Rainbow - LATO 2021 Obniżona zaliczka - tylko 20%

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • Obniżoną zaliczkę - tylko 20%
  • Usługę 100% Pewności Najniższej Ceny GRATIS - kupując wycieczkę z oferty
  • Lato 2021 Organizatora w przedsprzedaży masz pewność, że kupujesz ją w najniższej cenie (o dodanie usługi do rezerwacji poproś naszego Konsultanta)Usługa zostanie dodana do rezerwacji tylko na życzenie Klienta złożone najpóźniej w dniu potwierdzenia rezerwacji na rzecz wszystkich uczestników. Nie można dodać usługi do poszczególnych uczestników wskazanych w rezerwacji. Jeśli od momentu zakupu wycieczki do jednego dnia roboczego przed jej rozpoczęciem, cena tej samej wycieczki w ofercie Organizatora będzie niższa - w zakresie wszystkich warunków określonych w umowie zgłoszenia, tj.: terminu i długości trwania i wycieczki, rodzaju wyjazdu; hotelu, typu pokoju i konfiguracji zakwaterowania; miejsca wylotu i przylotu, ilości osób; usług m.in.: dopłaty do wyżywienia, dopłaty do widoku na morze/ogród/basen, Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji, Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, Ubezpieczenia: Wariant Rekomendowany, Wariant Rekomendowany Plus i Najlepszy/Pakiet Sport, Klasy Premium/Biznes, seatingu - miejsca w samolocie oraz innych usług dodatkowych, Organizator zwróci Klientowi różnicę w cenie, po spełnieniu określonych warunków.
  • Usługę Bezpłatna Zmiana Rezerwacji w Wersji Komfort GRATIS - możliwość zmiany terminu, rodzaju imprezy turystycznej, kierunku lub hotelu bez ponoszenia dodatkowych kosztów, nawet w terminie do 30 dni przed wyjazdemZa zmianę rezerwacji Organizator nie pobierze opłat według Ogólnych Warunków Uczestnictwa. Cena nowej imprezy turystycznej zostanie przeliczona zgodnie z rabatem z dnia zakupu pierwotnej imprezy. Jeśli nowo wybrana impreza turystyczna będzie droższa niż pierwotna, Klient zobowiązany jest dopłacić różnicę w cenie. W przypadku wyboru tańszej imprezy turystycznej, aby móc skorzystać z promocji, różnica w cenie nie może wynosić więcej niż 5%. Z usługi można skorzystać tylko raz i tylko w ramach oferty Organizatora Lato 2021. Warunkiem skorzystania z usługi jest równoczesna zmiana dla wszystkich Uczestników zakwaterowanych w jednym (tym samym) pokoju w ramach jednej rezerwacji.
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w promocyjnej cenie 15 zł/os.Ubezpieczenie stanowi doskonałe zabezpieczenie w przypadku, gdy z niektórych przyczyn losowych niezbędna będzie rezygnacja z zakupionej imprezy turystycznej lub jej przerwanie.
Promocja trwa do 16.06.2020r.