Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wakacje z dwulatkiem

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wakacje z dwulatkiem

Nie wiemy gdzie pojechać z dwulatką na wakacje, szukamy pomysłu i tak na prawdę w grę wchodzi cała Europa we wrześniu. Nie lubimy leżeć na plaży, uwielbiamy chodzenie i zwiedzanie. To będzie nasz pierwszy wyjazd z dzieckiem poza Polskę więc nie chcemy nigdzie daleko, ale jeżeli będzie tam ciekawie to kto wie

Problew tym, że dwulatek nie za bardzo nadaje się do chodzenia i zwiedzania. Po pierwsze umęczycie się wy i umęczy się dziecko. Pod drugie 2-letnie dziecko raczej nie będzie się podniecało zabytkami i galeriami sztuki, po trzecie dla takiego dziecka największa frajda to właśnie morze, basen, plaża, babki z piasku itp....

Komentarz

Dziękuję za otworzenie oczu na coś o czym wiedziałam, ale nie chciałam powiedzieć głośno

Komentarz

.... ;-)))) ....

Komentarz

No wiesz, sam/a pisze, że uwielbia zwiedzanie, nie chce leżeć na plaży, więc chyba faktycznie jednak opinii 2latka nie wziął/wzięła pod uwagę

Komentarz

Proponuję Grecję- jedziemy tam juz tzreci raz ale w tym roku po raz pierwszy z 1,5 rocznym dzieckiem. grecja jest cudowna, Grecy bardzo przyjaźni, a i jedzenie europejskie mocno i myslę że dla takiego dziecka nie będzie problemu przynajmniej z jedzeniem. Pogoda pewna...! POLECAM!!!!!!!!

Komentarz

Z jedzeniem to różnie bywa.

Komentarz

Oj, w Grecji to faktycznie! Bardzo różnie!

Komentarz

~Nefretete napisał(a):

> Oj, w Grecji to faktycznie! Bardzo różnie!

Zależy w jakim hotelu- ja do tej pory złego słowa nie mogę powiedzieć

Komentarz

Faktycznie zależy. O ile obiady i kolacje były OK, to ja do sniadań miałam wiele zastrzeżeń. Ile można jeśc chleb tostowy (na zimno!) z konserwą (przez 2 tygodnie taką samą!)

Komentarz

przepraszam ...ale nie uwierzę w ta konserwę..no chyba że byłaś na kempingu...

Komentarz

Nie, w hotelu 3* na Riwierze Olimpijskiej

Komentarz

Trwa
                        X