Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

poszukuje piosenek z hotelu Samara

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• poszukuje piosenek z hotelu Samara

Czesc wszystkim!Napisałam tutaj ponieważ poszukuje piosenek z hotelu Samara!!!Byłam tam od 6-19 października.Nie chodzi mi o piosenki z animacji tylko o te które były puszczane wieczorami między animacjami!!!Kojarzy ktoś te pisenki albo wyknowców?Jeżeli tak to prosze dajcie mi znać!!!!Pozdrawiam

Teraz wysyłam Ci coś z innej beczki. Niestety nie byłem w tym hotelu i nie wiem co tam puszczali. Mogę Ci tylko wysyłać to co sam słyszałem

[%sig%]

Komentarz

Hej...bylam animatorka w Tunezji przez 3 miesiace...mam pytanie...czy moglbys mi przeslac rowniez te piosenki??? bylabym bardzo....ale to bardzo wdzieczna!!!
      Bardzo dobrze sie bawilam w Tunezji!!!Moj adres to seherezade@o2.pl

Komentarz

Ja moge przeslac plyte z utworami z animacji...niektore sa fajne...jest kilka arabskich i "mini disco"...ale bede naprawde wdzieczna za te piosenki "klubowe"...;-)))
        A poza tym to do jakich klubow chodzilisciE???Ja najbadziej lubialam "Bonaparte"..(Sousse)

Komentarz

moglibyscie mi przesłac te piosenki wszystkie najbardziej interesuja mnie te klubowe, byla taka jedna co puszczali ja zawsze pomiedzy animacjami takie electro house moze ktos ma z gory dziekuje

Komentarz

czesc poszukuje piosenek z tunezji z hotelu samara sousse prosze jak ktos zna jakąs piosenke to posłac mi na emaila a zalezy mi na piosence co leciała na animacjach takie techno super

Komentarz

Witajcie,
              Ja poszukuje smutnej spokojnej piosenki ktora na poczatku zaczyna sie trzalem z broni i ma sale w tekscie
              Bede wdzieczny za pomoc

Komentarz

wiesz ile jest smutnych piosenek ?

Komentarz

Cześć po powrocie z Tunezji tak ukrywałam dinary przed obsluga sprzatająca że w końcu przywiozłam je w walizce- odsprzedam po atrakcyjnej cenie 100 dinarów gg. 8428123

Komentarz

~juela Napisał(a):
                    -------------------------------------------------------
                    > Czesc wszystkim!Napisałam tutaj ponieważ
                    > poszukuje piosenek z hotelu Samara!!!Byłam tam od
                    > 6-19 października.Nie chodzi mi o piosenki z
                    > animacji tylko o te które były puszczane
                    > wieczorami między animacjami!!!Kojarzy ktoś te
                    > pisenki albo wyknowców?Jeżeli tak to prosze
                    > dajcie mi znać!!!!Pozdrawiam

@Juela - spróbuj zapytać u Nas - http://www.facebook.com/ZapraszamyDoTunezji - sporo osób u Nas było w Tunezji więc może ktoś próbował znaleźć te utwory tak samo jak TY .

Pozdrawiamy

Komentarz

Trwa
                    X