Opinie o hotelu Sea Gull Beach Resort

Sea Gull Beach Resort: teren hotelu, zjeżdżalnia, wakacjepl,  video

• Piękna, piaszczysta plaża bezpośrednio przy hotelu.
  • Park wodny z kilkunastoma zjeżdżalniami oraz wodospadem.
  • Kilka restauracji oraz barów, w tym jeden na wieży ze wspaniałym widokiem na Hurghadę.
  • Z myślą o najmłodszych gościach hotelu: plac zabaw, brodzik, miniklub.

Jola

• Zalety Lokalizacja
    • Wady Pokoje z bardzo kiepskim widokiem. Nadaje się do remontu. Brak dbałości o higiene i czystosc

Hotel nie powala. Lokalizacja super. Baseny bardzo ładne. Bardzo niepodobał mi się notoryczny brak naczyń. Trzeba było czekac w kolejce po szklanke. Obsluga zbierala szklo ze stolikow, płukała szklanki i wycierała. Bez żadnego płynu a o wyparzaniu nie wspominając. Okolica piękna, plaża zadbana.

• Zalety Hotel połozony w samym centrum. Dwie plaże hotelowe, kilka basenów. Bardzo dobre jedzenie i duży wybór.
    • Wady Na początku dostalismy pokój od ulicy ale nastepnego dnia zmieniliśmy na inny.

Szczerze polecam ten hotel. Bylismy 12 dni w terminie 16-27 grudnia 2018. Pogoda rewelacyjna. Hotel super, plaże super.

• Zalety -w centrum -plaża i zawsze wolne leżaki -codziennie sprzątanie plus uzupełnianie wody -wieczorne animacje
    • Wady -brak WiFi - widać że hotel jest bardzo zniszczony -pokoje wymagają remontu -bardzo słabe i monotonne jedzenie -słabe animacje na plaży nad morzem, animatorzy raczej mało widoczni i mało kontaktowi -wycieczki w kółko proponowanie wycieczek i masaży po 20 razy dziennie

Po przyjeździe pomimo włożenia w paszport dostaliśmy pokój w starym Seagull na 3 piętrze z widokiem na inne balkony gdzie nic innego nie było widać a nad nami cały czas chodziły jakieś wentylatory. Jedzenie bardzo monotonne i złe mimo że jestem mało wymagająca. Wieczorne animacje na plus natomiast przez dzień w zasadzie ich brak. Proszę uważać na ręczniki, ponieważ nagminnie ktoś je kradnie a potem karza zapłacić za karty ręcznikowe 18 euro. Leżaki bardzo zniszczone i ciężkie. Ogólnie nie polecam są dużo lepsze hotele

Grzegorz

• Zalety Centrum
    • Wady Do remontu

Hotel OK ale do kilku rzeczy można się doczepić. Pozytywy: hotel w centrum miasta. Leżaki przy basenie cały czas dostępne nie trzeba wykonywać gonitwy i rezerwować miejsc. Sejf w pokoju. Obsługa miła. Wady: Brak darmowego wi-fi, słabe jedzenie jak na Egipt (4 pobyt).

Zbigniew

• Zalety położenie
    • Wady drzwi - głośne domykanie ,kawa cappuccino od tej wycieczki płatna

byłem już drugi raz w tym hotelu , jest trochę gorzej, 90% Rosjanie, kultura gości gorsza

Stanisław

• Zalety Dobre położenie,dużo sklepów,barów i restauracji,bezpiecznie.
    • Wady Hotel przy głównej ulicy jest dość głośno ponieważ kierowcy aut ciągle używają klaksonów trzeba czy nie trzeba.Uszkodzone zamknięcie drzwi balkonu.

Pobyt w hotelu w grudniu wspominam dobrze, gdzie panowała świąteczna atmosfera/choinka,mikołaj,renifery itp./.Posiłki smaczne/tylko śniadania dość monotonne/.Obsługa jako całość wręcz doskonała /szybka.uśmiechnięta i pomocna/Ja mieszkałem w pokoju nr 470 ,gdzie sprzątający dbał o dostateczną ilość wody butelkowanej i ciągle pytał czy wszystko jest ok.Plaża zadbana i czysta z łagodnym zejściem do morza z krystaliczną wodą, bez potrzeby zakładania obuwia ochronnego.Pracownicy pomagali ustawiać leżaki i przykrywać je ręcznikami plażowymi.O bakszysz nachalnie się nie dopraszali/ lecz gdy ktoś dał dolara pięknie dziękowali'.Animacje dla dorosłych i dzieci dobre. Za stosunkowo dobrą cenę warto przyjechać do hotelu SEA GULL BEACH i spędzić trochę niezapomnianych chwil w cieple egipskiego słońca.

• Zalety w centrum, można korzystać z nowego i starego hotelu,ładna duża plaża
    • Wady słabe wifi, i odrobinkę za dużo osób proponujących wycieczki, masaże, itp.;

jestem drugi raz w tym hotelu i widzę zmiany na lepsze. zmiana 3-4 menagerów bardzo poprawiła pobyt w tym hotelu. animacje codziennie i naprawdę jest co oglądać. super zmiana na plus. personel miły i pomocny. hotel w samym centrum więc nie trzeba machać na taxi i targować się za ile zawiezie, wychodzisz z hotelu i voila jestem w centrum i mogę iść gdzie chcę. cafejki bardzo fajne i tanie. kawa przepyszna. Na terenie hotelu 2 baseny i 2 plaże i dużo leżaków. Nawet jeśli wydaje ci się że nie ma miejsca to chłopaki na plaży zawsze coś znajdą bez problemu. SPA razem z siłownią i fryzjerem bardzo dobre tylko potargujcie się trochę. Występy rewelacja : derwisz, ich tańce, taniec brzucha, dziewczyny przepiękne i stroje cudne. można oglądać codziennie. fajne jest to że można korzystać z restauracji czy basenów z drugiego hotelu. sklepiki na terenie hotelu kilkanaście. nawet w samym hotelu jest co robić. polecam. I jeszcze jedno : w środę i w sobotę jest organizowana kolacja na którą trzeba się zapisać i zapłacić jakieś 6-8 $ za osobę ale naprwdę warto. Piękny wystrój i obsługa na wysokim poziomie. jedzenie gustownie i smacznie podane i występ również derwisza i dziewczyn w strojach arabskich i taniec brzucha i wszystko zakończone mini dyskoteką do 22:00. rewelka. polecam. Pokoje czyste, woda butelkowa 2-3 na pokój, łazienka czysta, klima chodzi. Jedzenia do wyboru do koloru. Tylko marudy mogą narzekać i wydziwiać. ja tam piałam z zachwytu że 2 tyg.wykupiłam za 2tys.zł. w listopadzie 2018:o))))). POLECAM TEN HOTEL. ps. dla dzieci wiele dodatków np.trampolina, dmuchańce i zabawa w pianie. Nawet sama miałam ochotę w tę pianę wskoczyć:o)

• Zalety Położenie w centrum miasta , bezpośredni dostęp do morza , bardzo sympatyczna obsługa , podgrzewany w okresie zimowym basen
    • Wady pokoje w części nad kuchnią

Bardzo fajny hotel w centrum Hurghady. Z jednej strony tętniące życiem miasto z drugiej bezpośredni dostęp do morza .Prawie naprzeciwko supermarket z naklejonymi na produktach cenami .Blisko Mariny , meczetu wszystko to można zobaczyć samemu w ramach spaceru .Piękny zadbany, wypielęgnowany teren. Jedzenie bardzo dobre chociaż w innych hotelach był większy wybór.Duża zaletą tego hotelu jest bardzo sympatyczny ,uśmiechnięty personel. Mieliśmy problem z pokojem ,który był olbrzymi ale położony był nad kuchnią gdzie bez przerwy chodzi wentylator. Bez problemu zamieniono nam pokój na inny z dużo ciekawszym widokiem. Wyposażenie lata świetności ma za sobą ale wszystko jest czyściutkie i zadbane. Mam nadzieję ,że jeszcze tu wrócę.

• Zalety Idealne położenie dla tych, którzy chcą być w centrum Hurghady taj jak ja. Miła obsługa. Plaża przy hotelu. Doskonały barber-polecam Polecam również zakup wycieczek w hoteli
    • Wady jedzenie bez smaku, mdłe, średni wybór lejąca się w łazience woda. ogólnie stara część hotelu do remontu,

Na pewno są lepsze hotele, ale jak ktoś nastawia się nie tylko na plaże, ale również na chodzenie po mieście to jeż ok. Znacznie lepsza nowa część hotelu. jak chcemy większy luksus to nie ten hotel. Ale bez przesady , za te pieniądze w tym okresie czasu naprawdę nie jest tam źle.

• Zalety centrum, miła obsługa, brak problemów w załatwieniu czegokolwiek, dużo atrakcji
    • Wady jak ktoś chce się przyczepić to przyczepi się do wszystkiego Jak dla mnie brak!

Byliśmy w tym hotelu 2 tygodnie Rodzina z dziećmi Były to najlepsze wakacje jak dotąd z wyjazdów zagranicznych! Polecam hotel z całego serca. Miła obsługa, jedzenie dobre, atrakcje w postaci różnych basenów, zjeżdżalni dla dzieci i dorosłych, plac zabaw z mini zoo, morze na wyciągnięcie ręki, restauracje alakarte i różnorodne przy plaży, lody w wyznaczonych godzinach, różne alkohole, świetne występy animatorów, dyskoteka, salon gier. Można wykupić wiele cudnych wycieczek i pozwiedzać region, ponurkować itp. Każdy w tym hotelu znajdzie coś dla siebie. Hotel w centrum, blisko stragany i sklepy. Marina. Bardzo możliwe że wrócimy do tego hotelu :)