Opinie o hotelu Venus Melena

• 10 Możliwości komunikacyjne
    • 10 Odległość od plaży

Iwo
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety lokalizacja,blisko morza ,bardzo dobra komunikacja z pobliskimi miejscowościami
    • Wady brak suszarki do włosów,czajnika w pokojach ,słaby odbiór telewizji (choć to bez znaczenia )

Zaletą hotelu jest jego położenie w samym centrum Hersonissos ,piękny widok z balkonu na pobliskie góry w nocy podświetlone,basen mały ale wystarczający dla gości czysty i zadbany .Odległość od morza ok 150 m 5 min. od hotelu kamieniste miejsca do plażowania ale bez tłoku każdy znajdzie coś dla siebie .Piękna promenada polecam spacer do portu .Wyżywienie HB -Posiłki mało urozmaicone cateringowe ale dla osób mało wymagających wystarczające -nie polecam ALL .Raz w tygodniu wieczorem można było posłuchać muzyki na żywo wykonywane na fortepianie stojącego w lobby muzyka od tradycyjnej greckiej poprzez klasykę znanych utworów .Pokoje czyste zadbane codziennie sprzątane wraz z wymiana ręczników.Nie polecam dla rodzin z dziećmi. Hotel jest prowadzony rodzinnie panuje miła atmosfera .Bardzo dobra komunikacja miejska za 3 EUR/os dojechać można do Heraklion za 1,60 EUR do pięknych piaszczystych plaż w Mali .Polecam szczególnie wycieczkę do Laguny Balos -zjawiskowe miejsce