810 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Plaża Nissi z turkusową wodą i białym piaskiem
Park rzeźb z widokiem na klify i morze
Klasztor w centrum z wyjątkową architekturą
Rejsy do jaskiń morskich i zatok z krystaliczną wodą
Dobry standard hotelu czysto pokoje sprzątane i wymiana codziennie w pokoju woda herbata kawa, czajnik lodówka Jestem zadowolona z pobytu przy opcji HB , dodatkowy koszt to oczywiście napoje Miejsce bardzo dobre na plażowanie i wypoczynek Przy hotelowym basenie nie ma dużo miejsca więc polecam piękne plaże można chodzić brzegiem i zmieniać miejsca odpoczynku Dobra muzyka w lobby i przy barze Nieraz się zdarza że pokoje usytuowane przy kuchni odbierają bardzo duży hałas z samego rana może to być uciążliwe jak ktoś lubi pospać dłużej ;)
Miła spokojna atmosfera hotel bez dzieci pokoje sprzątane codziennie ładny basen nie duży ale miły dla odpoczynku , dobre drinki w barze i super obsługa
Hałas z kuchni w porannych godzinach
Bardzo fajny hotel, plaża na wyciągnięcie ręki. Dobra lokalizacja, pieszo do centrum Ayia Napa mkzna dojść w kilkanaście minut.
Świetnie jedzenie, bardzo miła i urzejma obsługa.
Maly basen, i malo miejsca wokół basenu co wiąże sie z niewystarczającą ilością leżaków i łóżek plażowych, w związku z tym goście wstają bladym świtem i "rezerwują" miejsca. Ja schodząc na śniadanie około 9 podziwiałem puste leżaki zarezerwowane rozłożonym ręcznikiem.
Hotel zlokalizowany w super miejscu, na nogach 10 min do centrum miasta, dookoła dużo restauracji i sklepów. Tuż przy hotelu mała, kameralna plaża z czystą wodą. Hotel czysty, codziennie sprzątany, obsługa na wysokim poziomie, bardzo miła obsługa na recepcji. Wylot z Cypru mieliśmy wieczorem, a wymeldowanie do godziny 12, mimo to, Pani z recepcji zaproponowała pomieszczenie do przechowania bagażu, dała czyste ręczniki i płyny do mycia, żeby skorzystać z ogólnodostępnych pryszniców, więc mogliśmy odświeżyć się przed podróżą. Prysznice też są bardzo czyste. Pokój codziennie starannie sprzątany, wymieniane ręczniki, codziennie butelka wody pitnej, mały barek z herbatą i kawą w pokoju. Sprawna klimatyzacja, sejf i lodówka. W łazience suszarka, płyny do rąk i mycia ciała oraz szampony. Basen przy hotelu czysty, woda Chłodna, ale nie odbiega temperatura od wody w morzu. Leżaki i łóżka bardzo wygodne, utrzymywane w czystości. Przy hotelu jest darmowy parking dla samochodów i innych pojazdów z wypożyczalni, kort tenisowy z możliwością odpłatnego wypożyczenia sprzętu, który przetestowałam i był w naprawdę dobrej kondycji. W mojej opcji zakwaterowania miałam śniadania. Były bardzo dobre, świeże jedzenie, różnorodne, dużo świeżych owoców. Bardzo przyjemny hotel, z pewnością można w nim wypocząć, z dala od rodzin z dziećmi i hałaśliwych imprez. Polecam każdemu kto szuka spokojnego hotelu dla dorosłych, z dobrą obsługą i wysokim standardem czystości.
Czystość, miła obsługa, przywiązywanie dużej wagi do porządku w okolicy basenu i na jadalni, dobra lokalizacja, darmowy parking dla samochodów, bliskość plaży
W niektóre wieczory było słychać głośną muzykę z hotelu sąsiadującego z tym hotelem, myślę że to księstwa umiejscowienia mojego pokoju.
Jestem mega zadowolona. Moi znajomi również. Hotel super, czysto ,obsługa miła. Tuż przy przepięknej plaży , woda przezroczysta. Jedzenie bardzo dobre. Jak ktoś narzeka to grzeszy. Pogoda wspaniała.
Wszystko.😊
Brak
Hotel spełnia wszystkie wymagania. Położenie geograficzne bardzo dobre. Piękne widoczki z balkonu. Super plaże, czyste morze. Dobre jedzenie. Codziennie pojawia się coś nowego. Personel życzliwy i pomocny. W hotelu czysto. Odpoczynek bardzo udany. Polecam serdecznie. Po
Położenie geograficzne hotelu. Życzliwy i pomocny personel. Hotel dla dorosłych.
Nie mam zarzutów.
Hotel nie duży, co nam pasowało. Tylko dla dorosłych. Smaczne śniadania i kolacje. Przemiła obsługa. Plaza przy hotelu ładna ale wiadomo że warto przejść spacerkiem 5 min aby być na zjawiskowej Nissi . Do centrum rozrywkowego trochę dłuższy spacer ale tak naprawdę wszystko w zasięgu spacerku. Serdecznie polecam
Pobyt jak najbardziej na plus. Pokój z wyżywienie bez zarzutu. Obsługa przyjazna i pomocna. Położenie zachwycające.
Położenie
Byłam w tym hotelu we wrześniu. Rzeczywiście piękne otoczenie, hotel czysty, nawet szaleństwa z leżakami przy basenie nie było, ale zaskoczyło nas to, że pomimo wersji oll a inclusive, musieliśmy zapłacić za włączenie lodówki, która oczywiście była pusta. Generalnie tylko Polacy mieli tę opcję. Inni wybierali śniadania i chyba lepiej na tym wychodzili.
Blisko plaży, piękna okolica,
Płatna lodówka, a o tym nie ma mowy w ofercie, butelka wody na powitanie i na tym koniec, posiłki takie sobie, w miarę urazmaicone kolacje. Za śniadanie, bo byliśmy wcześniej trzeba zapłacić. Doba hotelowa jest skrupulatnie przestrzegana. W hotelu czuliśmy się intruzami.
Czas spędzony w hotelu bym wspaniały. Wakacje 10/10 -Mały ładny hotel -Ekstra obsługa -Czysto -Często zmieniane ręczniki w pokoju i sprzątane -Hotel udostępnia ręczniki na plaże dla gości -Piękna okolica -Wszędzie blisko -Jedzenie w bufecie pyszne i różnorodne -Plaża odrazu przy hotelu
Plaża odrazu przy hotelu i jego umiejscowienie przepiękna okolica. Blisko do pięknych miejsc spacerkiem ścieżką przy plaży. Co jest dużą zaletą hotelu jest bez dzieci co daje duży komfort i relaks ciszę i spokój.
Dla mnie brak jestem zachwycony z wakacji i z hotelu z przyjemnością tam wrócę.
Polecam hotel w 100%, przy samej plaży, czysto i przemiła obsługa.
- przy plaży - czysto - obsługa <3
brak
Hotel ok ,poprawny .Na plus dla osób dorosłych bo bez małych dzieci . Z hotelu wyjście wprost na cudowną plażę .
Widok na morze z balkonu plus bliskość do plaży ,miły personel .Pokój sprzątany codziennie. Blisko supermarket.
W pokoju niedziałająca lodówka , zacinające się drzwi balkonowe ,problem z włożeniem karty aby włączył się prąd.
Duży obiekt, kameralny, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży, obiekt bardzo czysty, przyjazny dla gości.
Duży basen, bliskość do plaży, atrakcyjne położenie.
Przyjemny hotel ale wybrałam go bo posiada basen kryty . Okres kwietnia to nie czas pływania w morzu. Basen kryty był tylko BEZ WODY. Komedia a raczej kawał miesiąca.
Czysto,spokojnie i blisko plaży.
Basen kryty BEZ Wody. Proszę nie pisać,że posiada basen kryty bo go praktycznie nie ma. Dla mnie to było ważne kryterium przy wyborze.
Odnośnie tego hotelu dużo by pisać ogólnie jeżeli chodzi o jedzenie bardzo skromne jak na 4 gwiazdki bez owoców morza i podawana ryba Tilapia jak by nie było morskich także nie polecam
Zalet brak
Przedstawiane fotki nie odxwierdxedlaja tego jak wygląda faktycznie
Bardzo dobry hotel. Z idealna lokalizacją. Jest to hotel dla dorosłych. Nie ma biegających pod nogami dzieci. Pokoje nowoczesne. Z widokiem na morze chyba wszystkie. Restauracja duży plus. Jedzenie wyśmienite. Drinki nieoszukane. Z prawdziwego alkoholu a nie mieszanki gazowe. Do plaży rzut beretem. Hotel w zatoce. Można się kąpac w nocy. Dla mnie rewelacja. Obsługa miła, uczynna.
Lokalizacja, wyżywienie.
Brak
Najlepszy hotel 3*, w jakim byliśmy. Zasługuje na więcej gwiazdek! Doskonałe jedzenie, codziennie coś innego, dużo do wyboru, a także lokalne dania, które były pyszne. Plaża jest po prostu idealna, cicha zatoka z pięknym piaskiem i czystą wodą. Poszliśmy zobaczyć pobliskie plaże (w tym przepełnione Nissi i Macronissos) i nadal najbardziej podobała nam się plaża przy hotelu. Jest po prostu idealny do odpoczynku i relaksu. Ręczniki plażowe można otrzymać w recepcji i zmieniać je co 3 dni. Trzeba wstawać wcześnie rano, aby zarezerwować leżak hotelowy przy basenie lub wypożyczyć 2 leżaki i parasol na plaży za 7,5 euro dziennie. W hotelu nie mogą przebywać dzieci. Zdecydowanie polecam pakiet all inclusive, zawiera około 15 koktajli z karty baru, które są pyszne i na najwyższym poziomie! Pokoje są idealnie czyste, codziennie sprzątane i świeże ręczniki. Personel jest przyjazny i naprawdę chętny do pomocy w każdej sprawie. Tylko 1 smutny punkt do dodania - tuż obok Tasia Maris powstaje ogromny hotel na około 1000 osób - wygląda na prawie gotowy do otwarcia. Kiedy otworzą, plaża będzie również przepełniona i nie będzie już tak spokojna i spokojna: (
cisza i spokój pyszne i urozmaicone jedzenie pyszna kawa z ekspresu do sniadania pyszne drinki i koktajle w pakiecie All Inclusiv bezpośredni dostęp do plaży Genialna cicha plaża w zatoczce
prawie sami Rosjanie obok budowa dużego hotelu
Tripadvisor