Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

byłam polecam!!!!!!!

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• byłam polecam!!!!!!!

JA BYŁAM W cayo coco i cayo guilermo...są bardzo blisko od siebie 2 małe wysepki oddzielone od większej Cuby groblą. Polecam wsyzsim na romantyczną podróż, świetnie się nadaj hotele sol, melia na np podróże poślubne. Jest cudownie pięknie, gorąco, buszujące kolibry i cudowny szum fal, biały jak mąka piasek i piękne palmy które chronią od słońca. Cudowne miejsce na piękny wypoczynek.

Z jakiego biura i za ile? Możesz napisać?

[%sig%]

Komentarz

tez sie wybieram,

Komentarz

witam serdecznie !! Lece do Cayo coco w czerwcu. niestety bardzo ciezko znalezc jakiekolwiek info o tej miejscowosci. mam kilka pytan jesli pozwolisz.
        Czy byłaś może w Hawanie?? jesli tak to w jaki sposób (zorganizowana wycieczka, czy na własną reke). co warto jeszcze zobaczyć?? jakie wycieczki sa organizowane z hotelu i jaki jest ich koszt.
        z gory dziekuje za wszystkie informacje.
        pozdrwaiam
        Swifts

Komentarz

mam prosbe napisz mi czy sa w poblizu delfiny z ktorymi moge poplywac..dziekuje z gory pozdrawiam

Komentarz

możesz sam się wybrać do Havany np. z Varadero tzw. viasul. przystanek jest na 36 calle w prawo...koszt to 10 peso od osoby w jedna stronę. Autobus jest dla cudzoziemców ..więc o wiele bardziej luksusowy niż dla Kubańczyków. A dużym plusem jest to , że możesz poznać Havanę taką jaką jest w rzeczywistości błądząc do woli po bocznych uliczkach ...czego nie ma na wycieczkach zorganizowanych. Pamiętaj żeby zobaczyc 4 place.

Komentarz

z delfinami pływasz na wycieczce katamaranem na Cayo Blanco...ale tylko 10 min. wycieczka taka sobie jak za takie pieniądze

Komentarz

a tutaj troche obrazkow
                moze pomoga w wyborze
                http://pages.infinit.net/lmcpuryk/index.html
                suerte

Komentarz

czesc
                  planuje wyjazd na cuba 2 tygodnie ,havana-objazd całej wyspy0 z pobytem na cayo coco.mam pytanie , jak z nurkowaniem ? czy jest mozliwość połowu ryb -wypłynieci na caly dzień? i jeszcze jedno ,która wyspa lepsza coco czy guillermo?
                  bardzo prosze o pomoc i rade.Ja tez służe pomocą i rada o wielu krajach na świecie.
                  pozdrawiam wiesiek

Komentarz

Też polecam - coś pięknego! http://www.blog.carlostravel.pl/kuba-cayo-coco-%E2%80%93-niebianskie-wakacje/

Komentarz

pieknie, a mi kuba kojarzyła sie do tej pory tylko z dyktaturą, ubóstwem i cygarami bardzo się myliłam, przepięknie

Komentarz

Też polecam! a do wycieczkowania proponuję przewodnik: http://www.travelco.pl/Kuba_Przewodnik_Lonely_Planet_Cuba_9781741049299-576.html
                        Pozdrawiam

Komentarz

co ty z tym przewodnikiem , masz prowizje od sprzedazy!!!

Komentarz

Trwa
                          X