Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Go tour

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Go tour

Czy był ktoś z biurem Go tour w Libanie?

Janusz zobacz jaki fajny ma wyjazd .

Zobacz fajna trasa jest z Zielonej Gory www.exodus.com.pl ,objazdowka za nie cale 2tys zl Turcja-Liban-Syrja .Super trasa i male pieniadze !!!

Komentarz

Przepraszam zle napisalem"Syrja " powino byc Syria

Komentarz

Ja również wybieram się z tym organizatorem na wyjazd do Libanu. Później objazdówka po Syrii i Jordanii. Jadę trochę w ciemno i jak widać poszukuję info na temat organizatora.

Komentarz

czesc ,widze ze brak jakichkolwie informacji o tym wyjezdzie, mam nadzieje ze choc ty po powrocie napiszesz, bo mamy z meżem ochotę na te imprezę choc nie jest przeciez tania.J ednak dobrze byłoby czegoś dowiedziec sie od kogoś .kto to zaliczył.Mamy plan jechac na początku wrzesnia,bo ten termin zaczyna się od objazdu, jesli to będzie możliwe odezwij sie po powrocie. Narazie życze mnóstwo wrazeń i udanego wyjazdu. Pozdrawiam

Komentarz

Wracam 18 sierpnia, więc jak już się zaklimatyzuję, to podrzucę opis moich wrażeń.

Komentarz

No i juz wóciłam. Wyjazd był genialny. Biuro jest ok, dobrze wszystko zorganizowane, program dopracowany, wszyscy o nas dbali i można było naprawdę dużo zobaczyć i przeżyć.

Komu polecam, a komu odradzam. Polecam wyjazd osobom ciekawym świata i ludzi, dosyc wytrwałym i od****ym na niedogodności innego świata, oraz osobom nie marudzącym. Ale spoko. Był z nami 10-latek i też przeżył Ekipa, z którą przemierzałam Bliski Wschód była genialna, bardzo pozytywnie nastawiona i zabawna. Dogadaliśmy się w kilka minut.

Komu odradzam? Osobom przykładającym wagę do wygód. Dwie noce w autousie, słaba baza hotelowa, ciągłe arabskie jedzenie mogą być dla niektórych osób niedogodnościami. Odradzam też osobom, które liczą się z każdym grosikiem. Pomimo, że kraje są tanie, objazdówka przemierza miejsca turystyczne - czyli koszmarnie drogie. Drogie są wstępy, napiwki, restauracje, taksówki, kluby nocne [piwo w klubie bejruckim kosztowało 10$!!!] - choć wszystko zależy tylko od tego co się chce zobaczyć, zjeść czy przeżyć.

Generalnie podsumowując - jestem zachwycona i polecam jak najbardziej. Ale nie w sierpniu!!!

Więcej info mogę podać na priva. Pozdrówka.

Komentarz

Hej mam prosbe wybieram sie na wycieczke z tym biurem we wrzesniu takze do libanu,syrii i jordanii i prosiłabym Cie o podanie wiecej informacji odnosnie objazdówki i hotelu Dallas

Komentarz

Nie wiem, czy już nie wyjechałaś, więc ciężko mi cokolwiek napisać. Nie wiem też jakich informacji potrzebujesz, więc może jakieś pytanie? Na temat hotelu Dallas niestety nie mogę nic powiedzieć, bo go na oczy nie widziałam. Ale jeśli ja byłam w tym niby lepszym, hm hm, to ..... No kurorcik to to nie jest Ale po kurorcik to do Turcji a nie Libanu. Tam w hotelu i tak spędzałam po kilka godzin dziennie.

Zyczę miłego wyjazdu i napisz wrażenia po powrocie.

Pozdrawiam.

Komentarz

Trwa
                  X