Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

jade w maju do Czech!

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• jade w maju do Czech!

Jak w temacie: jadę w maju do Czech i nie wiem jak ceny tam mają się do tego co jest tutaj! Czyli poprostu ile CZK trzeba wziac, na 2-dniowa wycieczke do Czech! Będę bardzo szczęśliwa jesli ktos mi odpisze! Chętnie przyjmę też rózne rady! Z góry dziękuję i pozdrawiam!

try mail: akamila@bg.am.lodz.pl

Komentarz

Ja mieszkam przy granicy z Czechami i ceny sa porownywalne do naszych. Jezeli bedziesz w Praedze jest nieco drozej, ale bez szalenstw. Nie wiem na co chcesz wydac kasiorke, ale powiem Ci jedno, jezeli nie planujesz nic drogiego kupic to te 2.000 KC spoko Ci wystarczy. Wypij za zdrowie Forumowiczow na starowce dobrego Staropramena lub Bazanta. Milego pobytu.

Komentarz

Dziękuję za odpowiedzi! Trochęmnie to dobiło że AŻ 2000 KC ale cóż... takie jest chyba życie :/ tylko jak to moi rodzice zniosą...? jeszcze raz dziękuję!

Komentarz

Cześć.Ceny sa podobne jak u nas,czasem trochę tańsze są pewne produkty: słodycze itp.Jak wybierasz się na weekend majowy-fakt duży tłok w Pradze, ale ceny takie same.Większe zakupy możesz zrobć w Czernym Moście(centrum handlowe-hipermarket podobny jak Geant, Carrefour-tane alkohole- koron piwo.Ja byłem pod koniec marca na weekend i 2000 koron spoko wystarczy.POzdrawiam. A może ty mogłabyś mi coś poradzić w sprawie tanich noclegów we Włoszech(apartamenty, campingi itd.)?

Komentarz

Spedziłem 7 lat w Czechach i nadal tam chętnie wracam.
            Śniadanie kosztuje ok. 100 KĆ, obiad można zjeść za 150 KC (polecam smażony ser z hranolkama - tak się nazywają frytki). Noclegów szukaj raczej tańszych i najlepiej poza Pragą, polecam przewodniki Pascala.

Komentarz

agatha napisał(a):

> Jak w temacie: jadę w maju do Czech i nie wiem jak ceny tam
              > mają się do tego co jest tutaj! Czyli poprostu ile CZK trzeba
              > wziac, na 2-dniowa wycieczke do Czech! Będę bardzo szczęśliwa
              > jesli ktos mi odpisze! Chętnie przyjmę też rózne rady! Z
              > góry dziękuję i pozdrawiam!

2000KC to bedzie wystarczajaca suma i pewnie zostanie Ci w kieszeni troche grosza. To nie jest duzo pieniedzy - podziel przez aktualny kurs. Bylem w Czechach 4 razy i obecnie ceny sa podobne do naszych oprocz piwa i jedzenia w restauracjach, ktore sa jeszcze atrakcyjne. W przeliczeniu to piwo chyba kosztuje 1,50zl a dobry obiad 14zl. Ludzie sa uprzejmi ale nie uzywaj takich slow jak: szukam, pachnie, szczotka itp. Mozna sie bardzo narazic - maja zupelnie inne, niespodziewane znaczenie.

Komentarz

Trwa
              X