W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.
Stylowy i nowoczesny hotel w turystycznym Neum zachwyca współczesnym wystrojem, doskonałą lokalizacją blisko plaży i komfortowymi udogodnieniami, tworząc idealną bazę wypadową do odkrywania Dubrownika, Korculi, Mostaru czy Medziugorie. Gość zamieszka w klimatyzowanych pokojach 2-4 osobowych z balkonem i widokiem na morze, a także skorzysta z Wi-Fi. Na miejscu czekają restauracja, bar i taras z miejscami do siedzenia, a zmotoryzowani docenią parking. Bliskość żwirowej plaży z łagodnym zejściem do morza dopełnia wakacyjnego klimatu, a przyjazna polityka obiektu wobec małych zwierząt (na zapytanie) sprawia, że to wygodny wybór także dla podróżujących z pupilami.
Położenie
-miejscowość Neum, Bośnia i Hercegowina
-500 m do centrum Neum
-100 m do plaży (w linii prostej)
-w okolicy sklepy, restauracje, bary
-65 km do Dubrownika
-85 km do lotniska w Mostarze
Plaża
Najbliższa plaża jest żwirowa ze stopniowym zejściem do morza i znajduje się 100 m od hotelu w linii prostej.
Atrakcje
W okolicy dostępne są sporty wodne zgodnie z lokalną ofertą, w tym wypożyczalnia rowerków wodnych, kajaków i skuterów wodnych.
Informacje dodatkowe
Na miejscu dostępne jest Wi-Fi oraz parking. Obiekt pobiera opłatę klimatyczną płatną na miejscu. Hotel akceptuje małe zwierzęta na zapytanie.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
mieszkaliśmy w hotelu 5 dni i jestem pod wrzęniem doskonałej obsługi klienta!
bardzo miła obsługa, wyżywienie zróżnicowane - dostosowane pod każdym względem dla mieszkańców hotelu!
W hotelu byłam z grupą.Bardzo miła i przyjemna obsługa, Pokoje czyste , codziennie wymieniano ręczniki.Śniadania i obiadokolacje podawane w formie szwedzkiego stołu.Posiłki urozmaicone,smaczne.
Hotel położony blisko morza,piękne widoki z okna
Brak
Polecam...super hotel 4*. Klimatyzacja, bardzo czysty, mila obsluga, bardzo dobre sniadanie w formie bufetu, darmowy internet, blisko do morza. Byliśmy z grupą BAKCYL.
Widok, pokoj, wifi, mila obsluga, jedzenie, blisko morzu
Wszystko jest ok
Bardzo czysty, mila obsluga. Standard na prawdę wysoki. Apartamenty są 4*, klimatyzowane, świetnie wyposażone. Lokalizacja apartamentów idealna. Bliskość Neum do Dubrovnika jest kolejnym atutem. Jak dla nas hotel Agava posiada same pozytywy.
Hotel jest nowy, pokoje ładnie urządzony w nowoczesnym forniture. Bardzo czyste. Pokoje sa nowe z klimatyzacją. Darmowe WiFi. Mieliśmy wspaniały widok z tarasu na morze. Obsluga naprawde bardzo mila, stara sie we wszystkim pomoc jak tylko moze. Jest tam nawet pani ktora dobrze mowi po polsku. Mozna korzystac z pobliskiego basenu 150m znajdujacego sie w hotelu "Neum". Spędziliśmy w Agava hotel naprawdę wspaniałe wakacje.