Srni

Kod oferty: WAK446667
Last minute
Kod oferty: WAK446667
1/18
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny
pokój

Opis oferty

Region: Czeskie KarkonoszeOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK446667

Region

Srní

Opis

Ubezpieczenie W PODRÓŻY GLOBTROTER – zawarte w cenie tej oferty, to kompleksowa ochrona na wypadek konieczności rezygnacji, która działa także w przypadku zachorowania na COVID-19 lub skierowania ubezpieczonego na obowiązkową kwarantannę.

Ochrona obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka oraz wynikającą z niego konieczność hospitalizacji.

4-gwiazdkowy hotel Hotel Srní leży 150metrów od centrum Srní.

Goście obiektu Hotel Srní mają dyspozycji wyposażone pokoje, w których znajdują się m.in. sejf w pokoju oraz telewizja satelitarna, jak również garaż. Kącik internetowy jest dostępny.

Po całym dniu goście mogą naładować baterie w należącej do Hotel Srní strefie wellness. Znajdą w niej m.in. łaźnia parowa, hammam oraz basen kryty.

Pokój jednoosobowy

1 łazienka, biurko do pracy, część wypoczynkowa, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - standard, łóżko pojedyncze, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 1 osoby, pościel, prysznic, ręczniki, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

Pokój jednoosobowy

1 łazienka, biurko do pracy, część wypoczynkowa, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - standard, łóżko pojedyncze, minibar, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 1 osoby, pościel, powierzchnia 24m², ręczniki, sejf w pokoju, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi

Dwójka ekonomiczny dla 3

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, biurko do pracy, część wypoczynkowa, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - economy, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 2 osób, pościel, ręczniki, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi

Dwójka ekonomiczny dla 3

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, biurko do pracy, część wypoczynkowa, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - economy, minibar, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 2 osób, pościel, powierzchnia 24m², ręczniki, sejf w pokoju, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi

Dwójka dla 3

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, biurko do pracy, część wypoczynkowa, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - standard, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 2 osób, pościel, prysznic, ręczniki, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

Dwójka dla 3

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, biurko do pracy, część wypoczynkowa, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - standard, minibar, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 2 osób, pościel, powierzchnia 24m², ręczniki, sejf w pokoju, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi

Pokój rodzinny dla 4

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, biurko do pracy, część wypoczynkowa, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - standard, minibar, ogrzewanie, papier toaletowy, pościel, powierzchnia 48m², ręczniki, sejf w pokoju, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, typ pokoju - pokój rodzinny, wanna lub prysznic, wifi

W cenie

Kolacja wigilijna - 3 dania

Kolacja noworoczna

Dostęp do internetu

Tenis stołowy

Internet Wi-Fi

Strefa Wi-Fi

Kolacja noworoczna (opcjonalnie)

Wysokie krzesło dla dziecka

Śniadania w formie bufetu

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Wynajem rowerów

Garaż

Masaże

Parking - na zapytanie

Zwierzęta mile widziane

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 177m.

Wyciągi - 21km.

Wyżywienie

W Święta Bożego Narodzenia kolacja wigilijna, w okresie sylwestra kolacja sylwestrowa, śniadania w formie bufetu.

Parking

Garaż, parking niestrzeżony.

Usługi narciarskie i rowerowe

Wynajem nart, schowek na narty i buty, wynajem rowerów, schowek na rowery, schowek na buty.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach, kącik internetowy.

Usługi spa i wellness

Masaż, basen kryty, łaźnia parowa, hammam, sauna fińska, masaże, fitness.

Sport w hotelu

Tenis stołowy, klub fitness, bilard, kręgielnia, ogród, taras.

Rekreacja w miejscowości

Organizacja pieszych wycieczek.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka - na zapytanie, wysokie krzesło dla dziecka, pokój zabaw dla dzieci, plac zabaw dla dzieci.

Informacja dla niepełnosprawnych

Udogodnienia dla niepełnosprawnych.

Usługi hotelowe

Drink bar, restauracja, organizacja wycieczek, recepcja 24-godzinna, kantor, przechowalnia bagaży, sala bankietowa, bankomat, pokoje dla niepalących, palarnia, dostępne pokoje dla niepalących, winda, bar, pokój śniadaniowy, lobby hotelowe.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Informacje o hotelu

Mastercard, visa, zakwaterowanie - od 15.00, wymeldowanie - do 10.00.

Lokalizacja hotelu

Centrum miasta, wysokość (n.p.m.) - 850m, spokojna okolica, blisko lasu.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Wtorek
25.01.2022

Wykwaterowanie

Wtorek
01.02.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

1°C
-6°C
2

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz PLF należy wypełnić przed podróżą zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: tak, PCR na 72h przed wjazdem lub antygenowy na 48h przed wjazdem, dodatkowo należy przedstawić unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim). Z obowiązku testowania zwolnione są osoby zaszczepione dawką przypominającą.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR na 72h przed wjazdem lub antygenowy na 48h przed wjazdem, dodatkowo należy przedstawić unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie, dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci 13-18 lat nie muszą być zaszczepione dawką przypominającą aby być zwolnionym z testu- wystarczy pełne szczepienie. Pozostałe dzieci obowiązują zasady jak osoby dorosłe. Należy posiadać zaświadczenie w języku angielskim.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów. Z zakwaterowania korzystać mogą jedynie ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY i DZIECI (zgodnie z zasadami powyżej).
Test: tak PCR na 72h przed wjazdem lub antygenowy na 48h przed wjazdem. Należy przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim). Dodatkowo drugi test między 5 a 7 dniem pobytu.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Przewodnik

Opis obiektu

Karkonosze od lat są bardzo popularnym i lubianym kierunkiem narciarskim. Wybieramy je nie tylko ze względu na bliskie położenie ale i z uwagi na piękne, skaliste szczyty i urokliwe górskie jeziora. Nie bez znaczenia jest także karkonoska kuchnia, która wśród Polaków ma wielu amatorów.

Tu znajdują się największe ośrodki narciarskie - Szpindlerowy Młyn, Harrachov i Pec pod Śnieżką. Czeka tu na nas także 57 nowoczesnych wyciągów i cudowna panorama Śnieżki, wysokiej na 1600 m. Trasy narciarskie (o zróżnicowanym stopniu trudności) znajdują się na wysokości 650-1312 m.

Najbardziej popularnym centrum sportów zimowych w tym regionie jest Szpindlerowy Młyn. Ten ośrodek szczególnie polecamy narciarzom zaawansowanym ze względu na dużą liczbę czerwonych tras (tam znajdziemy także najbardziej malownicze trasy). Narciarzy biegowych zachwyci natomiast ponad 90 km świetnie przygotowanych tras biegowych.

Równie często wybieranym ośrodkiem jest Harrachov - to główny cel podróży wszystkich fanów skoczni mamuciej i Czartowej Góry. Tu znajduje się także funpurk z superpipe co czyni to miejsce rajem dla wszystkich amatorów freeride'u.

Pec pod Śnieżką to z kolei ulubione miejsce rodzin z dziećmi. Oprócz licznych tras narciarskich, skupionych wokół najwyższej w Czechach góry, znajdziemy tu także piękne, długie trasy do wędrówek po Karkonoszach.

Apres ski

W Karkonoszach - po odpięciu nart - nie będziemy się ani przez chwilę nudzić. Region oferuje wiele różnorodnych form spędzania czasu w ramach apres ski - poza stokiem także będziemy się wyśmienicie bawić. Liczne bary, dyskoteki i kluby już od progu zachęcają turystów do dobrej zabawy. Osoby bardziej aktywne mogą wybrać się na tor saneczkowy lub pojeździć na łyżwach. Znajdziemy tu także fantastyczne restauracje z bardzo lubianą i cenioną przez Polaków kuchnią lokalną.

Snowparki

Czeskie Karkonosze mają do zaoferowania wiele atrakcji - także dla entuzjastów freestyle'u. Funpark Harrachov położony blisko wyciągów narciarskich dostarcza wszystkim amatorom białego szaleństwa dużą porcję rozrywki i dobrej zabawy. Skocznie, poręcze, specjalna rampa w kształcie litery "U" to tylko niektóre z jego licznych atrakcji. Jedną z największych zalet snowparku jest dodatkowe naśnieżanie dzięki któremu sezon trwa tu znacznie dłużej.