Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wolin-miasto Wikingów

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wolin-miasto Wikingów

Interesuje mnie wszystko na temat Wolina. Czy można być zadowolony odpoczywając w tym mieście ? Czy dużo turystów tam przybywa ?

male miasteczko, wlasciwie miescina turystow bardzo malo, no pomijajac Festiwal Wikingow odbywajacy sie w sierpniu. A tak na co dzien...to nawet nie ma co robic zero jakichkolwiek klubow. Jedyne co do zwiedzania tak na pol godzinki to muzeum oraz kosciol tudziez katedra no i "Wzgorze Wisielcow" czyli takie wypukle pagorki za miasteczkiem tj miescina

Komentarz

Jest w pobliżu Świnoujście. A tam jest co robić przez cały rok. [%sig%]

Komentarz

I to jest prawda. W samym Wolinie nie ma zbyt dużo do zwiedzania i rzeczywiście nie ma gdzie pójść wieczorem, ale Świnoujście żyje cały rok.

Komentarz

Mieszkałem tam więc wiem co piszę ;-) [%sig%]

Komentarz

No i miedzyzdroje sa niedaleko, tez jest co robic

Komentarz

Moim zdaniem Międzyzdroje w porównaniu ze Świnoujściem wypadają Baaaaaaaardzo blado!!! [%sig%]

Komentarz

Baaaaaaaaaaaaardzo, baaaaaaaaaardzo! Tam nie ma co robić poza sezonem. OK można chodzić nad morzem i ... koniec!

Komentarz

Bylam w lipcu w międzyzdrojach,a właściwie jeszcze powinnam tam być... Apartamenty wolin-travel.com typ c4 z widokiem na morze kompletne oszustwo. Nie były remontowane od lat a po ostatnim remoncie leżą jeszcze kafelki w łazienkowe szafce w kabinie natryskowej grzyb naokoło miski, lazienka,która wychodzi bezpośrednio na.kuchenkę jest bez wentylacji. Brudno i brak kompletnego wyposażenia apartament na.cztery osoby z sypialnych łóżkiem 140cm! W pokoju-kuchni kanapa, a więc śpi się praktycznie w kuchni...jeśli ktoś ma w nocy pragnienie to budzi śpiącego osoby. Na balkonie też grzyb, dywan balkonowy nie przymocowany i ściąga się wraz z przesunięciem krzesła. Na balkonowym suficie wielki sopel wapniowy,z którego kapie woda...chyba słona
                  Na nasze skargi usłyszeliśmy że na.nasze miejsce jest następnych dwóch chętnych i jeśli nam się nie podoba.to możemy odebrać pieniądze i wracać spowrotem. Nie uwazam że mam duże wymagania,ale jeśli kusi się gości pięknymi zdjęciami i obietnica komfortowych apartamentów, za 9 dni 2880 zł, to trzeba.chyba dotrzymać słowa.Myślę że Polska turystyka jest już na tyle rozwinięta, że nie trzeba spać na kupię jak przed 20 laty!...ostrzegam, nie jedzcie tam a jeżeli już to tylko we dwie osoby, gdyż już w trójkę jest za.ciasno!!!(td)

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                  Trwa
                  X