Opinie o hotelu Slovenska Plaza
Czarnogóra / Riwiera Czarnogórska

Slovenska Plaza: dla dzieci

Anita

• Zalety piękny kompleks wśród zieleni, na terenie znajdują się się sklepy, biura turystyczne oferujące wycieczki dużo taniej jak u rezydenta, lekarz, apteka. Pokoje bardzo przyzwoite, polecam dopłatę do balkonu bo większość pokoi jest bez balkonu ale i tak mało czasu spędza się w pokoju.
    • Wady dla mnie brak

Mój pobyt 6-13.06.2019 r. z TUI. Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Oczywiście to hotel 3,5 gwiazdkowy ale na poziomie i nie dla maruderów, którzy wszędzie znajdą minusy. . Trzeba wiedzieć, że zakwaterowanie jest od godz. 14.00 a wykwaterowanie o 10.00. Ja byłam w hotelu o 10.00. Można zostawić bagaże w przechowalni. Dostaliśmy opaski all inclusive i można było już skorzystać z napojów i posiłku. Jedzenie naprawdę smaczne, można sobie wybrać na każdy posiłek coś dobrego. Napoje podczas posiłków jak w każdym 3 gwiazdkowym hotelu ok. W all dostęp do baru czynnego do 23 gdzie jest kawa, napoje, piwo, wino i alkohol do woli z lodówki. Ciekawostka, że każdy sam robi sobie drinki i trochę trudno zrobić sobie fajnego, kolorowego, babskiego drinka. Natomiast dla tych co lubią posiedzieć przy normalnym piwku, winku i wódeczce z dodatkiem to super rozwiązanie. Procenty serwuje sobie każdy sam. Wieczorem muzyczka do tańca a na ternie inna klimatyczna restauracja gdzie za grosze można posiedzieć i posłuchać muzyki na żywo oczywiście czarnogórskiej!! (piwko od 2 euro) Do Strego Miasta deptakiem warto się wybrać wieczorem Przepięknie!! Wycieczki w biurze na terenie 12 euro - Boka Kotorska od 9.00 do 19.00. Polecam również jezioro szkoderskie ale też warto za 30 euro obiadem i poczęstunkiem na statku. Ostrzegam przed Albanią bo to długa wycieczka i w upale może być bardzo męcząca. Nie byłam bo znam geografię i wiem ile jest km do przejechania 10 godz. autokarze. Obowiązkowo trzeba pojechać na wyspę Św, Mikołaja (HAWAII) ok. 1km od plaży. Z brzegu tego nie widać ale warto nie zjeść obiadu i pobyć tam cały dzień. Piękna woda, plaża kamienista ale widoki klifowe, bajeczne. Jest restauracja w cieniu drzew. Przejazd 3 euro w obie strony można wrócić innym statkiem co godzinę. Czarnogóra klimatyczna , piękna. Góry i morze w jednym. Hotel 3,5 gwiazdkowy wystarczający niewiele różni się od 4 a basen ma chyba nawet ładniejszy. Polecam.

• Zalety - na terenie hotelu jest absolutnie wszystko - świetna lokalizacja - przy plazy, blisko przystanek autobusowy, kilka minut spacerem do starego miasta, bardzo blisko centrum - pokoje czyste, sprzątane codziennie, jest lodówka i klimatyzacja
    • Wady - wyżywienie na HB w cześci 3,5* jest słabe (nie bierzcie tam ALLa). standardem to są 2**, bardzo monotonne, kiepskiej jakości. Jadalnia nie była sprzątana na bieżąco w trakcie sniadania i kolacji, co skutkowało posiłkiem przy stole, który był brudny. Poprawilo się po tym, jak goście hotelowi wypełnili ankietę poziomu zadowolenia klienta. - na basenie bardzo glośno (muzyka)- nie da się odpocząć. lepiej wybrac się na plazę (2 leżaki + parasol - 5EUR/dzień)

Wszystko super, bylismy bardzo zadowoleni poza wyżywieniem w części 3,5*. To nie jest jedzenie godne takiego standardu hotelu. W części 4***** typu resort wyżywnienie O WIELE lepsze, co powodowało duzą przepaść pomiędzy poziomem zadowolenia gości. Ogólnie polecam dla osób, którzy nie lubia spędzac zbyt duzo czasu w hotelu. Cena za pobyt zbyt wysoka ze względu na jakośc wyżywienia.

• Zalety Obsługa całego Hotelu zasługuje zdecydowanie na najlepsze pochwały. Mili, sympatyczni, kompetentni ludzie.
    • Wady Jedzenie zdecydowanie może nie spełniać oczekiwań. Gołym okiem widać, że jedzenie ze śniadania jest wykorzystywane na kolację ;(

Hotel jest pięknie położony, super basen, obsługa bardzo pomocna, mila i kompetentna. Wszystko można kupić w Hotelu, nie trzeba wychodzić na miasto. Piękne wieczory z muzyką na żywo. Animacje dla dzieci, fajnie zorganizowane. Pokoje bardzo ładne, dobrze wyposażone, piękny widok z pokoju.

Marek

• Zalety Duzy hotel
    • Wady Duzo ludzi. Duzy hotel. Wysokie ceny. Platny parking. Przecietnosc wszędzie.

Hotel tuz przy promenadzie. Duzy. Recepcja niekompetentna. Over booking to standrad. Jedzenie srednie. Allinclusive przecietne. Brak wlasnej plazy. Baseny do godz. 19 - slone. Animacje przecietne jak hotel.

Marek

• Zalety Duzy
    • Wady Recepcja niekompetentna. Hotel robi overbooking. Czyli mowia: nie mamy dla Panstwa pokoju - proszę przyjsc jutro.

Slabe jedzenie. Niekompetentna obsluga. Parking platny. Jedzenie srednie. Allinclusive W sklepikach na terenie hotelu oszukują. Ogolna porazka. Szkoda czasu i pieniedzy.

Olga

Miejsce piękne, bardzo zadbane, pogoda extra. Bardzo polecam wyjazd z TUI :)

• Zalety Świetne położenie, blisko nad morze i na Stare Miasto- ogólnie super!! Polecam!
    • Wady Jak dla mnie brak.

Fajne miejsce, mili ludzie może tylko rezydenci Tui niekoniecznie. Dziewczyna udająca optymizm i chłopak mało pomocny- apodyktyczni i mało pomocni.

Grzegorz

• Zalety wielkie staranie obsługi, bardzo dobra i urozmaicona kuchnia
    • Wady przybrałem na wadze 2 kg pomimo aktywności

Chętnie tam wrócę i zachęcam innych do odwiedzin hotelu i samej Budvy, z jej zabytkami i otaczającą ją przyrodą. TAM JEST CUDNIE.

barbara

• Zalety duży kompleks jak ktoś nie che to nie musi opuszczać hotelu teren bardzo duży każdy znajdzie coś dla siebie
    • Wady jak dla mnie nie było

bardzo fajnie spędzony czas , było nas sporo ,bo aż 7 osób ciężko i trudno się nudzić w takim fajnym towarzystwie dodatkowo jeszcze poznałyśmy fajnych kolegów z Poznania i z nim spędzałyśmy miło czas . Co do miejscowości to bardzo urokliwa wszędzie można było dojść spacerkiem po prostu blisko , piękna starówka co prawda tłok jak u nas w Warszawie na marszałkowskiej w godzinach szczytu , ale to widać ,że cieszy się dużym powodzeniem , na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Co do plaży to kamienista trzeba mies buty żeby wejść do wody , ale to chyba nie jest jakiś problem można również na miejscu kupi takie obuwie jest w czym wybierać. A i jeszcze jedna sprawa na basenach jest też słona woda tak jak w morzu. To może być problem głównie dzieci , ale ja nie zauważyłam żeby ktoś z tego robił duży problem. Uważam , że hotel godny polecenia.

• Zalety Piękny ogród i otoczenie hotelu. Blisko plaży i jeszcze fajniejszy basen. Bardzo dobry punkt wypadowy do wszelkich wycieczek i spacerów.
    • Wady Monotonne posiłki. Śniadanie każdego dnia identyczne. Na szczęście obiadokolacje nieco bardziej urozmaicone.

Hotel ogólnie całkiem fajny. Ciekawa zabudowa (oddzielne wille) i ogromny ogród dawały poczucie komfortu i "nieprzeludnienia" mimo tego, że sezon w pełni. Bliskość morza i góry dają dodatkowy efekt "wow". Bardzo fajny słony basen. Każdy znajdzie coś dla siebie :) Obsługa bez zarzutu. Pokoje czyste. Łazienki zadbane. Serwis codziennie na wysokim poziomie. Jedyny mankament to jedzenie.