Opinie o hotelu The Three Corners Happy Life Beach Resort
Egipt / Marsa El Alam

The Three Corners Happy Life Beach Resort: basen

• Atrakcyjna rozrywka: codzienne animacje hotelowe dla dzieci i dorosłych, wieczorne show.
  • Dla dzieci: miniklub (od 2 do 9 lat), brodzik z małą zjeżdżalnią.
  • Atrakcje wodne: 2 baseny (jeden - specjalny do nauki nurkowania, drugi z 3 zjeżdżalniami) oraz leniwa rzeka.
  • Plaża bezpośrednio przy hotelu z dostępem do rafy koralowej (hotel ma prywatny pomost o długości 100 m).

Artur
    Pobyt: Grudzień 2019

• Zalety Blisko lotniska ok. 30 km. Aqua Park Rafa koralowa
    • Wady Widać, że hotel nie jest pierwszej świeżości

Średniej wielkości hotel z Aquaparkiem w sam raz dla rodzin z dziećmi. Hotel zadbany przy rafie i pięknej plaży.

• Zalety Piękna rafa koralowa, świetny nowy statek piracki z wodnymi atrakcjami dla dzieci, szkoda że czynny tylko od 10-12 i 15-17.30. Duża różnorodnosć jedzenia, gazowane napoje w barach nalewane z butelek. Nie odcinali opasek po check-out. Masaże świetne i dla Polaków :) w dobrych cenach. Dobra odległość od lotniska tj. ok 30 minut
    • Wady Niestety pokoje o różnym standardzie, może tylko mi się wydawało że Polacy kwaterowani do tych mniej atrakcyjnych budynków. Animatorzy bardzo aktywni, choć dostrzegalne było większe zainteresowanie animatorów gośćmi z Włoch. Słabe WiFi.

Bardzo udany pierwszy pobyt w Egipcie, choć początkowe upały były trudne do wytrzymania. Na początku zakwaterowano nas w budynku 15 na samych obrzeżach kompleku, gdzie dotarcie do basenów, lobby i jadalni w tropikalnych upałach było sporym wysiłkiem, do tego w jednym z zajmownych pokoi było sporo robaków i much, a w drugim pomieszkiwała jaszczurka i pewnie dlatego nie było w nim robactwa. Po dwóch dniach po dodatkowej dolarowej zachęcie zamieniono nam pokoje na dużo przyjemniejsze i przede wszystkich świetnie zlokalizowane. Obsługa bardzo sprawna, zarówno serwis plażowy, jak i na jadalni widać, że bardzo się starali aby goście byli zadowoleni. Rafa koralowa przecudna, choć dość szybki spadek do głębi, zejście po drabinkach z pomostu. Dla dzieci i osób nie potrafiących pływać piękna laguna, gdzie można było również spotkać ciekawe rybki i płaszczki, ale w związku z kawałkami rafy i kamienisto-piaszczytą plażą buty konieczne. Swietne baseny, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, fajny bar przy samym basenie. Pomimo szczytu sezonu można było znaleźć pojedyncze wolne leżaki. Ogólnie pomimo dużej liczby gości nie czuło się tłumów, bo dośc rozległy teren ośrodka. Kuchnia różnorodna, choć zapewne ze względu na włoskiego kucharza dużo z włoskich smaków. Na śniadanie dobre omlety, podczas obiadu pyszna pizza, a kolacje przy stołach ubranych w obrusy i zapalanych lampkach... pyszna kolacja szczególnie w dniu egipskim a codziennie lubiane szczególnie przez dzieci podpłomyki wypiekane na bieżąco i serwowane na zewnętrznym tarasie przez tradycyjnie ubraną Egipcjankę. Kelnerzy pracowali jak mrówki większość z uśmiechem na twarzy. Sporo sklepików, ceny podobne jak w Porcie Ghalib, ale wyroby papirusowe tańsze w Porcie, choć hotelowy sprzedawca papirusów przemiły. W Porcie Ghalib targować się można, choć niektórzy sprzedawcy potrafili być dość nachalni i trudno było wyjść ze sklepu, a momentami robiło się nieswojo. Wycieczki poza Itaką tańsze, bo większa możliwość targowania się u sprzedawców w holu hotelu.

sabina

• Zalety pyszne jedzonko przepiękna rafa koralowa

Pierwszy pobyt w Marsa Alam i w tym hotelu ale napewno nie ostatni. Pokoje czyste zadbane. Jedzonko pyszne frytki kebaby makarony rybki wołowina dla każdego coś dobrego ... a desery rewelacja ... kucharz pierwsza klasa. Łagodne zejście do morza. Plaża piaszczysto kamienista polecam zabrać buty do wody i sprzęt do snurkowania żeby pooglądać piękne rybki w morzu. Animatorzy bardzo mili i uprzejmi ludzie którzy bardzo dbają o swoich gości, codziennie mini disco dla dzieci ćwiczenia przy basenie i wieczorne pokazy dla dzieci i starszych. Pozdrawiam cały personel a w szczególności animatorów.

Iza

• Zalety Super animatorzy i świetne jedzenie, każdy dzień spędzony tam był niezwykły, nie było chwili na nudę. Super zjeżdżalnie, piękne pokoje, wyśmienita rafa.
    • Wady Nie ma wad

Daria

Cudowne miejsce jak na pierwszy raz w Egipcie jestem zachwycona. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla rodzin z dziecmi baseny ze zjeżdzalnią , kids club. Animation team to świetni ludzie z pasją i zaangażowaniem, poderwą z leżaków niejednego leniucha :) Jedzenie pyszne od owoców i ciast po dania obiadowe i kolacje tematyczne. Pokoje czyste i schludne , sprzątane codziennie. Z pewnością jeśli tylko będzie okazja pojawię się w tym hotelu ponownie :)

Elzbieta
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety piekna rafa koralowa

To był mój pierwszy raz w Egipcie w marcu bardzo zaskoczyła mnie pogoda, codziennie słonecznie i po 25-26 stopni - bajka! Hotel bardzo dobry, czysty, elegancki, dba o gości. Bardzo dobre położenie, wszystkie pokoje z bocznym widokiem na morze. Plaża długa, szeroka z leżakami, parasolami, stolikiem i taką osłonką bambusową coś a'la parawan. Na plaży bar objęty all. . Jak na Egipt to pyszne jedzenie i bardzo duży wybór. Dużo owoców, warzyw, ciast. . Napoje rozlewane z oryginalnych butelek. Pokoje sprzątane codziennie, bardzo dokładnie. Polecam! parom jak i rodzinom z dziećmi (kilka zjeżdżalni, plac zabaw, basen dla dzieci). W hotelu siłownia oraz dyskoteka Animatorzy starali się jak mogli zabawiali wszystkich wyciagali z lezakow do zabawy Okasna :):) super dziewczyna i Shike :):):) super chlopak . Codziennie inne animacje. Pokazy tańca, karaoke, , z wężami, koncert lokalnego zespołu, dancingi - super sprawa! . ŚWIETNY ODPOCZYNEK. Elżbieta.

Elzbieta
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety piękna rafa koralowa

• Zalety łagodne zejście do morza,

Pierwszy tydzień grudnia to odpowiedni termin na wakacje, nie za gorąco i nie zimno, i woda ciepła w morzu do kąpieli. Ogólnie bardzo mi się podobało. Pokoje dobrze i wystarczająco wyposażone, w łazience suszarka, wanna z zasłonką, czysto; i codziennie butelka wody na osobę. Jedzenie bardzo dobre i dużo do wyboru. otoczenie hotelu zadbane i przyjemne dla oka. Obsługa również bardzo dobra. Sympatyczni kelnerzy. Na plaży, bez problemu zawsze było miejsce, i plażowi pomocnicy, zwłaszcza Waheed i Shenoda bardzo pomocni i pogodni. Bary obsługiwali też uśmiechnięci barmani i nie było żadnego problemu z drinkami. Animatorzy starali się jak mogli by zapewnić zabawę i dobrze im to wychodziło, ciekawe wieczorne animacje bardzo nam się podobały; Kokky i Mo bardzo sympatyczni, chętnie rozmawiali bez narzucania niczego, oczywiście "Fakir" i DJ Katastrofa też gwarantowali dobrą zabawę, chętnie korzystaliśmy. Można było odpoczywać nić nie robiąc, lub korzystać z różnych dodatkowych atrakcji - jest w czym wybierać. Jedynym minusem dla mnie było SPA - masaż: 2? kremy do ciała tylko do wyboru, pomieszczenia otwarte, brak intymności i atmosfery np. świeczek, kadzidełek, muzyki.

Lidia

• Zalety Czystość, przestronność, przyjazny personel, smaczne posiłki
    • Wady Ogólny irytujący hałas

Hotel uroczy, ładnie położony, jednopiętrowe budynki, żywopłoty z pięknie pachnącej bazylii. Pokój przestronny, łóżka pojedyncze z dość twardym materacem. Duża łazienka z wanną i zasłonką prysznicową.Czysto. Nasz pokój był na parterze z widokiem na morze i na budowę. Dostawaliśmy codziennie wodę do pokoju- po pół litra na osobę, zwierzaki z ręczników albo dekoracje z kwiatów, bukieciki z bazylii w wazonie.Do pokoju wlatywały ćmy i muchy, słyszeliśmy też komara, ale po włożeniu do gniazdka Rajdu na komary- mieliśmy spokój.Długi pomost ok.200m, przy pomoście przez kilka dni mieszkała murena. Rafa podniszczona, ale płynąc na prawo z kilometr można zobaczyć ładniejszą .Woda ciepła. W ciągu dwóch grudniowych tyg. przez dwa popołudnia i dwa pełne dni była czerwona flaga. Na plaży nigdy nie zabrakło leżaków, za to bardzo irytujących, natrętnych much było sporo.Przydatna byłaby packa na muchy. Na plaży bar oraz restauracja, w której można zjeść lunch w ramach all-obsługa kelnerska , stałe menu: pizza, makarony, burgery, frytki, wino, piwo, i inne napoje. W restauracji głównej różnorodność potraw, bardzo smaczne jedzenie, dobrze doprawione. Gdy się jedno kończyło było szybko uzupełniane. Organizowano dni otwarte kuchni-można było wejść obejrzeć gdzie i jak się gotuje.Bardzo schludnie i czysto. Wifi w lobby i lobby barze dobre, trzeba było za każdym razem logować się. Stół do ping-ponga i do bilarda ogólnie dostępny, nie było kolejek. Personel bardzo życzliwy, sympatyczny. Animatorzy starali się jak mogli, aby ruszyć trochę ludzi z leżaków. Na plaży boisko do siatkówki i buli. Wszystko byłoby świetnie, extra wypoczynek ,niestety popsuły go hałasy z pobliskiego agregatu, gdzieś zza ulicy, buczało głośno,non stop, 24godz/ dobę. W nocy miałam wrażenie,że nadlatuje helikopter, nie mogłam spać, aż sprawiłam sobie stopery do uszu ( apteka, po targach za 5 $). Ogólnie hałas jest również na basenie- huczy hydrofornia ( dwie pompy), oraz z budynku głównego- pewnie klimatyzacja i kuchenne wyciągi. Nie wszystkim urlopowiczom przeszkadzały te hałasy. Widziałam,osoby które leżały tuż obok pomp basenowych i chyba dobrze wypoczywały. Dla innych warto mieć stopery na wszelki wypadek:)

Bożena Leśniak

• Zalety Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Świetne jedzenie miła obsluga ładna rafa czyste pokoje.