Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Riadh Palms Sousse

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Riadh Palms Sousse

Witam , wybieramy się ze znajomymi 21 sierpnia do tego Hotelu . Leci moze ktoś w podobnym terminie a moze ktoś mógłby coś powiedziec o tym hotelu ? W sumie po Grecji i Egipcie przyszła pora na Tunezje , jest to nasz pierwszy wujazd do tego kraju więc jakies małe rady by się przydały Pozdrawiam

Fajny duży hotel, kolacje w 2 turach, na początku dostaje się stały stolik na cały pobyt. W 2011 roku, jedzenie niezłe trunki były średniej jakości, przy barze basenowym zazwyczaj kolejka, sam basem mocno oblężony, w czerwcu miejsca można było rezerwować tylko bladym świtem, nam się nie chciało i nie udało fajne animacje. Bardzo ładna plaża, delikatne problemy z łóżkami, ale za mały napiwek zawsze coś się znajdzie Jako ciekawostkę można potraktować fakt że jesienią ubiegłego roku na plaży właśnie tego hotelu rozerwał się zamachowiec samobójca.
    Niektóre polskie biura lubią kwaterować w Riad Club jeśli się nic nie zmieniło warto załatwić sobie pokój w nowej części hotelu, te w starej wyglądają jak pokoje z hoteli Orbisu z początku lat 90 tych co jednak nie wpływa na czystość itd. Upierdliwa jest mała ilość wind... Dla hobbystów używek przed hotelem stał diler i konspiracyjnie oferował specyfiki do palenia i nie tylko
    Generalnie polecamy

BiT

Komentarz

Wielkie dzieki A powiedz mi lepiej sobie w kraju kupić dolary czy tam Euro żeby u nich wymienic na ta "tanzańskie" dinary ?

Komentarz

W mojej opinii najrozsądniej brać dolary lub euro w gotówce Wymiana bezproblemowa w recepcji, w 2011 roku po kursie państwowym. Jak jest teraz nie wiem
        [url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=NBzUl15ZNE4[/url]
        [url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=B-n_pUI7ElY[/url]

miłego odpoczynku,
        BiT

Komentarz

My tez wybieramy się 21 do riadh palms lecimy z katowic para 26-29 a wy?? hotel niby niezły opinia znajomej która była tam rok temu a lata co roku do Tunezji wiec ma jakieś porównanie

Komentarz

a jedzie ktoś z Katowic ??

Komentarz

my się wybieramy 3-go lipca

Komentarz

"My tez wybieramy się 21 do riadh palms lecimy z katowic para 26-29 a wy?? hotel niby niezły opinia znajomej która była tam rok temu a lata co roku do Tunezji wiec ma jakieś porównanie"

My też lecimy z katowic ale 24 xD więc może się tak spotkamy xD

Komentarz

Spotkamy się na pewno i napijemy:P a w jakim wieku jesteście wybieracie się na wycieczkę na Saharę??

Komentarz

My jesteśmy w wieku 25 -27 pewnie że napijemy xD a czy na saharę na tą chwilę chyba nie ale to się okaże w czasie jakie ceny będą w tunezyjskich biurach

Komentarz

prywatną wiadomość Nusiek1989 Ci zostawiłem odpisz:P

Komentarz

Witam , My 5 os , 26,28,28,30,31 Jedna para reszta znajomi PObyt od 21 sierpnia do 4 wrzesnia I znajac życie Sahare też zaliczymy

Komentarz

Więc pewnie sie spotkamy na miejscu Swoja drogą był ktoś z was już w Tunezji ?

Komentarz

Ja byłam, ale to było z 9 lat temu - wakacje z mamą i bratem
                            Na Saharze też byłam i POLEAM - muszę sobie odświeżyć wspomnienia

Komentarz

My jakoś zaliczyliśmy Grecje a dokładniej Rodos i jakoś nas nie urzekła , poźniej był 2 razy Egipt , dwa razy ten sam hotel i pewnie jeszcze kiedyś tam wrócimy Postanowiliśmy zmienić kierunek i ttym razem wybrać Tunezje a że zawsze jeździmy minimum w 5 os to jest wesoło No właśnie rozmawiamy ze znajomymi o tej wycieczce i chyba się skusimy

Komentarz

Trwa
                              X