WORKATION

PRACA I WAKACJE DLA FIRM

 • Popraw zaangażowanie w zespole
 • Zwiększ efektywność pracy
 • Pracuj z dowolnego miejsca w UE

Połącz pracę z urlopem

Workation – co to znaczy?

Workation po polsku to połączenie pracy zdalnej z podróżą. Taka forma wyjazdu to doskonały pomysł na budowanie pozytywnych relacji w zespole. Zmiana otoczenia, czas spędzony poza biurem i relaks po godzinach pracy zwiększają efektywność i kreatywność pracowników. Praca zdalna podczas takiego wyjazdu pozwala na elastyczne zarządzanie czasem i miejscem pracy, co sprzyja lepszemu zrównoważeniu życia zawodowego i prywatnego na co dzień. W pełni dostosowane do codziennych zadań miejsce sprawia, że praca przebiega efektywnie, a po godzinach pracy przychodzi czas na relaks nad basenem lub wspólną integrację. W wolnym czasie zespół poznaje okolicę, próbuje lokalnej kuchni i delektuje się magią miejsca, w którym przebywa.

workation zwiedzanie

Biuro z widokiem na morze lub góry

Gdzie jechać na workation?

Wyjazdy na workation realizujemy na terenie całej Unii Europejskiej – m.in. w Grecji, Hiszpanii, na Cyprze ale również w Szwajcarii i Austrii. Przy wyborze kierunków kierowaliśmy się wieloma czynnikami, takimi jak np. jakość połączenia internetowego w miejscu docelowym, baza obiektów ze szczególnym uwzględnieniem warunków do pracy zdalnej i maksymalnym komfortem pracy, a te stwarza zakwaterowanie w willach, które stanowią znaczną część naszej oferty. Ważnym czynnikiem jest także pogoda, dostęp do morza, bliskość plaży czy widok na góry oraz atrakcyjność samego miejsca co z kolei przekłada się na nieograniczone możliwości eksplorowania okolicy i wyjazdy na wycieczki np. wynajętym samochodem. Wybierz wyjątkowe miejsce do pracy zdalnej i zanurz się w rajskim wypoczynku!

Hiszpania
Grecja
Szwjacaria
Hiszpania
Grecja
Szwjacaria

Poznaj pakiet naszych usług

Oferty workation

Przelot, transfer i parkingi

Dbamy o to, aby dostosować siatkę połączeń lotniczych do potrzeb Klienta, uwzględniając zarówno rozkłady lotów czarterowych, niskobudżetowych (low-cost), jak i regularnych. Po przylocie na miejsce zapewniamy także transfer do miejsca zakwaterowania. Możemy również zarezerwować parking przy lotnisku w Polsce oraz za granicą.

Zakwaterowanie

Dysponujemy bazą hotelową o zróżnicowanym standardzie i komfortowymi willami w pełni dostosowanymi do pracy z niezawodnym Wi-Fi w całym budynku. Nasze wyselekcjonowane wille mają pokoje dwuosobowe lub jednoosobowe, klimatyzację, przestronny salon, wyposażoną kuchnię, łazienki oraz taras słoneczny z basenem i leżakami.

Ubezpieczenie

Wszyscy uczestnicy wyjazdu są ubezpieczeni. Proponujemy jednak wybór rozszerzonego wariantu, zawierającego świadczenia takie jak klauzula alkoholowa, choroby przewlekłe, sporty ekstremalne, rezygnacja z podróży i koszty leczenia do 8 000 000 EUR.

Opieka na miejscu

Podczas wyjazdu na miejscu do dyspozycji grupy jest dedykowany opiekun, który udzieli wszelkich niezbędnych informacji i pomocy, gdy tylko zaistnieje taka potrzeba.

A co po pracy? Dodatkowe usługi

Jesteśmy otwarci na realizację każdego pomysłu. Jeśli marzycie o uwiecznieniu wspólnych chwil, zorganizujemy dla Was profesjonalnego fotografa i kamerzystę, którzy stworzą niezapomniane zdjęcia i pamiątkowy film. Jeśli planujecie wspólną imprezę, wyjście lub po prostu potrzebujecie lokalnego przewodnika, który oprowadzi Was po okolicy i pokaże interesujące miejsca – również tutaj możemy Wam pomóc w organizacji. Możemy także zorganizować wycieczkę fakultatywną lub wynajem samochodu na czas pobytu.

workation na jachcie

Dla kogo jest workation?

Workation dla firm

Workation to oferta wyjazdów grupowych dla firm. Zleć nam organizację wyjazdu, a my kompleksowo zajmiemy się obsługą i przygotujemy oferty skrojonej pod Twoje wymagania. Oferujemy elastyczne warunki umowy, korzystne ceny i sprawdzoną bazę hotelową. Oto kilka przykładowych grup, dla których taka oferta może być szczególnie interesująca:

 • organizacje pracujące zdalnie i w modelu hybrydowym,
 • firmy z branży technologicznej, IT, programistycznej,
 • pracownicy e-commerce, branży mediowej, reklamowej, eventowej, konsultingowej, edukacyjnej,
 • zespoły projektowe (także o zasięgu międzynarodowym), pracujące w rozproszonych strukturach,
 • kadra menedżerska i zarządcza.


Workation to idealne rozwiązaniem dla każdej firmy, niezależnie od branży czy struktury organizacyjnej. Pozwala na harmonijne połączenie pracy zdalnej z wyjątkowym doświadczeniem podróżowania. Taki wyjazd przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i organizacjom, które cenią elastyczność, wysoką motywację i innowacyjne podejście do pracy.

Willa workation

Workation dla firm – co możesz zyskać

Sprawdź, dlaczego warto

Workation – korzyści dla Pracodawcy:

 • innowacyjny benefit pracowniczy,
 • budowanie zaangażowania,
 • zwiększanie efektywności pracy,
 • docenienie pracownika
 • budowanie zaufania między pracownikami oraz do organizacji,
 • skuteczne przeciwdziałanie zjawisku rotacji pracowników,
 • poszerzenie oferty szkoleniowej i systemu premiowego oraz motywacyjnego.


Workation – korzyści dla Pracownika:

 • nowoczesny teambuilding,
 • poprawa samopoczucia i balansu między pracą i życiem prywatnym, 
 • możliwość kreatywnej pracy,
 • doskonała recepta na wypalenie zawodowe,
 • poprawa komunikacji i pracy w zespołach rozproszonych i interdyscyplinarnych.
workation teambiulding

Jak zarezerwować?

Skontaktuj się z nami

Zaplanowanie wyjazdu dla większej grupy na własną rękę to wyzwanie i spore obciążenie. Skorzystaj z naszego wsparcia i w pełni skorzystaj z uroków wyjazdu, nie martwiąc się organizacją. Wypełnij formularz i daj nam znać, czego oczekujesz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby ustalić szczegóły i przedstawić Ci ofertę. Potem pozostanie Ci cieszyć się wyjątkowym wyjazdem!

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Wiemy, jak integrować

Workation z Wakacje.pl

Zobacz film z realizacji wyjazdu workation w Kefalonii. Nasz dział HR przez 7 dni, w ramach integracji działowej, pracował i zwiedzał tę piękną, grecką wyspę

DLACZEGO MY

Zorganizujemy idealne workation dla Twojego zespołu! 

Naszymi partnerami są niemal wszystkie biura podróży w Polsce. To daje nam nieograniczone możliwości dostosowania oferty workation do Twoich wymagań. Jako jedyni na polskim rynku organizujemy takie wyjazdy dla dużych firm. 25-letnie doświadczenie w branży turystycznej pozwala nam tworzyć odpowiednie warunki do wyjazdów grupowych, których celem jest nie tylko wydajna praca, ale też komfortowy wypoczynek. Mamy pewność, że nawet skomplikowany wyjazd przebiegnie sprawnie, a sami uczestnicy będą mogli czerpać z niego jak najwięcej. Chcesz zorganizować workation dla swojego zespołu? Zgłoś się do nas!  

Natalia

Natalia to dziewczyna pełna energii i motywacji do działania. Swoją aktywność i profesjonalizm w tworzeniu wyjazdów grupowych dla firm łączy z niegasnącym uśmiechem i entuzjazmem, który niemal natychmiast udziela się wszystkim wokół. Dzięki temu każdy jej projekt staje się niepowtarzalny. Workation to połączenie efektywności pracy z prawdziwym relaksem i dokładnie taką równowagę zachowują organizowane przez nią wyjazdy. 

Maciek

Maciej to człowiek zaangażowany w swoją pracę i wytrwały w realizacji celów. Jest towarzyski i otwarty na nowe znajomości, co pozwala mu bez problemu odnajdywać się w różnorodnym otoczeniu. To niezawodny specjalista i rzetelny partner biznesowy. Bez trudu stawia czoła wyzwaniom i zawsze chętnie szuka możliwości realizacji nowych inicjatyw w ramach wyjazdów dla firm.  

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź