58 770 60 52

Szukasz wycieczki? Zadzwoń!

Codziennie 7:30-23:30

Pomoc i kontaktSalony sprzedażyMagazyn Wakacje.pl

Biuro podróży Click&Go

Click&Go logo

Biuro turystyczne z korzeniami w Irlandii, gdzie działa z sukcesami już od 2010 roku. Na rynku polskim oferty Clik&Go są dostępne od 2018 roku. W swojej działalności kierują się zasadą, w myśl której rezerwacja wakacji ma być prosta, szybka i przyjemna.

Click&Go to organizator, który wykorzystuje tzw. dynamiczne pakietowanie. Oznacza to, że wszystkie elementy wycieczki (np. przelot i miejsca w hotelu) rezerwowane są w czasie rzeczywistym. Takie rozwiązanie pozwala na przygotowanie dla klientów szerokiego wyboru kierunków wakacyjnych i tak zwanych city breaks z różnorodnym zakwaterowaniem. Do wyboru są nie tylko apartamenty i luksusowe ośrodki, ale też hotele w bardzo przystępnych cenach. Oferta Click&Go daje wiele możliwości także przy wyborze terminu, miejsca wylotu i czasu pobytu. To najlepsze oferty dla tych, którzy potrzebują wakacji szytych na miarę.

Click&Go w swojej ofercie stawia miejsca, o których nie da się zapomnieć i które są prawdziwym rajem zarówno dla miłośników błogiego lenistwa na plaży, jak i dla wielbicieli turystyki zabytkowej, a także dla tych, którzy kochają szaloną, nocną zabawę!

Sprawdź opinie o Click&Go