Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

pogoda pod koniec maja w bodrum Turcja

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• pogoda pod koniec maja w bodrum Turcja

Witam mam pytanie jaka jest pogoda w maju w Bodrum wybieram sie tam 27 maja czy będzie już ciepło a jak woda w morzu,czy wziąść jakieś ciepłe ubrania

Ja byłam od 15 do 22 maja i wieczory były chlodne, w dzień za to cieplutko. Woda w lagunie w Oludeniz cieplutka ale normalnie w morzu taka sobie, z tym, że ja lubie ciepełko.Poza tym rok do roku nie podobny wiec patrz przed wyjazdem na aktualne temperatury i dostosuj ubranie do warunków.

Komentarz

Byłam w Bodrum od 1 do 8 czerwca. W dzień ciepło, ale długo rano jest pochmurno nawet do 12 godziny. wieczorem chłodno, mocno wieje czasami i trzeba mieć swetr lub kurtę, koniecznie! Raz nawet krótko kropił deszcz! Woda w morzu zależy czy jest teren odkryty, czy zatokowy. My byliśmy przy takiej zatoce to przy brzegu woda ok, ale trochę głębiej zimna. Jeśli ktoś lubi jak jest cały czas ciepło i jest ciepła woda w morzu to nie polecam w tym okresie Bodrum!

Komentarz

Zgadzam sie z opiniami powyzej, wieczory moga byc chlodne, ale za to w dzien ok. 28st . Udanego pobytu.

Komentarz

Trwa
        X