Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wróciłem z Sarandy z Alabnii.

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• aleksandra6400
    skomentował 's odpowiedzi
    Ja też chciałabym zdjęcia

• kamienno
    replied
    [URL="http://www.wakacje.pl/forum/member/42225-pieknadusza"]pieknadusza którego wyjeżdzacie do Sarandy ? My wyjeżdzamy 5 sierpnia z Bielska (Buksa Travel) . Już drugi raz!!!!!! jak byś chciała jakieś zdjęcia to pisz na maila [/URL]

Zostaw komentarz:

• kamienno
    replied
    Nie bardzo, ja będąć w tamtym roku we wrześniu nigdzie nie spotkałem żadnej wypożyczalni.
    Turystyka a zwłaszcza infrastruktura dopiero się rozwija, nie ma żadnych sportów wodnych, atrakcji wodnych. Jedynie w Ksamil można sobie rowerek wypożyczyć lub załapać się na przejeżdżkę nie wielką motorówką

Zostaw komentarz:

• adrianmadryt
    replied
    mam pytanie czy w sarande sa jakies wyporzyczalnie skuterow rowerow

Zostaw komentarz:

• tatusiek
    replied
    Chętnie odpowiem na temat hoteluMediterrane w Sarandzie.Proszę o kontakt najlepiej na meila.

Zostaw komentarz:

• pieknadusza
    replied
    Witam . Na początku sierpnia wybieram się z rodzinką do Sarandy a dokładnie do Hotelu Mediterrane. Proszę o informację na temat hotelu interesuje mnie stan techniczny , obsługa , wyżywienie , wycieczki fakultatywne ( koszt wycieczek ) , informacja na temat plaży, co warto zobaczyć . Dziękuję za informację i życzę miłego dnia

Zostaw komentarz:

• Martusia29
    replied
    Bylo pieknie... co do lipca to nie moge nic powiedziec, bylam tam na poczatku wrzesnia i tez bylo goraco :-)

Zostaw komentarz:

• Extranjera
    replied
    Mam pytanie o pogodę.
    Szukając informacji o Albanii przeczytałam, że w lipcu może tam być strasznie gorąco.
    Jakie były Twoje wrażenia? Czy pamiętasz jakie były temperatury?

Zostaw komentarz:

• tatusiek
    replied
    Jak w tytule wróciłem z wczasów z Sarandy,hotel Mediteran.Było bardzo fajnie i chętnie odpowiem na pytania.

Zostaw komentarz:

• tatusiek
    rozpoczął wątek Wróciłem z Sarandy z Alabnii.

Wróciłem z Sarandy z Alabnii.

Byłem,widziałem,zobaczyłem i chętnie odpowiem.
Trwa
X