Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Urlop

Przerwany
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Urlop

  Za tydzień wybieram się na urlop do Larnaki. Proszę o informacje na temat tego miejsca, pogody, gdzie można dobrze i tanio zjeść. Któe wycieczki warto zaliczyć. Czy ktoś był na wycieczce w Egipcie? Czy ktos tam wędkował? Jak fajnie spędzić tam urlop?

 • #2
  Byłam w takim rejsie w 1999r, wtedy jeszcze w połączeniu z Izraelem.
  Statek - mv Princessa Marissa, organizacja na 5+.
  Ok. 11.00 wypłynięcie z Limassol, dzień i noc na statku (kolacja), po śniadaniu ok 7.00 zawinięcie do Hajfy, wycieczka do Betlejem i Jerozolimy, powrót późnym popołudniem, wypłynięcie do Port Saidu (kolacja), zawinięcie ok. 6.00 (śniadanie pakietowe w autokarze), po 3,5 godz jeździe wzdłuż Kan Suezkiego: Giza i Kair (piramidy, wytwórnia papirusów i Muzem Egipskie), powrót na kolację na statek, rano śniadanie i powrót na Cypr ok 11-12.00. W Izraelu i Egipcie odiad w postaci lunch pakietów.

  Pzdr
  Belika

  Komentarz


  • #3
   Ja tez sie bardzo dolaczam do powyzszych pytan, wprawdzie jade do Limassol, ale bardzo mi zalezy na wiesci o pogodzie itp.
   pozdrawiam
   maraska

   Komentarz
   Zobacz także

   Przerwany

   Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Cypr, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
   Trwa
   X