Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wakacje w Czechach

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wakacje w Czechach

Witam
    Zastanawiam się nad wakacjami w Czechach, tylko nie za bardzo znam południe kraju. Może moglibyście polecić jakieś ciekawe miejsca, zabytki, małe miasteczka z duszą? Za wszystkie informacje będę bardzo wdzięczna
    Pozdrawiam

Piękny to być kraj i aż mnie być żal, że ja tam już z pół wieku nie wędrować, bo jak już być chwila luzu to mnie bardziej do gulaszu z winem u Madziarów ciągnąć niż do knedlików i piwa u rodaków dobrego wojaka Szwejka.
    Ja rozumieć, że Praga odpadać bo chodzić o mniejsza skala, więc hasłowo na początek:
    W samym sercu Czech Kutna Hora czy Litomyśl.
    Na południu Ćesky Krumlow, Telcz.

Komentarz

a ja ci mogę zaproponować bardziej górzyste tereny ze Skalnym Miestem w tle niedaleko miejscowości Teplice nad Metui super tereny na długie spacery piękne formy skalne, do tego jeszcze Safari Zoo w Dvor Kralove świetna zabawa dla dzieciaków i dorosłych...... i w ogóle super!!!!!!!!!!!!!!!!!!na wakacje może troszeczkę za mało ale od czegoś można zacząć

Komentarz

Praga jest wspaniała o każdej porze roku,cudowny Most,którego nie trzeba za bardzo polecać,bo chyba każdy go zna,wokół niego jest sporo krętych uliczek,zakątków,więc na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Komentarz

Zgadzamy się jak najbardziej! Po tym mieście można chodzić godzinami Niesamowite miasto. Wybieracie się tam?

Komentarz

Ja mam właśnie ochotę wybrać się do Czech Niby tak blisko Polskiej granicy, a nigdy nie byłam Muszę zorganizować jakiś wypad

Komentarz

Do Pragi można wybrać się na weekend, chociaż jest to miasto po którym można chodzić bez końca Nie zmienia to jednak faktu, że jest w miarę blisko, więc z takim weekendowym wypadem nie ma problemu.

Komentarz

Polecam wakacje w Czechach w pięknym miejscu, które nazywa się Vodny Mlyn Wesselsky w Odry-Loucky. Jest tam bardzo tanio i zarazem komfortowo. Można zwiedzić młyn, który właściciele odrestaurowali i obejrzeć jak się żyło ponad czterysta lat temu. Miejsce super i wolne od zanieczyszczeń. Mają apartamenty 1, 2, 3 itd, aż do 12 osobowych. Obiekt jest całoroczny. Zresztą można napisać do nich: info@ vodnimlyn.cz

Komentarz

Ja lubię Pragę, choć nie porównuję go do Krakowa, jak się utarło. To dla mnie 2 zupełnie inne miejscowości. Która lepsza? Żadna. Po prostu inne, ale żeby Praga była moim ulubionym miejscem na Ziemi to już nie powiem. Są dużo ciekawsze, ale "blisko granicy" z nami, to miejsce faktycznie warto odwiedzić.

Komentarz

[url]https://www.youtube.com/watch?v=isn6EwonotU[/url] filmik z Mlady Boleslav Polecam

Komentarz

Trwa
                    X