Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Riadh palms

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Riadh palms

Mam pytanie odnosnie stroju w jakim nalezy przychodzic na posilki, jasne jest to, ze nie prosto z plazy , ale czy musi to byc powiedzmy " galowy stroj"? Dla panow rozumiem dlugie spodnie, ale panie w sukienkach, spodniczkach to chyba moga swobodnie sie wybrac? Czy one takze musza zaslaniac nogi? Moj maz twierdzi, ze tak, choc mi sie wydaje to przesadzone Prosze o odpowiedz tych, ktorzy powrocili. Rozwiejecie moje watpliwosci i pomozecie rozwiazac malzenski spor

Żadnych galowych strojów,panowie nie noszą długich spodni,a panie nie zakrywają nóg-totalny luz.Wiadomo nie wolno tylko w strojach kąpielowych,w tym ubraniu to tylko w barze przy basenie,gdzie można zjeść dania kuchni włoskiej(od 12-15)-polecam.Jak masz jakieś pytania,to pytaj-byłam w tym hotelu na początku lipca.Udanych wakacji!!!!

Komentarz

Bardzo dziekuje za odpowiedz A jak jest ze stolikami, znalazlam tu na forum juz rozne wersje, dlatego pytam Czy przez caly pobyt jest sie przydzielonym do konkretnego stolika?? Czy lezaki na plazy sa bardziej dostepne niz te przy basenie, czy je rowniez trzeba wczesnie zajmowac? Oreintujesz sie moze jeszcze jak jest z tymi widokami na morze, my co prawda wykupujac juz wycieczke dopalcilismy za taki pokoj, wiec napewno taki dostaniemy, ale jest sens wkladania jeszcze $ w paszport, aby ten pokoj powiedzmy to byl ladniejszy, nowszy itp...???

Komentarz

Stoliki przydzielone tylko do kolacji,podczas meldunku dostaniesz kartkę,którą dajesz kelnerowi podczas pierwszej kolacji.Z tyłu na kartce są godz.posiłków,zwróć uwagę o której masz kolację,ponieważ są dwie tury(od 18,45-20 i od 20,15-21,30).Obsługuje Cię przez cały czas ten sam kelner,gdy przychodziliśmy na kolację winko nalane w kieliszkach już czekało na nas,pełna kultura.Przy śniadaniu i obiedzie siadasz gdzie chcesz.Z leżakami jest gorzej,trzeba rano rezerwować,dobre miejsca już o godz.6.Na plaży tak samo jak przy basenie.Ja przy meldunku poprosiłam o pokój w nowej części,z widokiem na morze-dałam w paszport 20$.Niestety dostałam w starej części na 8 piętrze,z widokiem częściowo na plażę,częściowo na miasto.Tłumaczył się brakiem miejsc,ale widok z balkonu bardzo mi się podobał,miasto nocą wygląda pięknie.Ogólnie pobyt zaliczam do udanych,Tunezja piękna.Pozdrowienka !!!!

Komentarz

Był ktoś ostatnio w tym hotelu? Jakie opinie? Warto go wybrać?

Komentarz

Jeden z lepszych w okolicy hoteli (nie licząc Tej Marhaba czy nowego Movenpick), ale na luksus nie licz.

Komentarz

Był ktoś w kwietniu lub maju w tym hotelu? Na jakie wycieczki warto się wybrać?

Komentarz

Na jednym z portali znalazłem tragiczne opinie o tym hotelu, czy może ktoś to potwierdzić? Za kilka tygodni wyjeżdżam! Bardzo proszę o Wasze opinie.
                Kiepskie jedzenie tylko surówki i codziennie na każdy posiłek to samo, mięsa jak na lekarstwo, starali się wszystkich zapchać spagetti, naleśnikami oraz kiepską pizzą. Herbata dostępna tylko przy jednym posiłku na śniadaniu, której i tak nie dało się pić, bo odór chloru z wody powodował obrzydzenie, nie do wypicia. W innym barze (inna część hotelu) herbata dostępna cały czas z tym samym odorem chloru.
                Często nieprzegotowana woda na herbatę, smak odoru chloru zabijała tylko kawa.

Komentarz

bylam w tamtym roku latem hotel ok dobra lokalizacja smaczne jedzenie
                  fajne animacje w dzien i w nocy ja bylam zadowolona

Komentarz

masz rację herbata odpada,ale była rozpuszczalna kawa i podczas śniadania kakao.

Komentarz

Trwa
                    X