Opinie o hotelu Sea Gull Beach Resort

Sea Gull Beach Resort: basen, wakacjepl

• Piękna, piaszczysta plaża bezpośrednio przy hotelu.
  • Park wodny z kilkunastoma zjeżdżalniami oraz wodospadem.
  • Kilka restauracji oraz barów, w tym jeden na wieży ze wspaniałym widokiem na Hurghadę.
  • Z myślą o najmłodszych gościach hotelu: plac zabaw, brodzik, miniklub.

Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety W centrum , dwie plaże bez żadnych odpływów z normalnym wejściem do wody, przemiła obsługa .
    • Wady Jeśli wadą można uznać że hotel ma już swoje lata za sobą to chyba tylko tyle.

Jedzenie jak to w Egipcie , ale zawsze coś można wybrać - głodnym się nie chodziło > wybór duży więc bez problemu kązdy coś znajdzie . Plaze dwie wiec zawsze w tym okresie obojetnie o której godzinie lezaki się znalazły. Bardzo pomocna obsługa na plaży jak i w barach. Pokój sprzatany codziennie niczego w nim nie brakowało. Hotel nie nowy więc nie mam co narzekać na jakieś meble nie takie - są jakie są ważne że czysto. Jak się wybiera hotel w centrum to trzeba sie liczyc ze balkon moze byc blisko drugiego czy z nie takim widokiem ale to coś za cos. Pracuje tam Polka która dzwoni zaraz po przyjezdzie do pokoju i sie pyta czy wszystko jest ok. Podaje nr telefonu że jakby był jakis problem to proszę dzwonić . Pokoje jak komuś nie odpowiadają to wymieniaja bez problemów - akurat ja nie musiałem wymieniać ale wiem ze komuś cos tam nie pasowało i wymieniali . Animatorzy na plazy od rana juz działają siatkowka tance gimnastyka w morzu więc jak ktos chce jest co robić. Najważniejsze to centrum , pogoda, morze , słońce i odpoczynek. Ogólnie byłem tam 3 razy i zapewne nie ostatni raz

waldi
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety posiłki super polacy w domu nie jedza
    • Wady jak na Egipt super

MOZNA MÓWIC O TYM HOTELU WSZYSKO JEST SUPER JEDZENIE CO NIE KTÓRZY W POLSCE NIE JEDLI ,,,,,,,,,,,, JAK POLACY TYLKO UMIĄ NAŻEKAC BYŁEM W TYM HOTELU M 4 RAZY Z 4 OSOBOWĄ RADZINA I ZAWSZE JEST BOSKO

Jadwiga
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety położenie w samym centrum
    • Wady bardzo stary rozpadające się pokoje, które trzeba wymieniać po kilka razy, pomimo dostępnych pokoi obsługa twierdzi, że lepszych brak brodzik dla dzieci nie zawsze był czysty jedzenie monotonne

Hotel jest już bardzo stary, wszystko rozpada się w rękach po 4-krotnych zmianach pokoju dostaliśmy lokum w którym dało się mieszkać, choć brak było zasłony prysznicowej i po każdej kąpieli wszystko pływało suszarka do włosów nie działała a zamek od balkon był popsuty. Nie polecam mieszkania w nazywanej przez pracowników nowej części, gdzie dostaliśmy pierwszy pokój - wszystko pokryte brudem i kurzem, korytarz ciemny, jakby niezamieszkały, miałam wrażenie, że zsyłają tam bardziej nieświadomych klientów. Części główna jest lepsza ale i tak 3 pierwsze pokoje, które nam zaoferowano były nie do przyjęcia ( nie działające zasłony na parterze, toaleta, którą można było przestawiać, zepsute szafki) następnie pokój tak mały, że mieściły się w nim ledwo 2 małe łóżka ( była nas 3 ).

Ewelina
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety kompleks zapewnia wszystko od basenów po dwie plaże, leżaki i bary w zasadzie nie trzeba wychodzić miła obsługa czystość hotelu
    • Wady -widok z pokoju na dach -brak wi fii w lobby (dostępny wyłącznie za opłatą)

Kilka dni temu wróciliśmy z pobytu w sea Gull pobyt oceniamy jako bardzo pozytywny. Oczywiście jest to egipt i z takim nastaieniem należy tam jechać. Nie oczekujmy w Afryce Europy tyczy się to posiłków i standardów pokoi. Hotel naprawdę zapewnia wszystko. Od sklepów na terenie hotelu po bary. Jedzenie jak to egipskie... inne niż nasze ale moim zdnaniem obiekt stara bardzo. Codziennie na kolacje inna kuchnia francuska, niemiecka, włoska itp oczywiście jest smakiem to do siebie podobne ale hotel dwoi sie i troi żeby turystom dogodzić. Jednego dnia było nawet sushi. Do dyspozycji bary z kolorowymmi drinkami, wieczorem zawsze muzyka na żywo i animacje. Obsługa przemiła. Pokoje codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki. W całym hotelu widać, że ważna jest czystość. Jeśli powrót do egiptu to tylko tam. Dobre rady dla turystów wartow wymienic trochę dolaró na Liry Egipskie w autpmacie bo płatność tą walutą najbardziej się opłaca. Ponieważ hotel znajduje się w centrum można udać się do pobliskiego centrum handlowego nazywa się cleopatra bazar (oddalone ok 100 metrów od hotelu po przeciwnej stronie) i tam uwaga nie trzeba się targować na produktach są ceny!!!!

Jacek
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Hotel w centrum blisko lotniska, super uprzejma obsługa, codzienne sprzątanie pokoi, polecam parom z dziećmi. Zjeżdżalnie i super zabawa dla dzieci, mini zoo, animacje super zwlaszcza pokazy z historii Egiptu, kto lubi wieczorem siąść przy drinku napewno coś dla siebie znajdzie, rozlegly hotel z dwoma plażami i z możliwością korzystania obok z drugiego hotelu. Fajny bilard przy barze 3 stoły, sklepy w hotelu, bankomat za ulicą, życie nocne.
    • Wady Od 1 kwietnia brak podgrzewania basenu a woda zimna, problem z pokojami zazwyczaj za pierwszym razem trzeba wymieniać, pokoje w starej części wymagają drobnej kosmetyki zwlaszcza brudne drzwi i wiszące na kablach lampki przy suficie w przedpokoju co rzuca się w oczy, wi fi daleko od hotelu i słabe a w logby płatne 2.5 ? za dobę. Posiłki bardzo skromne jak na 4 gwiazdki, mały wybór owoców, ciasta różnią się tylko kolorami rzadko urozmaicone. Już w kwietniu bardzo dużo ludzi ze wschodu i Afryki a obsługa nie nadąża z wymianą śtuccy i serwetek. Bardzo nie fajnie że w barze przy plarzy wszystkie napoje podają w kolorowych plastik owych kubkach jak do kawy a piwo dobre ale z takiego naczynia nie smakuje nie mówiąc o czymś mocniejszym i bez lodu bo strach że dopanie zemsta faraona.

Pierwszy pokój powalił mnie i żonę na kolana 2 piętro zaraz nad wentylatorami kuchni hałas tak mocny że wydaje się to niemożliwe iż udostępniają pokoje w takich miejscach poza tym zlany jakimś środkiem hemicznym że w nosie aż szczypało po stanowczej decyzji o zmianie pokoju udało nam się z Panią rezydent z ITAKI wywalczyć wymianę po 2 godzinach na walizce w pokoju w szafie został bluza o której zapomniałem niestety przepadła. Polecone wycieczki przez Panią rezydent z ITAKI droższe o połowę od tych które oferuje hotel a takie same warunki i polsko języczny przewodnik ci co wiedzieli pojechali z hotelu a my zaufalismy Pani i pojechaliśmy z hotelu sami za raz drożej. Na koniec okazało się że mamy wylot o 12 godzin wcześniej niż było w ofercie dużo ludzi którzy lecieli z ITAKI zadeklarowało się że złożą o to skargę. Mi wystarczy tyle że więcej z ITAKI nie polecę a byli kiedyś tak świetni chyba 5 wylotów z nimi no ale widocznie było za dobrze. Z tych powodów nie do końca jesteśmy zadowoleni w lipcu lecę z Sun-Fun więc wakacje jeszcze przed nami.

Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Bardzo dobre położenie, w centrum, blisko lotniska.
    • Wady Widok z niektórych obiektów na dachy kuchni, pralni, na niższych piętrach czuć nieprzyjemne zapach, głośno.

Hotel oceniam pozytywnie, standard pokoi uzależniony od budynku w jakim się znajduje, jedne są starsze inne nowsze. My otrzymaliśmy pokój nie ciekawy ma I piętrze, widok tragedia na budowę, całą noc hałas od klimatyzatorów, smród z kuchni, ale na drugi dzień pokój zamieniliśmy bez problemu. Jedzenie w miarę, głodnym się nie chodzi, na powietrzu kuchnie tematyczne. Fajnie, że z hotelu można wyjść do miasta, niedaleko marina. W hotelu głównie Rosjanie. Ogromnym minusem jest pani Rezydent, strasznie nafochowana, nic nie można powiedzieć, zapytać. Przy wyjeździe czekaliśmy na walizkach godzinę na autokar, po telefonie do rezydentki dostaliśmy ochrzan po co dzwonimy i jej głowę zawracamy, że nie jesteśmy sami w Egipcie!?! Nie było jej w drodze do hotelu ani z hotelu, nie było polskiego pracownika hotelu (rzekomo miała pani siedzieć codziennie??). O jakichkolwiek sprawy pytaliśmy Rosjanki pracujące w hotelu, które były bardzo miłe i pomocne, i tu ogromny minus dla Itaki.

Bartek

• Zalety Dobra lokalizacja , czysto pachnąco , obsługa usmiechnięta i pomocna
    • Wady powtazające sie jedzenie bez szału aczkolwiek zjadliwe

Wyjzad w marcu . Moge polecic ten hotel w 100 % . Dobra lolalizacja sporo bankomatow dobrego jedzenia i sklepikow . Hotel bardzo fajny adekwatny do swojej ceny . Z chęcią powtórzył bym wyjazd . Sporo wycieczek z polskim przewodnikiem polecam nurkowanie z butlą cos nie do zapomnienia . Jedyna wada jest monotonne jedzenie na 2 glownych restauracjach . Polecam kuchnie przy plarzy w nowej częsci hotelu .

włodzimierz

• Zalety Brak

Córka jest obecnie w tym "Hotelu" (od 21.03.2019) pojechała z mężem i dzieckiem pierwsze oszustwo to pokój zamiast w hotelu daleko od plaży w domkach,wyposażęnie rozlatujące się brak możliwości dostawki dla dziecka, brak poduszki dla dziecka, ruszający się sedes, tylko jedno łóżko nadające się do użytku w drugim materac pamiętający czasy faraonów, cztery razy zmieniała pokoje teraz ma "znośny" ale także daleko od hotelu i plaży, wycieczka zakupiona przez Biuro podróży ETI stanowczo nie polecam usług tego biura

Dżoana
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Bardzo dbają o roślinność jest dużo możliwości spędzania czasu. Hotel rozłożony w przestrzeni więc każdy znajdzie miejsce dla siebie. Można się bez problemu dogadać. Zawsze coś się dzieje (pozytywnie) jeżeli się szuka ciszy to nie wybierać.
    • Wady Przeważnie trzeba zamieniać pokój bo za pierwszym razem masakra

Ogólnie jestem zadowolona nie szukałam dziury w całym. Obsługa hotelu na poziomie. Bardzo przyjaźnie nastawieni. W sezonie napewno dużo ludzi więc jeżeli ktoś lubi ????. Jedzenie tak jak wszędzie ja komonowałam sobie posiłki codziennie inne a nie ryż makaron i frytki jak co niektórzy na talerzu.... Wycieczki braliśmy od miejscowych bo znają języki bardzo dobrze. Alkohol no wiadomo że nie dorównuje naszemu????Fajna młoda grupa animatorów. Na zewnątrz ulica taksówki sklepy ale ja tak wolałam. Moim zdaniem starają się żeby było pozytywnie.

Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Bardzo dobre położenie i naprawdę przykładająca się do swoich obowiązków obsługa. Podczas dwutygodniowego pobytu (luty-marzec 2019) w drugim tygodniu zaczęto podawać naprawdę dobre lokalne potrawy. Baseny i ogólne wyposażenie hoteli i obiektów położonych na jego terenie pozwalają mile spędzić czas.
    • Wady Brak urozmaicenia posiłków, a szczególnie śniadań, które tak naprawdę ograniczają się do kilku dań, które codziennie serwowane są w tym samym wydaniu. Zamykanie basenów dla dzieci w środku dnia, tj. codziennie od 13 do 15. Całkowicie rozbija to plan dnia, szczególnie w okresie pozasezonowym kiedy dzień jest krótszy. Brak czajników w pokojach.

Ogólne wrażenie to bardzo dobry z minusem. Plaża i baseny na miejscu. Miła i pomocna obsługa. Hotel odświeżony i przytulny.