Wakacje.plSalony sprzedażyNowy Sączul. Gorzkowska 32, 33-300
Niedziele handlowe 10:00-17:00.

Biuro podróży Nowy Sącz Gorzkowska

Adres
ul. Gorzkowska 32, CH Auchan, 33-300 Nowy Sącz
Godziny otwarcia
Teraz zamknięte
poniedziałek-sobota 09:00 - 21:00
Kontakt
+48 *** *** ***
nowysacz@wakacje.pl
Wyznacz trasę

O salonie

Nasz salon powstał na początku roku 2017 roku, ale z branżą turystyczną jesteśmy związani od 2014 roku. Bardzo łatwo można do nas trafić, zarówno jadąc z centrum miasta, jak i z innych kierunków, gdyż nasze biuro znajduje się przy supermarkecie Auchan, tuż przy Alejach Piłsudskiego, a parking przy centrum handlowym jest na tyle duży, że nigdy nie ma problemów z zaparkowaniem. Salon mieści się obok kantoru, od strony drugiego wejścia (nie głównego).

Naszym celem przewodnim jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego zawsze staramy się jak najlepiej pomóc w wyborze sprawdzonej oferty. Sami staramy się co roku odwiedzać różne miejsca na świecie, zarówno te bliższe, jak i dalsze. Zwiedzamy i sprawdzamy około 100 różnych hoteli każdego roku. Specjalizujemy się przede wszystkim w wyjazdach rodzinnych, ale też mamy świetne oferty dla par czy grup znajomych. Jako właściciele i zarazem rodzice również odbywamy sporo podróży z naszymi pociechami, dzięki czemu znacznie łatwiej nam pomóc i doradzić rodzinom z dziećmi pod względem zarówno praktycznym. Staramy się polecać miejsca, które sami widzieliśmy i wiemy że są wspaniałe na rodzinne wakacje. Jako rodzice widzimy też, jak wiele szczęścia dają wspólne wyjazdy, a także jak pomagają w rozwoju dzieci. Doradcy z naszego salonu również odwiedzają co roku różne miejsca na turystycznej mapie świata, co również ułatwia w dobraniu najciekawszej oferty i najlepszej w stosunku jakości do ceny.

Kierunki, które ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć to m.in. Wietnam, Kambodża, Tajlandia, Malediwy Emiraty Arabskie, Oman. Z chęcią doradzimy przy wyborze tych właśnie dalszych miejsc. Poza tym świetnie znamy też kierunki bardziej popularne turystycznie, takie jak Turcja, Egipt, Grecja. Staramy się odwiedzać je każdego roku, zdarza się, że robimy to nawet kilka razy do roku.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, staramy się poświęcić możliwie jak najwięcej czasu w dobraniu korzystnej oferty. Widzimy, że nasze starania w połączeniu z doświadczeniem sprawiają, że klienci wracają do nas i polecają nasze biuro swoim znajomym, co pokrywa się również z wieloma pozytywnymi opiniami naszym biurze, które można znaleźć w internecie. Satysfakcja z tego powodu mobilizuje nas do ciągłego rozwoju i dalszej pracy. Dlatego staramy się też uczestniczyć w wielu szkoleniach branżowych i wyjazdach służbowych, poznając nowe miejsca i hotele.

Nasz ulubiony cytat to "Podróże to jedyna rzecz, na którą wydajemy pieniądze, a stajemy się bogatsi". Zgadzamy się z tym w pełni, bo bagaż doświadczeń i wspomnień z każdego wyjazdu, sartysfakcja ze spełniania podróżniczych marzeń, to coś, co pozostanie z nami do końca życia.

Nasi pracownicy

Natalia Czurek

Specjalista ds Turystyki

Jan Polak

Specjalista ds. Turystyki

Kamila Ptaszkowska

Specjalista ds. Turystyki

Paweł Ptaszkowski

Właściciel Salonu Sprzedaży Wakacje.pl

Top oferty w tym salonie