866 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy pragną połączyć słoneczny relaks z rodzinną zabawą i rozrywką w samym sercu Słonecznego Brzegu. Obiekt zachwyca świetną lokalizacją, zarówno blisko piaszczystej plaży, jak i tętniących życiem bulwarów, sklepów i barów. Goście znajdą tu komfortowo wyposażone pokoje, przestronne balkony z widokiem na morze lub basen oraz liczne udogodnienia. Sercem hotelu jest mini aquapark z siedmioma zjeżdżalniami i kompleks basenów, w którym można oddać się wodnym szaleństwom. Bogata kuchnia z szerokim wyborem potraw, napojów oraz przekąsek, różnorodny program animacji, siłownia i wieczorne rozrywki gwarantują pełen wrażeń pobyt zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla par czy grup przyjaciół.
Położenie
Znajduje się w dogodnej lokalizacji, oferując łatwy dostęp do atrakcji kurortu.
- ok. 150 m od piaszczystej plaży
- ok. 500 m od centrum Słonecznego Brzegu
- 5 km od Nessebaru
- 35 km od lotniska w Burgas
Plaża
Zaledwie 150 metrów od piaszczystej, publicznej plaży, wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi. Parasole, leżaki i ręczniki plażowe są dostępne za opłatą.
Dla dzieci
Dla najmłodszych przygotowano wydzielony brodzik, zjeżdżalnie, animacje, plac zabaw oraz miniklub. W restauracji dostępne są wysokie krzesełka.
Baseny
Rozbudowany kompleks basenów zewnętrznych z aquaparkiem, w tym baseny ze słodką wodą i zjeżdżalniami. Przy basenach dostępne są bezpłatne leżaki i parasole.
Atrakcje
Prowadzone są animacje dzienne i wieczorne dla dzieci i dorosłych. Goście mogą korzystać z siłowni, grać w tenis stołowy oraz uczestniczyć w zajęciach aqua aerobiku.
Spa & Wellness
Strefa spa obejmuje masaże, saunę, łaźnię parową i zabiegi pielęgnacyjne (wszystko za opłatą).
Informacje dodatkowe
Obiekt dysponuje bezpłatnym Wi-Fi, przechowalnią bagażu, kantorem oraz minimarketem. Dodatkowe udogodnienia obejmują całodobową recepcję i pralnię za opłatą.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
HOTEL SUPER, JEDZENIE I JEGO WYBÓR TEŻ SUPER. DUŻY WYBÓR jedzenia, dodatkowe przerwy na lody, kanapki, gofry czy frytki w snack barze. Pokoje czyste a obsługa codziennie sprząta. hotel w samym centrum co w nocy może komuś przeszkadzać - czasami jest głośniej i wszystko słychać. Obsługa hotelu chętna i pomocna. Animacje wieczorne też na wysokim poziomie i bardzo mi się podobały.
jedzenie, duży wybór lodów, wszędzie blisko
brak
Hotel bardzo fajny dobre jedzenie basen zjeżdżalnie idealnie dla dzieci. Jedynie jak ktos nie lubi muzyku głośnej to odradzam hotelu na deptaku do rana imprezy
Jedzienie Czystość Miła obsługa
Zima woda w basenie
Hotel ok. Pokoje czyste, sprzątane codziennie, pościel wymieniona w połowie pobytu. Blisko do morza. Czytając wcześniejsze opinie o bardzo głośnym otoczeniu, bo hotel znajduje się przy głównym deptaku, obawialiśmy się, że będą problemy z zaśnięciem, ale nie było źle, na piątym piętrze mało co słychać, jak się zamknie okna. Dania główne w połowie tygodnia zaczęły się powtarzać, ale ogólnie smaczne. Desery niestety w tym hotelu nie istnieją, są przez cały tydzień takie same. Bardzo dużo owoców. Snack bar dobry, codziennie jakaś nowe przekąski, oprócz frytek i pizzy, które były codziennie. Baseny i zjeżdżalnie fajne. Jak na budżetowe wakacje, dla kogoś, kto nie oczekuje złotych klamek, polecam.
Baseny Czystość w pokoju Dużo ratowników, animatorów dla dzieci.
Powtarzalne jedzenie, Przy pełnym obłożeniu hotelu podejrzewam, że byłby problem z leżakami. Poniedziałki bez żadnych animacji, nawet muzyki przy basenie- cały dzień nic się nie dzieje.
Obsługa recepcji miła, przy barach z napojami również, pokoje regularnie sprzątane, ciekawe animacje dla dzieci oraz gry i zabawy dla dorosłych, jedyny minus to obsługa w barze przy basenie - tam zazwyczaj starsze Panie dziennie nie w humorze, niezadowolone, nie reagujące nawet na dzień dobry, czy dziękuję, wyliczające każdą przekąskę nawet jak bierze się coś od razu dla kilku osób, to chamsko komentują że ile tego i że nie jestes tu sam, dodatkowo trzeba zwracać uwagę na jedzenie w tym barze, bo czasem robione coś jest na niedomytej blasze np i jedzenie zmienia kolor, a w głównej restauracji pieczywo zdarza się spleśniałe (rogaliki mleczne na pewno).
Obsługa recepcji miła, Panie sprzątające mile, pomocne, sympatyczne, różnorodne jedzenie, basen z programem animacji na duży plus jeśli jedzie się z dziećmi
Obsługa baru przy basenie bez kultury, niezadowolona, opryskliwa, trzeba uważać tam też na jedzenie oraz zwracać uwagę na jedzenie w restauracji gdyż pieczywo zdarza się spleśniałe
Jestem zadowolona z pobytu byłam na początku maja jeszcze nie było tłumów woda w basenie zimna więc kąpieli nie było ale miła obsługa i w recepcji i barach jedzenie pyszne dużo i urozmaicone wieczorem animacje dla dzieci i pokój z widokiem na morze coś pięknego
Tripadvisor