Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

WYJAZD NA WCZASY DO ALBANI SAMOCHODEM

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

To, że jezdzą bez świateł, to chyba na plus dla nich? Widać umieją myslec.

http://dadrl.pl - wyłacz światła - włacz myślenie

Komentarz

Bylem w Albanii kilka razy na wakacjach swoim wlasnym samochodem i polecam szczegolnie Albanska Riviere, ktora rozciaga sie miedzy Vlore a Sarande. Osobiscie mam same dobre wspomnienia z kazdego pobytu i choc jest to kraj na pewno jeszcze ubogi i nie zagospodarowany to przynajmniej jeszcze nie do konca zepsuty przez masowy turyzm. Jesli ktos szuka porzadku i latwizny, niech lepiej pojedzie gdzie indziej, a jesli komus marza sie przygody i "odkrycia" mniejsze lub wieksze to jak najbardziej polecam.

Komentarz

myślę, że lepiej z jakimś biurem, które się w tym specjalizuje, np gandalf travel

Komentarz

W czerwcu br.byliśmy z żoną,własnym samochodem,w Czarnogórze.Stamtąd/bazą był Ulcinj/pojechaliśmy
          na 1 dzień do Albanii.Siłą rzeczy więc wrażenia są niepełne.Zwiedziliśmy Tiranę i Durres.Odczucia niemal-
          że skrajne,gdyż z jednej strony brud i bieda jak to w większości krajów muzułmańskich na obrzeżach miast
          i poza nimi,a z drugiej np.bardzo miłe zaskoczenie wyglądem stolicy.Co prawda akurat centrum,czyli plac
          Skanderbega był rozkopany w związku z przebudową,ale cała reszta/dużo chodziliśmy/ to city europejskie.
          Przychylność dla obcokrajowców wprost krępuje.
          Durres natomiast robi przygnębiające wrażenie.Odczucie było takie,że to jakieś getto.Przepraszam
          ewent.albańczyków,którzy zajrzą na to forum ale wrażenie powstaje subiektywnie.
          Reasumując - szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś gorszego niż to to zobaczyliśmy.
          W następnym roku planujemy pojechać dalej /Vlora,Saranda,Butrint/,chociaż nie sięga tam nawigacja.

Komentarz

Jest to bardzo piękny kraj - w jednym miejscu góry,morze.Trochę jeszcze zacofany,ludzie bardzo mili dla obcokrajowców.Byłem z biurem podrózy Oskar we Vlorze.Przeszkadzać mogą wszechobecne śmieci ale można się do tego przyzwyczaić. Kraj na pewno godny uwagi.

Komentarz

Ja też się zgadzam, że Albania jest godna uwagi, bo jest zupełnie inna niż reszta Bałkan - nie tylko pod względem językowym, ale też krajobrazy inne, ludzie troszkę bardziej zakręceni - nie jestem pewna, czy wyjazd z dzieciakami do Albanii to dobry pomysł, ale mnie samej bardzo się tam podobało, bo było jakoś tak... dziko

Komentarz

Polecam małe biuro z Katowic, które specjalizuje się w tych rejonach. Odwiedziłem z nimi Albanię i Czarnogórę z żoną w formacie 7+7. POLECAM

http://www.wyjazdygrupowe.eu/

Komentarz

WYJAZD DO ALBANII SAMOCHODEM, ALE POWRÓT JUŻ BEZ SAMOCHODU )) CIEKAWE JAK WRÓCISZ, POWODZENIA

Komentarz

przejscie graniczne z Czarniogórą

Tirana widok z tarasu obrotowego

Uliczny grajek aż uszy puchły

Plaża i woda taka sobie

nikt nie sprząta , lezaki bezplatne ale strach korzystac bo rozwalają się

bunkry muszą być

typowy widoczek na plaży
                    Wyjazd 2008 Albania

Komentarz

Cieszę się,że temat Albanii wraca.Wybieram się tam 11 września..proszę wrzuć więcej fotek i informacji.Pozdrawiam.

Komentarz

Kilka zdjęć z moich poprzednich wyjazdów (kliknij żeby zobaczyć większe + podpis):

Komentarz

Hej wszystkim
                          W te wakacje, jeszcze nie wiemy dokładnie kiedy, chciałem z rodzinką zawitać do Albanii. Bez żadnego biura podróży - tak całkiem "na żywioł". Oczywiście dojazd samochodem. Chcemy rozbić się na jakimś campingu nad morzem z robić wycieczki w głąb kraju do miejsc wartych zobaczenia.
                          Możecie mi zasugerować jakieś w miarę sprawdzone pola namiotowe? A może jakąś tanią kwaterę/hotelik?
                          Co wg. Was warto zobaczyć.
                          Pozdrawiam

ps. Zdjęcia śliczne

Komentarz

Albania to naprawdę piękny kraj ,coś jakby Zakopane wchodziło do Bałtyku tylko dużo taniej i cieplej .Co do zwiedzania polecam Butrint ,Blue Eye, Ja byłem akurat w Sarandzie ,było super miasteczko cudowne można wodolotem lub statkiem przepłynąć na Korfu jeden minus który mnie zraził to syf na plażach (reklamówki ,butelki i wszystko z czym się przyszło zostawiają na plaży ) Przy głównej plaży na deptaku masa knajpek a wieczorem tętni życie ,w jednej dogadywaliśmy się nawet po polsku .Ceny w porównaniu z naszymi kurortami dużo niższe .Ja byłem z dziećmi i naprawdę byłem zadowolony

Komentarz

Dzięki misiek19694 :-)
                              W 2012 nie wyszło (wyszła za to Anglia i Szkocja :-) ale w tym roku jedziemy na 110%
                              Może podeśle mi ktoś jakieś namiary. Chcemy rozbić się na jakimś campingu nad morzem. Możecie mi zasugerować jakieś w miarę sprawdzone pola namiotowe? A może jakąś tanią kwaterę/hotelik?
                              Jakieś inne miejsca warte zobaczenia????

Komentarz

Czy ktoś był w Albanii w lipcu? Koleżanki planują taki wakacyjny wyjazd, a ja zastanawiam się czy pogoda na zwiedzanie nie będzie zbyt uciążliwa. Boję się, że upał może odebrać mi radość z wyjazdu.
                                Może ktoś był w sierpniu lub pod koniec czerwca?

Komentarz

Trwa
                                X