie dostanie makaronu na obiad. ;/ zenua. i standard od 10 juz naręcz piwka bo inaczej się nie da. Bardzo duży wybór na śniadanie < bułki dżemy, jajecznica, zapiekanka szpinakowa, zapiekanka z pomidorami, soki, herbaty, kawy rozne rodzaje, ziemniaki opiekane, owoce, jajka na twardo, ciasto czekoladowe, ciasto karmelowe, mleko platki, chleb roznego rodzaju, duzo warzyw, kiełbaski> Obiad to samo kolacja również < w sensie że duży wybór> w piątki wielka impreza z tańcami nad głownym basenem, oczywscie grill do tego. Bardzo ciepło, ale chyba o to chodzi jak się jedzie na CYPR. BARDZO TANIO - papierosy 12 lirów? kubek 18 lirów? za 3 magnesy dałam 10 lirów - policzcie sobie ile to wychodzi na POLSKIE złotówki, i to prawda do Kyrenii pojedziesz busikiem za 2 euro i za 2 euro wrócisz, o konkretnej porze. Ja z koleżanką jestem zachwycona i wszystkim polecam ten RESORT.

ADAM

• Zalety Fajnie usytuowany. To że składa się z wielu niedużych, oddzielnych budynków daje wrażenie hotelu kameralnego, nie czuć natłoku ludzi jak to ma miejsce w innych hotelach gdzie 250 pokoi jest w jednym wielkim budynku.
    • Wady Sklep przy hotelu przez cały pobyt był zamknięty, By kupić wodę do picia trzeba było chodzić do marketu oddalonego ok. 1 km od hotelu. Jakość internetu słaba pomimo że dodatkowo płatny

To nie wada hotelu ale ludzi. Zajmowanie leżaków na basenach. Ludzie przychodzą rano zajmują po 4 czy 5 leżaków kładąc na nich rączniki i gdzieś idą i całymi godzinami ich nie ma, co daje w efekcie, że większość leżaków na basenie stoi "pusta "

sylwia

• Zalety Czysto, wygodnie.
    • Wady Brak polskich gniazdek trzeba w recepcji kupować ich.

Miejsce urocze. Wszystko na miejscu. Dla tych co chcą odpocząć od zgiełku w ciszy z książką w ręku - cudowne miejsce.

Paweł Wawa

• Zalety Hotel znajduje się wśród zieleni w ogrodzie z pięknymi kwiatami i prezentuje się bardzo ładnie.Duży kompleks budynków z pokojami wyposażonymi w klimatyzację.Pokoje sprzątane codziennie wraz z wymianą ręczników.Obsługa jest miła i pomocna.
    • Wady Na minus zasługuje fakt,że wi-fi darmowe jest tylko przy jednym basenie w restauracji alacart.Żeby mieć Internet w pozostałej części hotelu trzeba zapłacić.Kolejny minus za brak owoców na stołówce.Były tylko 2 rodzaje,arbuz i melon.W dodatku arbuz był jakiś mniej słodki niż ten w sklepach w Polsce.Jeśli ktoś wybiera się z dziećmi to trzeba brać pod uwagę fakt,że hotel nie znajduje się przy plaży.Niby to tylko 2km bo taką odległość podają ale droga wydaje się dłuższa.W upale jaki tam panuje to dosyć uciążliwe.Natomiast dołożą darmowymi biurami z hotelu na plażę.Są tylko 2 więc albo wraca się po 3godz żeby zdążyć na obiad albo zostaje się dłużej i traci lunch.

Piękne miejsce godne polecenia.Rezydenci z exim Tours a właściwie współpracownicy jakiejś innej firmy,którzy się nami zajmowali bardzo sympatyczni i profesjonalni.Plusy i minusy opisałem wyżej więc nie będę się powtarzał.Jakby ktoś się zastanawiał czy są jakieś problemy żeby wjechać na teren Tureckiej Republiki Cypru na dowód osobisty to nie ma żadnego problemu.