Opinie o hotelu Sea Gull Beach Resort

Sea Gull Beach Resort: teren hotelu, zjeżdżalnia, wakacjepl,  video

• Piękna, piaszczysta plaża bezpośrednio przy hotelu.
  • Park wodny z kilkunastoma zjeżdżalniami oraz wodospadem.
  • Kilka restauracji oraz barów, w tym jeden na wieży ze wspaniałym widokiem na Hurghadę.
  • Z myślą o najmłodszych gościach hotelu: plac zabaw, brodzik, miniklub.

• Zalety Bardzo miła obsługa, genialne położenie w samym centrum i przy plaży, dobre wyposażenie pokoi, doskonałe SPA i wiele opcji rozrywek.
    • Wady Długie kolejki przy posiłkach, częsty brak naczyń np filiżanek czy miseczek na owoce, słaby dostęp do wifi.

Hotel genialnie położony przy głównej ulicy Hurgady, pełnej sklepów i knajpek a jednocześnie przy plaży. W hotelu dobre centrum nurkowe oraz możliwość wsiadania na łódki bez dojeżdżania do mariny. SPA czyściutkie i z profesjonalną obsługą. Personel hotelu bardzo miły i uczynny. Zawsze dostępne świeże ręczniki, woda w pokoju i leżaki na plaży mimo szczytu sezonu. Jedzenie smaczne i różnorodne. Problem jedynie z kolejkami gości w godzinach szczytowych i brak czystych naczyń w restauracjach oraz barach. Mój pokój był bardzo przestronny, cichy i dobrze wyposażony. Szczerze polecam hotel.

• Zalety Rewelacja

Hotel rewelacyjny. Pięknie położony.Duże przestronne pokoje, codziennie sprzątane.Liczne atrakcje i animacje: Zumba,siatkówka,Aqua aerobic każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępna siłownia dla aktywnych 30 min na dzień za darmo.Piękne 2 plaże:1) zatoka leżaki dostępne ,2) duża plaża leżaki pozajmowane od 7.00 ????????Pogoda wspaniała. Wakacje rewelacyjne??????????????????????

Dominika Gryciuk

• Zalety Prywatna plaża, piękny ogród, piękne widoki, dobre jedzenie, miła obsługa
    • Wady Na plaży dużo osób zaczepia, bo chcą coś sprzedać, brak internetu w pokoju - dostępny tylko w jednej części plaży

Pojechałyśmy do Egiptu z Itaką. Hotel sprawdził się bez zarzutu, piękne baseny i plaże. Jedyny zawód to wycieczki wykupione z Itaki, na których dużo czasu traciło się na miejsca gdzie namawiano do zakupu różnych rzeczy (np. perfum, pamiątek lub zdjęć z wycieczki). Po pewnym czasie było to już męczące.

• Zalety Blisko do basenów i morza. Ładne pokoje. Sprawna obsługa
    • Wady Brak wifi.

Ilość basenów naliczyłem ok,10 z różnymi głębokościami. Trzy plaże ( ok.800 leżaków. Czysta woda , zimne napoje dobre jedzenie,Sprawna klimatyzacja w pokojach .

Sylwia

• Zalety rozległy kompleks, położony bezpośrednio przy plaży, aquapark, wodny plac zabaw dla dzieci, dużo basenów,
    • Wady położony w centrum tuż przy ruchliwej i hałaśliwej drodze co może być problemem gdy ktoś dostanie pokój z widokiem na ulicę (hałas nie pozwala spać), kilometrowe kolejki do napojów na jadalni.

Wakacje w tym hotelu uznaję za udane, hotel jest OK bez luksusów ale adekwatnie do ilości gwiazdek i ceny. Fajny wodny plac zabaw dla dzieci i aquapark, trochę za mało animacji dla najmłodszych.

Natalia

• Zalety Dobre jedzenie, monotonne.
    • Wady Brak wody w pokoju. Jeżeli nie zostawiło się 1 $ to wody nie było w pokoju. W ofercie jest napisane, że Wi Fi jest gratis a co się okazuje. Internet darmowy jest tylko na drugiej plaży przy barze. Jeżeli się o tym nie wie to jest możliwość wykupienia internetu w recepcji albo trzeba iść do sklepu i kupić kartę, żeby mieć chociażby kontakt z rodziną .

Hotel zasługuje na góra a 2 gwiazdki a nie na 4 gwiazdki jak to jest napisane w ofercie. Po pierwsze dostaliśmy pokój dwuosobowy a powinniśmy dostać 3 osobowy. Opis pierwszego pokoju w dniu przylotu do hotelu o godzinie 23:00: dwa łóżka, dwa komplety pościeli, dwa ręczniki, stare meble a za oknem hałas - szum, prawdopodobnie przez chodzące wentylatory albo jakieś urządzenia, nie można było zasnąć. Po drugie widok na śmieci, syf. Po interwencji w recepcji, że nie prawidłowy pokój otrzymaliśmy to panowie w recepcji twierdzili, że nie mają wolnych innych pokoi. Chcieliśmy zamienić pokój , gdyż nie było w nim dostawki dla dziecka i nie podobał nam się standard. Jeden z panów zadzwonił nawet do pani rezydentki, która ze mną rozmawiała i wszystko jej mówię co jest nie tak z pokojem a ona mówi, że jutro państwo dostaniecie inny pokój a na dzisiaj dostaniecie dostawkę. Nie mieliśmy innego wyjścia. Zanim przyprowadzili przystawkę do pokoju to minęło 30 minut jak nie 1 godzina. Jak zobaczyłam tą przystawkę to od razu nie kazałam jej wprowadzać do pokoju, ponieważ sam wygląd mnie przeraził, dostawka gorsza jak szpitalne łóżko i na takim czymś ma spać dziecko. Też tak było, że ludzie dawali kasę panom w recepcji, żeby zamienili na lepszy pokój. Przetrwaliśmy jakoś tę noc ale w ogóle nie można było spać przez agregaty. Na drugi dzień idziemy o godzinie 12.00 do recepcji i od razu dają nam nową kartę do pokoju i mówi jak będzie się podobać pokój to musicie iść po bagaże do pokoju i przenieść do tego nowego. Ten drugi pokój był już zdecydowanie lepszy tylko brak balkonu, natomiast grzyb w łazience. Brak wody w pokoju. Jeżeli nie zostawiło się 1 $ to wody nie było w pokoju. W ofercie jest napisane, że Wi Fi jest gratis a co się okazuje. Internet darmowy jest tylko na drugiej plaży przy barze. Jeżeli się o tym nie wie to jest możliwość wykupienia internetu w recepcji albo trzeba iść do sklepu i kupić kartę, żeby mieć internet i mieć chociażby kontakt z rodziną. Na plaży prehistoryczne za czasów faraona, niektóre leżaki były rozwalone. Rano o godzinie 7:00 trzeba było iść stanąć w kolejkę i iść zająć sobie leżaki bo o godzinie 8:00 to nie było szans na jakieś wolne leżaki. Jedzenie dobre, monotonne ale dużym plusem były codzienne kolacje innej narodowości - było sporo potraw do wyboru, które bardzo smakowały. Obsługa miła, kelnerzy uśmiechnięci.

Dalila

• Zalety Panowie w recepcji I czesc barmanow
    • Wady Czekalismy 30min w kolejce po jeden posilek , ktory okazal się zimny , napoje w plastikowych kubeczkach, animatorzy chyba nie wiedzą na czym ta praca polega . Nikomu nie.polecam tego hotelu po 3 dniach mam ochotę dzwonić prosić żeby wrócić A to dopiero 3 z 14 dni

Nie polecam nikomu tego hotelu zwłaszcza rodzinom z dziecmi....

Elżbietta Plucińska
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Pokoje czyste, wygodne,dobrze wyposażone. Hotel i jego otoczenie zadbane. Bary hotelowe i plażowe sprawne. Obsługa życzliwa.
    • Wady Bardzo dużo gości (właściwie 2 hotele; stary i nowy. Tłok w restauracjach. Pokoje od stron ruchliwej ulicy bardzo głośne w dzień i w nocy. Kiepski dostęp do plaży- dwa wydzielone malutkie kąpieliska, miejsce na plaży trzeba by rezerwować bardzo wcześnie rano.

Hotel robi początkowo b. dobre wrażenie. Otoczenie zadbane, ukwiecone, egzotyczna roślinność. Na tym powinno pozostać, reszta to już Disneyland dla ubogich i bez gustu.Wszystkie monumentalne małpy, ślimaki, prysznice plażowe w kształcie żyraf stają się irytujące. Jedzenie jak w Egipcie, ani lepsze ani gorsze. Zbyt duża liczba gości nie zawsze kulturalnych nie stwarza możliwości wypoczynku. Pokoje od strony ulicy to prawdziwa udręka - hałas dzień i noc, spaliny, na 3 piętrze właściwie nie sposób wyjść na balkon, o przewietrzeniu pokoju lepiej nie myśleć. Dlaczego biuro (Exim Turs) nie uprzedza w ofercie o tych warunkach?! Chętnie dopłaciłabym gdyby dali taką możliwość. Byliśmy po raz 11 w Egipcie ale ten pobyt uważamy za najmniej udany. Stanowczo odradzam taki wyjazd osobom szukającym wypoczynku, spokoju i dobrych warunków do relaksu. Rozczarowanie!

Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety W centrum , dwie plaże bez żadnych odpływów z normalnym wejściem do wody, przemiła obsługa .
    • Wady Jeśli wadą można uznać że hotel ma już swoje lata za sobą to chyba tylko tyle.

Jedzenie jak to w Egipcie , ale zawsze coś można wybrać - głodnym się nie chodziło > wybór duży więc bez problemu kązdy coś znajdzie . Plaze dwie wiec zawsze w tym okresie obojetnie o której godzinie lezaki się znalazły. Bardzo pomocna obsługa na plaży jak i w barach. Pokój sprzatany codziennie niczego w nim nie brakowało. Hotel nie nowy więc nie mam co narzekać na jakieś meble nie takie - są jakie są ważne że czysto. Jak się wybiera hotel w centrum to trzeba sie liczyc ze balkon moze byc blisko drugiego czy z nie takim widokiem ale to coś za cos. Pracuje tam Polka która dzwoni zaraz po przyjezdzie do pokoju i sie pyta czy wszystko jest ok. Podaje nr telefonu że jakby był jakis problem to proszę dzwonić . Pokoje jak komuś nie odpowiadają to wymieniaja bez problemów - akurat ja nie musiałem wymieniać ale wiem ze komuś cos tam nie pasowało i wymieniali . Animatorzy na plazy od rana juz działają siatkowka tance gimnastyka w morzu więc jak ktos chce jest co robić. Najważniejsze to centrum , pogoda, morze , słońce i odpoczynek. Ogólnie byłem tam 3 razy i zapewne nie ostatni raz

waldi
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety posiłki super polacy w domu nie jedza
    • Wady jak na Egipt super

MOZNA MÓWIC O TYM HOTELU WSZYSKO JEST SUPER JEDZENIE CO NIE KTÓRZY W POLSCE NIE JEDLI ,,,,,,,,,,,, JAK POLACY TYLKO UMIĄ NAŻEKAC BYŁEM W TYM HOTELU M 4 RAZY Z 4 OSOBOWĄ RADZINA I ZAWSZE JEST BOSKO